DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 00:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ljudi znači još malo čekati za dokup

po meni….kupi jedan dio sad…..a drugi dio pusti za ksnije u slucaju da jos padne….jer moze bit da ce gore nakon t-ht…..

DOKUP!

@bumbar4,5
Fima je nudila za braniteljske pakete prije nego sto su oni mogli uopce prodavati na burzi 215kn. Na taj nacin mogli su skupiti vece kolicine i ujedno ne dizati cijenu na burzi. A sada kada na burzi mogu kupiti i jeftinije, pa tko bi pametan nudio vise?! mozda ti?

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

Ma reću ti iskreno briga mene više i za fimu i za branitelje.Djuro posluje odlično poslovi obečavaju firma je u usponu i uskoro će i naš đuka na prodaju.Sve je to razlog da ja počnem ozbiljnije usisavati na DDJH po mogućnosti prije nego li novac od prodanih dionica HT-a počne stizati ljudima na tekuću račun.
To što se desilo montaži desit će se i holdingu pitanje je samo vremena.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


@bumbar4,5
Fima je nudila za braniteljske pakete prije nego sto su oni mogli uopce prodavati na burzi 215kn. Na taj nacin mogli su skupiti vece kolicine i ujedno ne dizati cijenu na burzi. A sada kada na burzi mogu kupiti i jeftinije, pa tko bi pametan nudio vise?! mozda ti?

Malo ste mi naivni i ne ulažete u znanje. Kako to da je FIMA prodala na burzi 20.000 komada da bi kupovala od branitelja. Dajte budite ozbiljni. Pratite bar prvih 10 ako već nemate argumente.

S poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]

Ok uzmimo da je Fima kupovala kako kažu od branitelja po 215 kuna putem nekakvih ugovora kad bi se to trebalo vidjeti na njihovom računu u top 10 .

shooter:

@bumbar4,5
Fima je nudila za braniteljske pakete prije nego sto su oni mogli uopce prodavati na burzi 215kn. Na taj nacin mogli su skupiti vece kolicine i ujedno ne dizati cijenu na burzi. A sada kada na burzi mogu kupiti i jeftinije, pa tko bi pametan nudio vise?! mozda ti?

Malo ste mi naivni i ne ulažete u znanje. Kako to da je FIMA prodala na burzi 20.000 komada da bi kupovala od branitelja. Dajte budite ozbiljni. Pratite bar prvih 10 ako već nemate argumente.

S poštovanjem

Karoje

Pa recimo da je prodala sad zato što će kupovat od njih po recimo 150 na burzi[smiley2]

Only God, Muammar and Libya!


Pa recimo da je prodala sad zato što će kupovat od njih po recimo 150 na burzi[smiley2]

to mislim i ja….al karoje se ocito pravi da ne kuzi o cemu je ovdje rijec….za svaku dionicu na ovom forumu ima nesto lose za rec, ima li stogod dobrog od tebe za bilokoju dionicu karoje?

DOKUP!


ima li stogod dobrog od tebe za bilokoju dionicu karoje?

Meni se cini da je to nas prijatelj APOX! [smiley1][smiley1]

skype - ivek1234


Ok uzmimo da je Fima kupovala kako kažu od branitelja po 215 kuna putem nekakvih ugovora kad bi se to trebalo vidjeti na njihovom računu u top 10 .

Da li je FIMA nedavno kupovala od branitelja, ne znam, ali uzmite u obzir da se prijenos dionica nije ni mogao napraviti s branitelja na FIMU sve dok oni i formalno nisu kupili dionice od HFP-a. Prema tome, moglo se raditi samo o nekoj vrsti predugovora kojim se FIMA obvezuje isplatiti branitelje po cijeni od tih 215 kn u recimo naredna 3 mjeseca, pa stoga može biti da se ta kupnja (ako se i dogodila) neće biti vidljiva još neko vrijeme u top 10.
Meni nije jasno zašto se svi lovite oko toga što su branitelji dobili dionice i što će ih prodavati kao neku katastrofu? Ako vjerujete da je DDJH dobra firma, da ima veliku perspektivu razvoja i pozitivnog poslovanja, da je većinski vlasnik jedne renomirane firme kao DDJM itd. itd. , zašto se opterećujete trenutnom cijenom na burzi? Prodaja branitelja zadnja je prilika da se DDJH uspije kupiti oko 200 kn, pri čemu činjenica da će ići 15 kn gore ili dolje ne igra presudnu ulogu, ako vjerujete u ovu firmu i njenu budućnost. Ovaj pad cijene nema nikakve veze s poslovanjem samog DDJH (koje je sve bolje i bolje) već isključivo s određenim vlasničkim promjenama gdje je država kao jak igrač dala određenu količinu dionica u slabije ruke željne brze zarade. Dio branitelja će prodavati, cijena će se vrtiti oko 200 kn ili možda nešto niže, ali to je (barem meni) samo prilika za jeftinu kupnju. Tko nije DDJH prodavao na 250-300 kn, jedan od najlošijih poteza bio bi da ga prodaje sada jer teško da će cijena drastično pasti s ovih razina, a rast nakon završetka rasprodaje je siguran. Uz to, puno nas će višak love od HT-a usmjeriti u DDJH i slične podcijenjene dionice jer je DDJH po ovim cijenama povoljna kupnja.

Ignore: KressoM, delux

avax10 -> ovo je jedan od boljih upisa koje sam pročitao na ovom forumu.

Svi vi koji dvojite o sudbini DDJH pročitajte ovo pažljivo. Ako treba i 10 puta.

I love the Smell of Profits in the Morning


avax10 -> ovo je jedan od boljih upisa koje sam pročitao na ovom forumu. Svi vi koji dvojite o sudbini DDJH pročitajte ovo pažljivo. Ako treba i 10 puta.

Potpisujem. Đurica dobro stoji i nema razloga da dionica nakon rasprodaje braniteljskih paketa ne krene gore. Razloge pročitajte u prethodnim postovima.

Zanimljivo, pritisak na prodaji znatan, barem na 1. pogled, a stojimo na mjestu:

Kupnja Cijena
39 201,50
34 201,35
77 201,00
29 200,58
300 200,57

Cijena Prodaja
205,00 1344
208,95 5
209,00 134
209,76 175
209,99 536

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close