DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ajde napokon da su i branitelji dobili svoje pa da krenemo privoditi ovu sapunicu kraju.

sad još da proda ko misli prodati pa da nastavimo gdje smo stali prije ljeta.

nadam se da će ove količine dionica u rukama branitelja još više povećati likvidnost ove dionice i učiniti je još atraktivnijom.

baš me zanima hoćemo li sutra gledati početak ozbiljnije prodaje.


Prerano je za prodaju, nek pričekaju da se HT otisne na burzu, pa onda [smiley2]

Jesu li im to namjerno dali danas tak da ne stignu još i oni lovit tehatej?

Only God, Muammar and Libya!

I ovo je trebalo boldati

6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 96.885 2,99 Skrb. račun

[color=blue]-2642 kom[/color]

Igra se magarad; bit će kiše!


Po nekakvoj računici 600 paketa bi se trebalo iskrcati za 10 do 12 tjedana.

Otkud tebi molim te da će se iskrcavat 600 pakete.Evo šta su drukeri napravili od ovakvih neupućenih.On sad stvarno misli da će se svi branitelji masovno iskrcavat.

Kontraverzni bumbar je još u 6mj išao u fimu sa ugovorom jednog branitelja iz Broda koji odavno već ne radi u Đuri.Znači išao sam kod jednog prijatelja fiminog zaposlenika da pogleda taj ugovor i da mi kaže koliko je to ozbiljno da će oni to dobit dionice po 23 kn.Sad da ne govorim šta mi je čoivijek rekao na taj ugovor, jer nisam o tom ugovoru sada ni mislio pričati.Nego sam mislio pričati o kontaktu kojeg imam sa tom osobom čiji je ugovor.Ja sam još onda izrazio želju da kupim od njeg cijeli paket iako nisam ni bio siguran da će oni to zaista i dobit po tim uvijetima, koji su bili navedeni u ugovoru.Čovijek mi je rekao da on to ne misli prodavti pa smo ostali u kontaktu da mi nađe nekog tko bi to prodao po mogućnosti jeftino.Ovakav sam odgovor dobio bili su kaže torbari prije 3 mj neki su radnici potpisali ugovor sa njima ako dobiju te dionice da će prodati isključivo njima po uvjetim koji stoje u ugovoru koji potpisuju branitelj i gospodin sa torbom.S tim da branitelj na ruke dobija 3000kn odmah na licu mijesta nepovratno bez obzira dobije on dionice od države ili ne.To su potpisali njih nekolicina ostali kaže ne misle to prodavat i to je zaista tako.A tko će na kraju prodat i tko neće stvarno nije moje da o tom razmišljam samo sam iznio razmišljanje tih ljudi koji velika većine ne radi više u DDJH.
Neka im je sa srećom kao i vama što ćekate te dionice kao lešinari na 150kn.Podcijenjujete inteligenciju tih ljuidi za koje sam siguran da će to bolje znat čuvat od vas večine koji stalno nešto kupujete i prodajete.
Pa stavite sebe malo u njihovu kožu ,jel bi vi dali nešto za 150kn što je bilo prije 3 mj na 320kn.Nemojte biti smiješni i spradat se sa inteligencijom tih ljudi.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Jesu li im to namjerno dali danas tak da ne stignu još i oni lovit tehatej?

vrlo lako moguće… [smiley2] , čini se da ćemo upravo doživiti scenario koji bi meni a vjerujem i još mnogima odgovarao, a to je da upravo kada se budu vraćale uplate od srezanih HT paketa , cijena DDJH-a bude na dobrim razinama za dokup… [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


čini se da ćemo upravo doživiti scenario koji bi meni a vjerujem i još mnogima odgovarao, a to je da upravo kada se budu vraćale uplate od srezanih HT paketa , cijena DDJH-a bude na dobrim razinama za dokup… [smiley11]

u istom smo brodu kolega…..
nego, po toj racunici oko 450 branitelja vec dobilo dionice? znaci jos 150 njih….brzo to ide…..ajd napokon nekakav tracak nade i za nas da se vise ta situacija privodi pred kraj….[smiley11]

DOKUP!

sad nam još samo ostaje da vidimo kojim će intenzitetom i brzinom rušiti cijenu.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Nije niti ovo los tajming za pripremanje gotovine.
Taman su se dionice koje su prije nekoliko dana bile na dnu počele oporavljati.
Dakle, počinje povratak u DDJH.

Već mi je počeo nedostajati onaj ustrajni uspon od 120kn pa nadalje….[smiley2][smiley2]

Show konačno može i mora početi… što smo svi duuugo čekali!! Lešinari, naoštrite kljunove i pandže! [smiley1] [smiley2]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

600 branitelja je samo 40% od 1500, ne? [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Nekako sam se počeo veseliti zbog mogućeg (vrlo vjerojatnog) rezanja paketa HTja. [smiley2]
Dobro će doći svaki keš s obzirom na razvoj situacije.
Ajmo radnici, ajmo!!!!

Svak ima ono što onim drugima treba.

Mijenjam starčeviće za paketiće DDJHa.[smiley2]

La vita e bella!

Možda ne bi bilo loše razmijeniti razmišljanja o cijeni na kojoj ste spremni kupovati DDJH , meni se čini da je pad do nekih 160-170 kn neminovan i skoro 100% sam siguran da će se na toj razini zadržati dugo vremena. Znači ima i više nego dovoljno vremena da se fino proda HT i kupi DDJH.

New Report

Close