DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znači u 5 dana od 18. 9. je protrgovano 36 267 komada dionica, a vidimo da su branitelji dobili kroz 40 paketa 29 920 komada. Ovakvim intenzitetom bi se i tih ostalih 600 paketa brzo protrgovalo, a pogotovo nakon izlaska iz IPO T-HTa. I sam onda planiram još povećati udio u DDJH.


tesko je predvidit sta ce bit, ali eto ocito je da su branitelji poceli prodavat,iako nije to skroz “sluzbeno”, ali promet se povecao odkad se stanje HFP pocelo smanjivati, znaci skoro pa da je sigurno da su to oni…..ali kako vidimo cijena ni gore ni dole, stalno varira, moje misljenje da nece to ispod 200kn, iako bi volio radi dokupa…..vjerojatno ovi koji su sad prodavali (branitelji) su i imali razloga radi T-HT, do sutra se moze prodat sta se proda, kasnije bi se ta prodaja branitelja mogla i smanjit, a kupnja povecat jer ce biti friskog novca od T-HT….

Danas je na prodaji oko 2000 manje .


Znači u 5 dana od 18. 9. je protrgovano 36 267 komada dionica, a vidimo da su branitelji dobili kroz 40 paketa 29 920 komada. Ovakvim intenzitetom bi se i tih ostalih 600 paketa brzo protrgovalo, a pogotovo nakon izlaska iz IPO T-HTa. I sam onda planiram još povećati udio u DDJH.

Eto sad ti nešto zaključi 5 dana promet od 36 267 komada ,a dans mrtvo.Taman čovijek da pomisli kako trgovina kreće kad ono mir.Sve je to pretakanje fondova izgleda.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

A kad sam vam ja govorio da branitelji prodaju dionice ,nitko mi nije vjerovao

Montoža otvara radnu dozvolu u finskoj ,zanimljivo.
http://www.poslovni.hr/55044.aspx
Znam da je ovo DDJH topic ali ovo sa fincima mi je poznato ? igleda da finci simpatiziraju slavonskog diva.

Ideš Đuka.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Montoža otvara radnu dozvolu u finskoj ,zanimljivo. http://www.poslovni.hr/55044.aspx Znam da je ovo DDJH topic ali ovo sa fincima mi je poznato ? igleda da finci simpatiziraju slavonskog diva. Ideš Đuka.

ide đuka ide….kat tad ce i nama zasjat sunce…..da pometemo branitelje i idemo gore

DOKUP!

Po nekakvoj računici 600 paketa bi se trebalo iskrcati za 10 do 12 tjedana.

Još…

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 611.818 18,90 Osnovni račun [color=blue]-313.694[/color]
3. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 96.885 2,99 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 32.878 1,02 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.500 0,60 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 10.548 0,33 Skrb. račun
Ukupno: 74,24

Igra se magarad; bit će kiše!

to je sa objavom od jučer 460 paketa po 748, ako smatramo da su svi branitelji zadovoljili maksimalni popust

treba dodati da je broj 8 kupio 2878 u petak

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 955.432 29,52 Osnovni račun

2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 611.818 18,90 Osnovni račun

otišlo 300 T dionica

sad još da skuže kak prodat i to je to..neki jeenostavno budu morali pokrpat rupe..a neki si budu kupili nove aute

ajde napokon da su i branitelji dobili svoje pa da krenemo privoditi ovu sapunicu kraju.

sad još da proda ko misli prodati pa da nastavimo gdje smo stali prije ljeta.

nadam se da će ove količine dionica u rukama branitelja još više povećati likvidnost ove dionice i učiniti je još atraktivnijom.

baš me zanima hoćemo li sutra gledati početak ozbiljnije prodaje.

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

New Report

Close