DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

super24:

fazan: ” Bumbare, jesi li ti možda u tom zadnjem izvješću primjetio nešto sumnjivo oko Promjena u zalihama nedovršene proizvodnje? ” sto bi to po vama moglo znaciti, fundamental master?”

Da zapravo posluju s gubitkom, ali, kao i Belje, kemijaju s zalihama, pa su gle čuda u dobitku! A?

Kolega fazan, pa te promjene u zalihama i sluze da dovedu RDG u stanje kakvo zeli uprava. Zar ne? To vam je takozvana top-down racunovodstvena metoda, obilato koristena na ovim prostorima.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Slažem se.

I love the Smell of Profits in the Morning

Evo jedno zanimljivo razmišljanje danas sam to primio na PM od jednog istomišljenika.

Čekam rasplet sa privatizacijom PTKM, i ipo T-HT, ukoliko sve bude po planu namjeravam se ponovno vratiti u DDJH bez obzira na cijenu.
Ovaj put kad uđem neću pordavati godinama jer samo krah burze može spusti cijenu jedne od najperspektivnihij firmi na ovom području.
Generalno gledajući sa firmom se ništa loše nije dogodilo osim što su je na burzi spustila očekivanja jeftine prodaje dionica branitelja.
Đuro Đaković nikad od 91 nije bio u boljoj situaciji, a najkasnije do 2009 čeka ga i privatizacije.
Perspektiva nevjerojatna.

Pozdrav

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

ma sve to stoji…perpsepktiva….ali ovo sto je kolega fazan primjetio sa muljanjem zalihama…..not good [smiley9]

DOKUP!


ma sve to stoji…perpsepktiva….ali ovo sto je kolega fazan primjetio sa muljanjem zalihama…..not good [smiley9]

-BIo je jedan članak da kasne sa isporukama vagona HŽ-u, jer im gredelj nije isporučio postolja na vrijeme.
Biće da je to to.

alan_poh:

ma sve to stoji…perpsepktiva….ali ovo sto je kolega fazan primjetio sa muljanjem zalihama…..not good [smiley9]

-BIo je jedan članak da kasne sa isporukama vagona HŽ-u, jer im gredelj nije isporučio postolja na vrijeme.
Biće da je to to.

Link?

VEŽITE SE

Jel moze K/P ?

Hvala lijepo .

Ovi su mi najbolji što prodaju po 210kn , a kupuje se po 220kn


Ovi su mi najbolji što prodaju po 210kn , a kupuje se po 220kn

sto ljudi, sto cudi… danas mu je teoretski zadnji dan da izvuce pare za jos koji paketic T-HT-a pa je ocito lupio po bidu

Pretpostavka je majka svih zaj***

kupnja prodaja
200 212,00 219,00 147
203 211,00 219,99 97
75 210,50 220,00 48
200 210,00 221,00 71
129 209,00 221,99 299

Pa gdje su te braniteljske dionice?? Prodaju se u tišini ili…
Očito sam nešto propustio!
Ima li tko kakvu pametnu?

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

New Report

Close