DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


znači još najviše 1 mj za jeftinu nadokupnju poslje toga dučan-diskont se zatvara

taman da se proda t-ht i sa friskim novcem dokup holdinga…. [smiley2]

DOKUP!

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 955.432 29,52 Osnovni račun

Šta li se ovo sad dešava,ovo ne da mi je čudno nego mi je sada već pomalo i smiješno.
Ovaj tijedan prošao u znaku jednog jedinog baranitelja koji je dobio dionice.
Kako je to moguće ?
Šta je sa ostalima može li se desit da jedan dobije dionice tjedan dana prije ostalih kakva je to komedija opet.Stavrno smo posebna zemlja.
Stvarno mi nije jasno šta još možemo očekivat od ovog FONDA ZA PRIVATIZACIJU misli da je to tamo takav raspašoj da mi nije jasno kako li uopće funkcijoniraju.
ha ha , znam šta je ovaj jedan ima vezu u fondu ostali nemaju.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.



karoje:

Odlično. Danas FIMA Equity još 5 mil. isplata. Dakle sad imaju u porfelju DDJH 8%. A ne smiju imati više od 10% po prospektu. A što ako oni krenu s prodajom ??? ”

Pa šta ako i krenu. Bit će isto kao i na Arenaturistu, otkupio je od njih drugi fond i to je to. Neće oni sigurno na burzi prodavati 100 po 100 dionica nego će pronaći kupca za kompletan paket ako budu morali.[smiley10]

Ali za koju cijenu ???? 100,110 ili 120 kuna. Pa FIME su pune novine, vrte spotove na radiju jer pare samo odlaze. Jučer još 8 mil. kuna. Ne znam jer bolje prodati udjele u FIMI ili DDJH. Najbolje oboje i to čim prije.
Čujem da su branitelji u postupku upisa a onda ćete vidjeti STAMPEDO.

Samo nemojte mi govoriti da će kad oni prodaju cijena UP, UP. Pitajte ove sa VIS-a.

Ulažite u znanje.

S poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]


Bumbare, jesi li ti možda u tom zadnjem izvješću primjetio nešto sumnjivo oko Promjena u zalihama nedovršene proizvodnje?

sto bi to po vama moglo znaciti, fundamental master?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

jurij11:

znači još najviše 1 mj za jeftinu nadokupnju poslje toga dučan-diskont se zatvara

taman da se proda t-ht i sa friskim novcem dokup holdinga…. [smiley2]

…i onda još mjesec dana ako dođe dr. Jurčić sa svojim zakonom i pokupi svoj porez na dobit…onda smo u bedu.[smiley7]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


alan_poh: ” jurij11: ” znači još najviše 1 mj za jeftinu nadokupnju poslje toga dučan-diskont se zatvara ” taman da se proda t-ht i sa friskim novcem dokup holdinga…. [smiley2] ” …i onda još mjesec dana ako dođe dr. Jurčić sa svojim zakonom i pokupi svoj porez na dobit…onda smo u bedu.[smiley7]

samo sto jurcic nece doc….ne vidim kako bi i mogao, kolko je ispada imao, nevjerojatno…
karoje, ulazi u znanje…..stvarno me sve vise iznenađujes sa svojim izjavama, neznam odkud ti volja…..ali mora da si neki multi-nick…..

DOKUP!

Kupovat će i branitelji od branitelja , kad dobiju odobrenje.


Pitajte ove sa VIS-a. Ulažite u znanje. S poštovanjem Karoje

Kolega, ne mislite li da je malo neozbiljno usporedjivat trecerazredni HUP sa ovim tipom industrije kakav je djuro, koji je saniran i koji ima sanse (ako vlada odigra pametno) postati lider u regiji sto se tice metalske industrije i naoruzanja.

Pretpostavka je majka svih zaj***


karoje: ” Pitajte ove sa VIS-a. Ulažite u znanje. S poštovanjem Karoje ” Kolega, ne mislite li da je malo neozbiljno usporedjivat trecerazredni HUP sa ovim tipom industrije kakav je djuro, koji je saniran i koji ima sanse (ako vlada odigra pametno) postati lider u regiji sto se tice metalske industrije i naoruzanja.

slazem se sa kolegom Brda…..

DOKUP!



Kolega, ne mislite li da je malo neozbiljno usporedjivat trecerazredni HUP sa ovim tipom industrije kakav je djuro, koji je saniran i koji ima sanse (ako vlada odigra pametno) postati lider u regiji sto se tice metalske industrije i naoruzanja.

Ako bi poblize mogli definirat “regiju”. Hvala.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 955.432 29,52 Osnovni račun
2. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
3. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 99.527 3,07 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 32.878 1,02 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.500 0,60 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 10.548 0,33 Skrb. račun

ako se ne varam….broj 8. kupio u zadnjih tjedan dana 2878 komada…..sto nam znaci da fima preslaze iz jednog u drugi fond….a ne da prodaje….

DOKUP!


fazan: ” Bumbare, jesi li ti možda u tom zadnjem izvješću primjetio nešto sumnjivo oko Promjena u zalihama nedovršene proizvodnje? ” sto bi to po vama moglo znaciti, fundamental master?

Da zapravo posluju s gubitkom, ali, kao i Belje, kemijaju s zalihama, pa su gle čuda u dobitku! A?

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close