DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Braniteljima nisu dali dionice svima od jednom baš zbog stampeda koji bi nastao,nego su raspodijelil u više dana .

hvala sto si to objavio…do sad to nismo znali [smiley1]

DOKUP!

Odlično. Danas FIMA Equity još 5 mil. isplata. Dakle sad imaju u porfelju DDJH 8%. A ne smiju imati više od 10% po prospektu. A što ako oni krenu s prodajom ???

S poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]

ANRICOM:

Braniteljima nisu dali dionice svima od jednom baš zbog stampeda koji bi nastao,nego su raspodijelil u više dana .

hvala sto si to objavio…do sad to nismo znali [smiley1]


Nema na čemu


fazan: ” ANRICOM: ” Meni nije jasno da vi neprimječujete da su neki branitelji već dobili dionice,i da su ih prodavali” Ajde brate pojasni nam. Kako ti to primjećuješ? ” znam iz prve ruke

Neće biti.
Ovo su friške novice, iz prve ruke.
Br.1 je u utorak poslije podne preko govornog automata saznao da su dionice sjele na račun. Istu večer se je vidjela promjena stanja na top10SDA.
Ipak je samo jedan.

Igra se magarad; bit će kiše!

čak i ovi koji su se recimo to tako malo zaletili i kupovali đuru jučer po 220 i 222 kn, zaletili samo zbog toga jer su mogli kupiti i jeftinije, u konačnici će debelo profitirati, ni jedna od tih cijena nije prevelika za đuru jer đuru ne ruši ni loše FI ni to što nema sklopljenih poslova nego psihologija jer se očekuje da će branitelji dionicu prodavati jeftino, da kojim slučajem prevlada mišljenje da će branitelji zadržati dionice ili da će je prodavati samo djelomično ova dionica bi već sada počela sa rastom. Ali koliko to može tarajati nakon što branitelji dobiju dionice, najviše 20 tak dana onda će se zanati tko misli prodati prodati će po bilo kojoj cijeni ostali će držati i da bi se dobilo i njihove dionice cijena će morati rasti, znači još najviše 1 mj za jeftinu nadokupnju poslje toga dučan-diskont se zatvara.

bio u dokupu
213kn

Đuro će se čuvati kao obiteljsko srebro . Prodavat će se samo u nevolji.

Zanimljivo Fima kupuje. Max skoro 4000 komada u dan-dva.

8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 32.878 1,02 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.500 0,60 Skrb. račun

A tek kad se vrate novci u Equity

Only God, Muammar and Libya!

Meni je puno zanimljivija ova stavka:

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 955.432 29,52 Osnovni račun

sto govori da je s uredovnim danom 20.9. (cetvrtak) samo jedan branitelj prebacio dionice na svoju vlasnicku poziciju… hm, sve sam vise skeptican… ovdje se igraju neke igre

Pretpostavka je majka svih zaj***


ovdje se igraju neke igre

Mogu oni igfrat šta hoće od mene je neće izvuć sigurno. Katapultiranje montaže i+ dobiven posao za BOV + isplatra za vagone kjoja slijedi u 2mj+dobiven spor SAME DEUTZ-FAHR+ zadnje pozitivno izvješće.Bez tog svega smo bili na 314kn.To su sve stvari koje obećavaju da DDJH mora jako brzo na svoje mijesto.Da se nisu desili branitelji sad bi bili na 400kn znači dionica je pad već odradila i to 100%.Kupvat ju sada na 200 po meni poklon koji treba iskoristit ne nagovaram nikog samo iznosim svoje viđenje.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Bumbare, jesi li ti možda u tom zadnjem izvješću primjetio nešto sumnjivo oko Promjena u zalihama nedovršene proizvodnje?

I love the Smell of Profits in the Morning


Odlično. Danas FIMA Equity još 5 mil. isplata. Dakle sad imaju u porfelju DDJH 8%. A ne smiju imati više od 10% po prospektu. A što ako oni krenu s prodajom ???

Pa šta ako i krenu. Bit će isto kao i na Arenaturistu, otkupio je od njih drugi fond i to je to. Neće oni sigurno na burzi prodavati 100 po 100 dionica nego će pronaći kupca za kompletan paket ako budu morali.[smiley10]

New Report

Close