DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vidim i ja sada da tako piše u izvješću . Mislio sam da si možda koji broj više upisao… stvarno smješno.

Nije greda, dogodi se. Nazvat ćemo tetu u ponedjeljak i reći joj da ispravi za sljedeće izvješće!

I love the Smell of Profits in the Morning

poslije svih ispada koje su imali sa zadnjim izvjescem, ovo je sitnica [smiley1]

Pretpostavka je majka svih zaj***

Meni nije jasno da vi neprimječujete da su neki branitelji već dobili dionice,i da su ih prodavali


Meni nije jasno da vi neprimječujete da su neki branitelji već dobili dionice,i da su ih prodavali

ko to ne primječuje?[smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Meni nije jasno da vi neprimječujete da su neki branitelji već dobili dionice,i da su ih prodavali

Ajde brate pojasni nam. Kako ti to primjećuješ?

I love the Smell of Profits in the Morning

Zašto se iz kvartala u kvartala mijenja Upisani kapital (AOP017)?

I love the Smell of Profits in the Morning

ANRICOM:

Meni nije jasno da vi neprimječujete da su neki branitelji već dobili dionice,i da su ih prodavali”

Ajde brate pojasni nam. Kako ti to primjećuješ?


znam iz prve ruke

E to je druga priča!

I love the Smell of Profits in the Morning

Da to je druga priča koju spominjem več tjedan dana ,ali svi ko da su sljepi i tjeraju svoje.Pogledajte promete unazad tjedan dana.


Da to je druga priča koju spominjem več tjedan dana ,ali svi ko da su sljepi i tjeraju svoje.Pogledajte promete unazad tjedan dana.

Koji zaključak ti iz toga izvodiš? Da je 200,00 kn dno koje smo dotakli?

I love the Smell of Profits in the Morning

i 220 plafon[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Braniteljima nisu dali dionice svima od jednom baš zbog stampeda koji bi nastao,nego su raspodijelil u više dana .

New Report

Close