DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Slažem se , a možda i njima bude odgovaralo da spuštaju cijenu, pa budu stavljali pakete u komadu…

Samo da ovi to ne skuze, pa bi moglo biti neugodno za brokere [smiley2]. Ne bi se ja zaj* sa tim. To su cvrste ruke, radnicke…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Branitelji nisu još ni dobili dionice, a FIMA grca u isplatama. Evo samo jučer ode 20 mil. iz fondova.

A onda ???? Da ponovim: Po DCM metodi DDJH vrijedi onoliko koliko sam napisao.

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]


Branitelji nisu još ni dobili dionice, a FIMA grca u isplatama. Evo samo jučer ode 20 mil. iz fondova. A onda ???? Da ponovim: Po DCM metodi DDJH vrijedi onoliko koliko sam napisao. Karoje

nisi u tijeku…..branitelj (jedan) za sad dobio dionice, znaci krenulo je……a ti i ta tvoja dcm metoda, ako imas sta pametnog i korisnog za rec izvoli…ovdje se pojavljujes samo da pljujes po holdingu….a primjecujem i na drugim temama si aktivan sa blacenjem…..[smiley12]
svih tih 20 mil. koji su otisli iz fondova se vraca ubrzo…..sve nakon t-ht…..ili to ne kuzis ili ne zelis kuzit?[smiley7]

DOKUP!


Branitelji nisu još ni dobili dionice, a FIMA grca u isplatama. Evo samo jučer ode 20 mil. iz fondova.

A onda ???? Da ponovim: Po DCM metodi DDJH vrijedi onoliko koliko sam napisao.

Karoje

Hm, kolko je to, da ne trazim postove unazad?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ne znam da li je već bilo i da li ste primjetili, ali DDJH ima, po zadnjem izvješću 503.241 dioničara.
[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

O čemu pričaš. Ovih 20 mil je iz FIME otišlo samo jučer. To je činjenica.

A da li će se vratiti ??? To nitko ne zna. Ja samo analiziram a Vi djelujete kao fun klub.

Ulažite stoga u znanje.

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]

Mislim da je Karoje izračunao nekih 110 kuna, ali nemoj me držati za riječ, nego provjeri.[smiley2]
Znam da svi očekuju da Đuro padne na 150 kuna jer su neki pisali o tome ali mislim da taj film neće gledati.
Ja mislim da je realno da padne najviše na 180 kuna.
NHT

Sve više komuniciramo, sve se manje razumijemo


Ne znam da li je već bilo i da li ste primjetili, ali DDJH ima, po zadnjem izvješću 503.241 dioničara.
[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

He, he, jos malo i vise dionicara nego dionica…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Ne znam da li je već bilo i da li ste primjetili, ali DDJH ima, po zadnjem izvješću 503.241 dioničara.
[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Kolega jel vam pobjegla koja nula više? Pa nema valjda ni ukupno u HR toliko dioničara??? Ili sam ja s marsa pao?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Hm, kolko je to, da ne trazim postove unazad?

po toj metodi on izracunao da je fer cijena holdinga oko 103 kn…… [smiley2]

DOKUP!


fazan: ” Ne znam da li je već bilo i da li ste primjetili, ali DDJH ima, po zadnjem izvješću 503.241 dioničara. [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2] ” Kolega jel vam pobjegla koja nula više? Pa nema valjda ni ukupno u HR toliko dioničara??? Ili sam ja s marsa pao?

Ajd pročitaj još jednom što sam napisao i pročitaj izvješće DDJH.

I love the Smell of Profits in the Morning

Vidim i ja sada da tako piše u izvješću . Mislio sam da si možda koji broj više upisao… stvarno smješno.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close