DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evogaopet:

zašto?

A tko dolazi sa 784 komada u paketu? [smiley1]

Pa jasno mi je to , ali kolega ja sam na strani onih koji ne strepe od braniteljskih paketa…. što se mene tiče neka dolaze u što većim količinama, bit će povoljnijeg dokupa za mene i ostale.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

neka ih na 150.. objektivnoj vrijednosti ove dionice[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



Pa jasno mi je to , ali kolega ja sam na strani onih koji ne strepe od braniteljskih paketa…. što se mene tiče neka dolaze u što većim količinama, bit će povoljnijeg dokupa za mene i ostale.

Gledajte, ne kazem da ce se to desit, ali ako ujutro izadje par po 784 po kupnji, nebu dobro… IMHO

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Gledajte, ne kazem da ce se to desit, ali ako ujutro izadje par po 784 po kupnji, nebu dobro… IMHO

Možeš malo pojasnit svoje stajalište kolega? Što ne bu dobro?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

deimos:

Gledajte, ne kazem da ce se to desit, ali ako ujutro izadje par po 784 po kupnji, nebu dobro… IMHO

Možeš malo pojasnit svoje stajalište kolega? Što ne bu dobro?

Nebu dobro za cijenu dionice… Neko vrijeme.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

748

Igra se magarad; bit će kiše!

evogaopet:

deimos:

Gledajte, ne kazem da ce se to desit, ali ako ujutro izadje par po 784 po kupnji, nebu dobro… IMHO

Možeš malo pojasnit svoje stajalište kolega? Što ne bu dobro?

Nebu dobro za cijenu dionice… Neko vrijeme.

Pa to sve ovisi iz koje perspektive gledaš na ovu priču. Meni bu dobro, jer kao što sam rekao čekam na 200 i niže za dokupe…. svima drugima koji nemaju casha ili ne namjeravaju dokupljivati , naravno ne bu dobro.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!



Pa to sve ovisi iz koje perspektive gledaš na ovu priču. Meni bu dobro, jer kao što sam rekao čekam na 200 i niže za dokupe…. svima drugima koji nemaju casha ili ne namjeravaju dokupljivati , naravno ne bu dobro.

Vasa pozicija izgleda ugodna [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Kolega mislim da se ne moramo persirati. znam da je to pristojno, ali ako već komuniciramo svakodnevno, nadam se da je OK ne persirati se međusobno na forumu, iako se osobno ne znamo…. [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

promjena u top 10:


9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.500 0,60 Skrb. račun

+500

.. ostalo mi se cini jednako kao prije…


Kolega mislim da se ne moramo persirati. znam da je to pristojno, ali ako već komuniciramo svakodnevno, nadam se da je OK ne persirati se međusobno na forumu, iako se osobno ne znamo…. [smiley1]

Anyway, mislim da ce brokeri biti dovoljno pazljivi, pa cak i da bude onih koji prodaju, razbit ce pakete. Mislim to bi ja napravio da prodajem. 100 po 100… Nesto na ask, nesto po bidu…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Slažem se , a možda i njima bude odgovaralo da spuštaju cijenu, pa budu stavljali pakete u komadu…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close