DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mali izlaze a veliki kupuju

97 ponuda za prodaju ,a za kupnju 42 ponude

Po ovom sudeći izgleda da stvarni ima nešto na tih 215.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Branitelji su dobili obavijesti da su uplatili novce i da su uplate prihvaćene. Pinove nisu još dobili, kažu uskoro, a kada je to …

Na kupnji 16806 , a na prodaji 12861

211,02 100
211,01 100
211,00 1000
210,03 100
210,02 70

213,00 190
214,00 117
215,00 1
215,90 50
216,00 571


Zašto su samo jednom branitelju (prema stanju SDA) prenesene dionice?
Tabularne izjave su iz HFP-a poslane u Holding i na kućne adrese kupaca. Nakon toga ih je trebalo poslati u SDA da se izvrši preknjižba.
Sad je ključna stvar brzina pojedinca. Onaj tko je sam odnio potrebne dokumente, u prednosti je pred onima koji su ih slali poštom.
Ali, ako pretpostavimo da je od 21 branitelja njih 5 odnijelo ugovore, zašto je samo jedan dobio dionice?
Moje mišljenje (ne nužno i točno) je da je br. 1 imao već otvoren račun te je na taj način skratio vrijeme preknjižbe.

Da li nekome poznato koliko je tab. izjava izašlo iz HFP-a nakon «prve serije», tj. nakon 07.09.?

“Osvrnuvši se na aktualno pitanje povlaštenog upisa dionica branitelja Stipetić je rekao da taj upis prolazi u miru i da se dnevno potpisuje 20-ak ugovora, a da će se točno stanje dioničara znati kada svi ugovori budu potpisani.”
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=26175

Ali nakon ovoga to treba još u SDA rješavat pretpostavljam.[smiley8] Ali privljev bi trebao bit 20 dnevno da svi rade isto.

Only God, Muammar and Libya!

@Bumbar:

vidiš kolega da ne treba brzati s izjavama i/ili postupcima. Mislim da s onakvim izjavama od jučer tipa ide to do kraja dana na 230 samo navlačiš neiskusne kolege na tanak led. Možda su neki nepromišljeno kupili jučer po 220 i sada već žale….

Upravo se istreslo oko 3000 komada po kupnjici , zadnja 210…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Može li netko staviti transakcije na Đuri do sada. Hvala.



@Bumbar
:

vidiš kolega da ne treba brzati s izjavama i/ili postupcima. Mislim da s onakvim izjavama od jučer tipa ide to do kraja dana na 230 samo navlačiš neiskusne kolege na tanak led. Možda su neki nepromišljeno kupili jučer po 220 i sada već žale….

Upravo se istreslo oko 3000 komada po kupnjici , zadnja 210…

Bolje 3000, nego 784…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

zašto?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

784 je nesretan broj[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


zašto?

A tko dolazi sa 784 komada u paketu? [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close