DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pa ne prave oni bas stealth fightere u djuri. samo slazu tudje komponente uglavnom.. uz branitelje i najvaljenu dobit od 13 miliona kuna dionica je tocno tamo gdje i treba biti.. ne bi se vise kladio da ce padati ispod 200 ali ni da ce tako skoro se moci zadrzati iznad 250.. idelano za trejdere..

U početku se sklapaju . Kad usvoje proizvodnju i dobiju potvdu kvalitete od principala , tada slijede dalnji koraci .

tada slijedi i rast cijene[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ddjh je dugorocno isplativa dionica,slicna je belju..kazu idealna za day trajdanje,mozda da,ali samo ako imate vremeplov kojim mozete putovati 20-tak dana unaprijed…Ova firma se tek vraća u fokus,i zasigurno ce uskoro odreaditi pristojan rast.Stojim pri tomu da je dugoroćno isplativa,no isto tako mislim(znam)da ce u iducih 50-tak dana,biti prilike za zaradu,no mozda opet bude korekcija,tako je to s nasim trzistem.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


tada slijedi i rast cijene[smiley1]


tada slijedi i rast cijene[smiley1]


tada slijedi i rast cijene[smiley1]

Tada kasniš 6 mjeseci .

Tada kasniš 6 mjeseci .

Nema kašnjenja kolega,ima samo psiholoških momenata gdje je moguće pucanje pošašovima i kriva procjena usljed ista…ili pak imate nesto na umu sto vam se čini boljom prilikom pa opet silom prilike izadjete prerano,no nikako nema govora o kašnjenju.Budete vidjeli već

Pitanje za experta,dali ddjh vrijedi milijardu kuna?

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Kažu da događaji na burzi predhode ekonomskim događajima.


Taj broj radi sa velikim zakašnjenjem

Taj broj ne radi s velikim zakašnjenjem, jer kao što je naša domaćica rekla, kada se radi o prijenosu, ne vrijedi t+3.


Tko je uspio kupiti od 200-215 svaka čast

Što bi ovo trebalo značiti? Dokupio sam ja po 200 i mislim još dosta kupovati, nadam se i niže od toga. Pa ne misliš valjda kolega da će se cijena sada držati iznad 215 zbog shooterove izjave i jednokratnog izleta na 220? [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

zna li netko koji je tempo dogovoren za prijenos dionica na branitelje jer kako izgleda po stanju kod HFP-a taj tempo je veoma polagan, a obićno na kupnji čekao nalog koji to treba odmah pokupiti.[smiley8]

Zašto su samo jednom branitelju (prema stanju SDA) prenesene dionice?
Tabularne izjave su iz HFP-a poslane u Holding i na kućne adrese kupaca. Nakon toga ih je trebalo poslati u SDA da se izvrši preknjižba.
Sad je ključna stvar brzina pojedinca. Onaj tko je sam odnio potrebne dokumente, u prednosti je pred onima koji su ih slali poštom.
Ali, ako pretpostavimo da je od 21 branitelja njih 5 odnijelo ugovore, zašto je samo jedan dobio dionice?
Moje mišljenje (ne nužno i točno) je da je br. 1 imao već otvoren račun te je na taj način skratio vrijeme preknjižbe.

Da li nekome poznato koliko je tab. izjava izašlo iz HFP-a nakon «prve serije», tj. nakon 07.09.?

Igra se magarad; bit će kiše!

branco, 21.09.2007. u 11:09
super24:
“/> pa ne prave oni bas stealth fightere u djuri. samo slazu tudje komponente uglavnom.. uz branitelje i najvaljenu dobit od 13 miliona kuna dionica je tocno tamo gdje i treba biti.. ne bi se vise kladio da ce padati ispod 200 ali ni da ce tako skoro se moci zadrzati iznad 250.. idelano za trejdere..

U početku se sklapaju . Kad usvoje proizvodnju i dobiju potvdu kvalitete od principala , tada slijede dalnji koraci .

Koliko znam Kuvajčani imaju dosta starih M84 tenkova za koje trazu modernizaciju, a koji su su pokazali super izdrzljivim u pustinji, stoga nije nerealno ocekivati da ce i taj posao povjeriti djuri..


Zašto su samo jednom branitelju (prema stanju SDA) prenesene dionice? Tabularne izjave su iz HFP-a poslane u Holding i na kućne adrese kupaca. Nakon toga ih je trebalo poslati u SDA da se izvrši preknjižba. Sad je ključna stvar brzina pojedinca. Onaj tko je sam odnio potrebne dokumente, u prednosti je pred onima koji su ih slali poštom. Ali, ako pretpostavimo da je od 21 branitelja njih 5 odnijelo ugovore, zašto je samo jedan dobio dionice? Moje mišljenje (ne nužno i točno) je da je br. 1 imao već otvoren račun te je na taj način skratio vrijeme preknjižbe. Da li nekome poznato koliko je tab. izjava izašlo iz HFP-a nakon «prve serije», tj. nakon 07.09.?

mislim za sad samo 20… naime samo ta objava stoji na ZSE a cisto sumnjam da bi se isli igrat i dijelit bez objave

Pretpostavka je majka svih zaj***


zna li netko koji je tempo dogovoren za prijenos dionica na branitelje jer kako izgleda po stanju kod HFP-a taj tempo je veoma polagan, a obićno na kupnji čekao nalog koji to treba odmah pokupiti.[smiley8]

Meni je broker rekao 3 godine .

New Report

Close