DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne bih rekao da su svi dobili dionice, tek možda nekolicina… a možda bi se i iz transakcija dalo nešto iščitati… sumnjam da će prodavati cijele pakete, možda tek 100-200 kom da pokriju dug… ali kad se to i ako se pomnoži s nekoliko desetaka ljudi dnevno, eto nam prometa za 1. mjesto… možda i od ispod 200, ali nisam baš siguran. Jedino sam skoro siguran da će ovo sve potrajati još par mjeseci.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Tolika se buka dizala oko branitelja da bi se srušila cijena Đure ,a gle branitelji došli a cijena gore.Nisu ni branitelji glupi kako ih vi zamišljate .Ja sam jedan od nijh i znam kako ljudi žive i razmišljaju


guster: ” može li mi netko ,tko je upućeniji objasnit o čemu se radi s tim dionicama branitelja? zašto se one spominju? koliko ih ima? da li branitelji raspolažu s njima? ” Očekuje se oko 700k dionica dobivenih po povlaštenim uvjetima iz 1993, a sa nominalom 2007. Jedan dio branitelja će prodavati jer jedno 700-tinjak vrlo vjerojatno zadovoljava uvjete max popusta, a to te izađe 30kn po dionici dok paket ispada oko 748 dionica po branitelju sa max popustom. Branitelji ne raspolažu sa njima još, a najjažurnije stanje imaš redovito iza 18.00h na http://www.sda.hr, zatim odeš na top10 i pogledaš stanje dionica HFP na tickeru DDJH-R-A, što se on više smanjuje to je više dionica braniteljima dodijeljeno. Spominju se zato jer ako veća količina izađe na burzu sa nekontorliranom prodajom, tj. udaranjem po bid-u logično je i da će cijena dionice padati

vrlo sam zahvalan odgovoru, no i dalje ne kužim zašto branitelji ne mogu raspolagati tim dionicama?i zna li se kada će uopće moći raspolagati njima?i zašto uopće ne mogu već raspolagati?hvala

Tko kaže da ne mogu raspolagati sa dionicama ,i rečeno im je ako već prodaju da ne prodaju u cijelim paketima nego da ih raspodijele na više njih

NIje to još ni pravo počelo, kolega, malo pratite ono brojčano stanje za HFP na top ten. Iako mi se čini da taj broj ide na dolje dosta sporo ili nikako, a nije to bez veze. Barem mi se tako zasad čini.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Taj broj radi sa velikim zakašnjenjem

Tko je uspio kupiti od 200-215 svaka čast


Tko je uspio kupiti od 200-215 svaka čast

a sad ne mozes kupiti na 215? pa trenutna je cijena oko 215

DOKUP!

naravno da će cijena đure još neko vrijeme varirati zbog očekivanja oko utjecaja braniteljskih dionica na cijenu dionice, i to je ok barem se može opet nakupiti pristojna količina (pogotovo oni koji su bili dovljno mudri da je na vrijeme prodaju), ali ruku na srce i pošteno rečeno cijene od 200 do 215 kn za industriju naoružanja pa to je smijurija to je jedinstveni diskont na kugli zemaljskoj.[smiley9][smiley9]


naravno da će cijena đure još neko vrijeme varirati zbog očekivanja oko utjecaja braniteljskih dionica na cijenu dionice, i to je ok barem se može opet nakupiti pristojna količina (pogotovo oni koji su bili dovljno mudri da je na vrijeme prodaju), ali ruku na srce i pošteno rečeno cijene od 200 do 215 kn za industriju naoružanja pa to je smijurija to je jedinstveni diskont na kugli zemaljskoj.[smiley9][smiley9]

to je istina…ali ima ljudi koji ne misle kao ja i ti…..citao sam ovdje postove gdje je relana cijena đure na 100kn (??) a sad najnovije da je realna cijena ovdje gdje je trenutno, takozvana “fer” cijena ….mislim da komentirat dalje o ovome nema smisla….

DOKUP!

pa ne prave oni bas stealth fightere u djuri. samo slazu tudje komponente uglavnom..

uz branitelje i najvaljenu dobit od 13 miliona kuna dionica je tocno tamo gdje i treba biti.. ne bi se vise kladio da ce padati ispod 200 ali ni da ce tako skoro se moci zadrzati iznad 250.. idelano za trejdere..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


pa ne prave oni bas stealth fightere u djuri. samo slazu tudje komponente uglavnom.. uz branitelje i najvaljenu dobit od 13 miliona kuna dionica je tocno tamo gdje i treba biti.. ne bi se vise kladio da ce padati ispod 200 ali ni da ce tako skoro se moci zadrzati iznad 250.. idelano za trejdere..

samo sto smo mi sa proslogodisnjim FI od oko 13 miliona kuna bili na oko 280-290 dok se branitelji nisu pojavili, cim se ta prica pojavila odosmo mi dolje,pa gore, i onda skroz dolje sada (zahvali ovo stanje i T-HT-u)…..mislim da bi trebalo tako biti i sa slijedecim (na oko 280-290,realno), ali opet prica sa braniteljima dolazi na vidik, tkozna dali ce se do tada i zavrsiti…..

DOKUP!

New Report

Close