DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


može li mi netko ,tko je upućeniji objasnit o čemu se radi s tim dionicama branitelja? zašto se one spominju? koliko ih ima? da li branitelji raspolažu s njima?

Očekuje se oko 700k dionica dobivenih po povlaštenim uvjetima iz 1993, a sa nominalom 2007. Jedan dio branitelja će prodavati jer jedno 700-tinjak vrlo vjerojatno zadovoljava uvjete max popusta, a to te izađe 30kn po dionici dok paket ispada oko 748 dionica po branitelju sa max popustom.

Branitelji ne raspolažu sa njima još, a najjažurnije stanje imaš redovito iza 18.00h na http://www.sda.hr, zatim odeš na top10 i pogledaš stanje dionica HFP na tickeru DDJH-R-A, što se on više smanjuje to je više dionica braniteljima dodijeljeno.

Spominju se zato jer ako veća količina izađe na burzu sa nekontorliranom prodajom, tj. udaranjem po bid-u logično je i da će cijena dionice padati


Nije 230 ni na vidiku, a neće tako skoro ni biti, ovo je već sto puta viđeno dizanje cijene, koja će se vrlo brzo spustiti na žalost onih koji su se zalijetali i po ne znam koji put kupovali previsoko, čim još koji branitelj proda svoje paketiće.

DDJH-R-A Đuro Đaković d.d. 222,00 3,09%
Evo da se ne lažemo ovo do 16h ide na 230 ljutio se ti ili ne.Nemaš potrebe za nervozom svaki put kad djuka daje neke znakove života idmah si nervozan.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Pozdrav,

slazem se da je ovo jos jedno dizanje cijene, i trosenje pare na nesto sto ce sigurno ici dolje.
mislim da su kolege vec dovoljno puta obrazlagali cinjenicama ovo moje “sigurno “, pa da ne ponavljam.

Ako fondovi misle poklapati po ovoj cijeni, nek poklapaju, al netko ce morati u pravi objasniti, zasto je to napravio 🙂

tona

@bumbar:

pa kolega za razliku od tebe i ostatka navijača na ovoj temi ja ni najmanje nisam nervozan, kao što nisam bio nervozan kada je cijena išla i na 260 a znalo se za branitelje.

Samo mi nisu jasni ljudi koji se zalijeću, kada smo vidjeli da se može bez problema kupovati po 200 kn. Čemu sada panično kupovanje kao da će im pobjeći, samo će ostati gorak okus u ustima nakon zaključka da se moglo kupiti povoljnije. [smiley11]

Toliko od mene. Samo vi navaljujte što se mene tiče, ja sam na 200 dočekao , a možda ubodem i nešto ispod čim krene malo više paketa od strane branitelja. [smiley11]

PS. a ako se dovoljno potrudiš kolega možda baš tebi prodam po 230 to što sam kupio po 200, pa ću onda opet od neke dobre duše to otkupiti nazad po 200. [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


BUMBAR5: ”
Ode đuka na svoje mijesto povuko već na startu.Ide prema 230kn glatko.

Daj kolega malo se smiri. Nije 230 ni na vidiku, a neće tako skoro ni
biti, ovo je već sto puta viđeno dizanje cijene, koja će se vrlo brzo
spustiti na žalost onih koji su se zalijetali i po ne znam koji put
kupovali previsoko, čim još koji branitelj proda svoje paketiće.

Moram se složiti s kolegom
Netko može staviti na prodaju 748 kom. i evo vam panike !
Ova dionica je čista psihologija i dokle god postoji retorika “BRANILELJI” koji su zahvaljujući medijima postali svehrvatsko zlo, daytraderi će moči manipulirati sa njom koliko god hoće!
Kada bismo te nove dioničare ĐĐ-a nazivali nakako drugačije možda bismo im izbili taj adut iz ruku bar za neko vrijeme dok stvarno ne dobiju dionice

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Nebih se čudio da se Barić sa braniteljima dogovorio da im FIMA brokeri ponude uslugu prodaje tako da se prodaja niti ne vidi tj. da su ih uvjerili da bi dobili puno manje novaca da krenu mahnito prodavati.

Uvjeren sam da niti 20% od ukupnog iznosa neće izaći na burzu.

Dočekao sam ulaz na 203 i drago mi radi toga ali da bih mogao opet teško mi za vjerovati. Sva sreća da sam se natovario


Nebih se čudio da se Barić sa braniteljima dogovorio da im FIMA brokeri ponude uslugu prodaje tako da se prodaja niti ne vidi tj. da su ih uvjerili da bi dobili puno manje novaca da krenu mahnito prodavati.

Uvjeren sam da niti 20% od ukupnog iznosa neće izaći na burzu.

Dočekao sam ulaz na 203 i drago mi radi toga ali da bih mogao opet teško mi za vjerovati. Sva sreća da sam se natovario

Ljudi vi stvarno vjerujete samo ono što vam paše,pa ovaj forum je se savršen nekom apsolventu psihologije kao tema diplomskog.

215 je zakon .


Nije Đuro imao pokazatelje ni blizu za nivo cijene od 300 kuna, valjda ste računali pokazatelje. Branitelji su samo pokrenuli proces fer valorizacije DDJH-a. Uostalom paketi branitelja još nisu ni došli na burzu a DDJH je pao na 210 kuna. Treba li tome što dodati. Mislim da ne.

jednostavno ne razumijes ili ne zelis razumjeti…đuro je pao na ove razine bez braniteljiskih dionica zbog panicara….a panicari prodavali jer se boje braniteljskih dionica…..neki prodavali i sa logikom da ce kasnije kupovati jefftinije sto se i ostvarilo jer ako je netko prodao na 260-280 sada j mogao kupovati po 200…ovo sam vec sto puta napisao…dosadan sam i sam sebi ali stalno se neki biser javlja i mudruje ovdje o tome….[smiley9]

DOKUP!

Evo da se ne lažemo ovo do 16h ide na 230 ljutio se ti ili ne.

Ja kolega čekam tih tvojih 230 , kad ono ode na 213, ti si ko političar …. samo pusta lažna obećanja gladnom narodu [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Dobro Đuro podnosi ovo iskrcavanje branitelja ,čak sa rastom.


Dobro Đuro podnosi ovo iskrcavanje branitelja ,čak sa rastom.

sa padom trenutno [smiley5]

DOKUP!

New Report

Close