DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Znam da na forumu imamo nekoliko branitelja koji su dobili ugovore, pa bi ih molio da nam napišu da li je istinita informacija da ih Fima zove i nudi 215 kna po dionici. Bez obzira koji je Fimin razlog za to, ako je to istina onda je najniža cijena iza nas, ubuduće možemo samo up.

Ako je to istina da fima nudi 215kn.Pojavit će se netko ko daje 225kn.I tako malo po malo ide đuka na svoje a vi samo čekajte na 150.

Danas će bit vruzće na burzi i na DDJH posebno.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

slažem se sa bumbarom da će biti vruće ali neznam hoće li tu biti i đuke-đure, nešto se tu gadno dešava i igra oko njega. izgleda veliki momci nisu još načistu što učiniti u budućnosti pa se i cijena koleba.[smiley8]

dan je pametniji od noći

Sve to prijatelju ide na prodaju prije ili kasnije.Posla kao u priči a prihod simboličan.Pravo socijalističko poduzeće efikasnost nikakva.Zato vidim perspektivu kupovat ovo na ovih 200.Samo da imam više novaca.

Pogledaj samo ovaj lin na šta vas ovo podjeća ?
http://www.duro-dakovic.com/drustvena_odgovornost/program_drustvene_odgovornosti/default.aspx

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Cilj nam je da pomognemo onima kojima je pomoć potrebna. Stoga podržavamo uređene udruge, potičemo i promoviramo sportske i kulturne angažmane ljudi i izvrsnih pojedinaca, cijeneći njihovu želju za postizanjem određenim rezultata u njihovom djelovanju.

Kao rečenica iz 1971 a tako i posluju zato će to sve na bubanj.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Sve to prijatelju ide na prodaju prije ili kasnije.Posla kao u priči a prihod simboličan.Pravo socijalističko poduzeće efikasnost nikakva.Zato vidim perspektivu kupovat ovo na ovih 200.Samo da imam više novaca. Pogledaj samo ovaj lin na šta vas ovo podjeća ? http://www.duro-dakovic.com/drustvena_odgovornost/program_drustvene_odgovornosti/default.aspx

I sto se tu cudis…. pa upravo su drzavna poduzeca ta koja trebaju promicati program drustveno odgovornog poslovanja i biti primjer privatnicima… to su osnove ekonomskih znanosti
[smiley11]

Pretpostavka je majka svih zaj***


BUMBAR5: ” Sve to prijatelju ide na prodaju prije ili kasnije.Posla kao u priči a prihod simboličan.Pravo socijalističko poduzeće efikasnost nikakva.Zato vidim perspektivu kupovat ovo na ovih 200.Samo da imam više novaca. Pogledaj samo ovaj lin na šta vas ovo podjeća ? http://www.duro-dakovic.com/drustvena_odgovornost/program_drustvene_odgovornosti/default.aspx ” I sto se tu cudis…. pa upravo su drzavna poduzeca ta koja trebaju promicati program drustveno odgovornog poslovanja i biti primjer privatnicima… to su osnove ekonomskih znanosti [smiley11]

Pusti ti društvenu odgovornost ništa od toga, ovo je doba surovog kapitalizma.Zato dok to ne uzme neki gazda u svoje ruke ništa od poslovanja.To je metalna industrija sa ogromnim potencijalom firme tog tipa i kapaciteta na na zapadu okreću milijarde.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Đuro je bio na 300.00kn bez BOV i bez odličnog FI za polugodište.Da nije bilo branitelja siguran sam da bi mu se cijena sa te dvije stvari vrtila oko 350-400kn sada kada je na 200kn to je pad od 75% do 100% u odnosu na 350kn,400kn.

Zaključak onaj ko je danas kupuje na 200 je isto ko da je prije BOV-a i FI za polugodište kupovao po 150

SAM PROTIV SVIH


Đuro je bio na 300.00kn bez BOV i bez odličnog FI za polugodište.Da nije bilo branitelja siguran sam da bi mu se cijena sa te dvije stvari vrtila oko 350-400kn sada kada je na 200kn to je pad od 75% do 100% u odnosu na 350kn,400kn.

Zaključak onaj ko je danas kupuje na 200 je isto ko da je prije BOV-a i FI za polugodište kupovao po 150

Nije Đuro imao pokazatelje ni blizu za nivo cijene od 300 kuna, valjda ste računali pokazatelje.
Branitelji su samo pokrenuli proces fer valorizacije DDJH-a.
Uostalom paketi branitelja još nisu ni došli na burzu a DDJH je pao na 210 kuna.
Treba li tome što dodati.
Mislim da ne.

Sve više komuniciramo, sve se manje razumijemo

kupnja prodaja
50 218,00 219,00 168
33 216,00 220,50 300
17 216,00 222,00 600
92 215,50 223,50 160
6 215,50 223,98 69

Evo krenuli su stavljati velike naloge na prodaju , predpostavljam radi zaustavljanja rasta cijene. Sad ćemo vidjeti koliko je jak interes za Đuru da i te prepreke pređe.

može li mi netko ,tko je upućeniji objasnit o čemu se radi s tim dionicama branitelja? zašto se one spominju? koliko ih ima? da li branitelji raspolažu s njima?

Ode đuka na svoje mijesto povuko već na startu.Ide prema 230kn glatko.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Ode đuka na svoje mijesto povuko već na startu.Ide prema 230kn glatko.

Daj kolega malo se smiri. Nije 230 ni na vidiku, a neće tako skoro ni biti, ovo je već sto puta viđeno dizanje cijene, koja će se vrlo brzo spustiti na žalost onih koji su se zalijetali i po ne znam koji put kupovali previsoko, čim još koji branitelj proda svoje paketiće.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close