DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Svaka čast Bubašparo za ovo šortanje na DDJH. Oduševio si me kao i uvijek.

Najgore mi je što ovi misle da FIMA brani dionicu. Eh baš sam se nasmijao. Pa ti si im sam odradio 60% prometa, a najbolje mi je od svega što ti na kraju dana opet namaš nijednu dionicu DDJH a ostane ti lova od šortanja. I tako svaki dan. Sad tek razumijem ono što si mi govorio kad smo studirali.

Medo Štedo

Poštovani,

Ne mogu ne primjetiti na raznim temama na ovom forumu stalno veličanje korisnika Bubašpare i neke Vaše interne spike. Molim Vas da prestanete s time zatrpavati forum, a sve buduće hvalospjeve Bubašpari šaljite korisniku izravno na privatne poruke!

S poštovanjem,

Vjeko

Suricata suricatta

Napokon da moderator odgovori na ove hvale, nađite se na pivi, pa udri od hvalisanja.
Ljudi šta ste navalili na đuru, šta ste već svi uplatili sredstva za pakete HT-a.
Da li tko zna dokle branitelji dobivaju dionice Đure

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

danas se cijela burza zeleni, pa eto i đuro, nis cudnog…..ako se ovako nastavi svi branitelji ce dobiti dionice tamo negdje oko bozica [smiley2]
sporo to ide, kao sto smo vec spomenuli, nekakva vrsta lock-up perioda…..bolje ovako nego da svi odjednom dobiju…..za njih bolje

DOKUP!

Fala na informacijama

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

Šta je sad ovo pa branitelji su izšli na burzu sa svojim dionicama jel nebi sad trebalo ići na 150kn ?tko sad kupuje po 215-220 ?

Samo za dva dana netko je kupio 16 000 komada. Nešto tu neće štimat.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Šta je sad ovo pa branitelji su izšli na burzu sa svojim dionicama jel nebi sad trebalo ići na 150kn ?tko sad kupuje po 215-220 ? Samo za dva dana netko je kupio 16 000 komada. Nešto tu neće štimat.

Krivo. Izašao je samo jedan branitelj na burzu. Sad čekamo drugog. Možda će svaki tjedan po jedan[smiley1]

Only God, Muammar and Libya!


BUMBAR5: ” Šta je sad ovo pa branitelji su izšli na burzu sa svojim dionicama jel nebi sad trebalo ići na 150kn ?tko sad kupuje po 215-220 ? Samo za dva dana netko je kupio 16 000 komada. Nešto tu neće štimat. ” Krivo. Izašao je samo jedan branitelj na burzu. Sad čekamo drugog. Možda će svaki tjedan po jedan[smiley1]

Nije krivo SDA top 10 kasni nekad i do 7 dana kad naprave update vidjet ćeš onda koliko ih je već dobilo.
16 000 komada je netko usisao za 2 dana to su 22 braniteljska paketa uoće nije bitno jesu to branitelji ili netko drugi nego ja zanimljivo to da je neko raspoložen za kupnju i na 220.Što je svakako zanimljivo.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Šta je sad ovo pa branitelji su izšli na burzu sa svojim dionicama jel nebi sad trebalo ići na 150kn ?tko sad kupuje po 215-220 ? Samo za dva dana netko je kupio 16 000 komada. Nešto tu neće štimat.

Branitelji prodaju preko brokera , zar ne , a viša cijena – veća provizija brokeru . Sada je ključ u rukama brokera . Brokeri će određivati cijenu. Niste bili na tenis turniru brokera?


BUMBAR5: ” Šta je sad ovo pa branitelji su izšli na burzu sa svojim dionicama jel nebi sad trebalo ići na 150kn ?tko sad kupuje po 215-220 ? Samo za dva dana netko je kupio 16 000 komada. Nešto tu neće štimat. ” Branitelji prodaju preko brokera , zar ne , a viša cijena – veća provizija brokeru . Sada je ključ u rukama brokera . Brokeri će određivati cijenu. Niste bili na tenis turniru brokera?

Ma mogu oni to prodavat i preko moje tetke Desislave ako to nema tko kupovat na ovim razinam od 220 ali očito da netko kupuje sutra i na 230.Moram priznat da je ovo kranje zbunjuće.Tko sad kupuje na ovim razinam i zato ?

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


…ako to nema tko kupovat na ovim razinam od 220 ali očito da netko kupuje sutra i na 230.Moram priznat da je ovo kranje zbunjuće.Tko sad kupuje na ovim razinam i zato ?

Još prošli mjesec se trgovalo na oko 270 a ATH je 314… velik je to pad na 220. Dionica srednjeročno sigurno raste opet preko 300, znači 30-40%, to je svakom fondu lijepi prinos a rizik minimalan, poslovi ugovoreni, “montaža” puno vrijednija.

Kolega, imate naj-avatar.

[color=black][/color]


Kolega, imate naj-avatar.

HVALA

Nego šta će bit sa našim forumašima što čekaju na 150kn kao recimo naš TENKISTA eno ga čuči čekajući na 150kn.A znamo da nije jedini.Ovo što je netko usisao 16 000komada na ovim razinama beš im ne obećava da će nešto uvhatit tamo gdje sad čekaju.

Idalje puno sreće onima koji čekaju na 140 i 150.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Znam da na forumu imamo nekoliko branitelja koji su dobili ugovore, pa bi ih molio da nam napišu da li je istinita informacija da ih Fima zove i nudi 215 kna po dionici. Bez obzira koji je Fimin razlog za to, ako je to istina onda je najniža cijena iza nas, ubuduće možemo samo up.

New Report

Close