DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Shooter, nemoj se ljutit, malo se šalim. U svakom slučaju, pričekat ću još malo sa kupnjom.

Medo štedo jes ti od bubašpare prijatelj? [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

jest, stanuju u istoj glavi[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Medo štedo jes ti od bubašpare prijatelj? [smiley1]

Nije,on je moj učenik, he,he. Štedo je novajlija u svijetu dionica ali strašno brzo uči.[smiley2]

Države i ulagači nemaju prijatelja, samo interese

nemoj se ljutit bubaspara, ja mislim da ste obojca super simpaticni..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

đuro lagano krenuo, samo da ne eksplodira, puko braniteljski paket na 210 kn ko od šale.[smiley8]


đuro lagano krenuo, samo da ne eksplodira, puko braniteljski paket na 210 kn ko od šale.[smiley8]

Ako misliš na onih 774 kom., to nije braniteljski paket jer su branitelji max. mogli upisati 748.

A ovo oko priče sa 215 kn ponuda FIME (ako su istinite) mi jedino smrdi na to da trenutno nemaju keša pa na svakakve načine pokušavaju usporiti izlazak branitelja.

Ako se nastave ovako igrati sa dizanjem cijene , doći ću u napast da prodam što sam dokupio po 200…. [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ako misliš na onih 774 kom., to nije braniteljski paket jer su branitelji max. mogli upisati 748.

A ovo oko priče sa 215 kn ponuda FIME (ako su istinite) mi jedino smrdi na to da trenutno nemaju keša pa na svakakve načine pokušavaju usporiti izlazak branitelja.

Ovo oko Fime i keša, negovorim bezveze nego u zadnjih nekoliko dana u razgovorima sa fimatorima, primjetio sam samoinicijativnu obranu i govor o tome da imaju keša za isplatu i da nemaju problema sa isplatom. Nekako mi je to zvučalo prejadno i oćito da nemaju keša, nije da se hvalim, ali u takvim situacijama inaće u životu imam dobar nos i lako nanjušim laganje.

sad smo na 215kn

pogledajte vi ovo škvadro što se zbiva na ovom đuki hildingu, danas prelazimo promet od 2 000 000 kn.

Svaka čast Bubašparo za ovo šortanje na DDJH. Oduševio si me kao i uvijek.

Najgore mi je što ovi misle da FIMA brani dionicu. Eh baš sam se nasmijao. Pa ti si im sam odradio 60% prometa, a najbolje mi je od svega što ti na kraju dana opet namaš nijednu dionicu DDJH a ostane ti lova od šortanja. I tako svaki dan. Sad tek razumijem ono što si mi govorio kad smo studirali.

Medo Štedo

Kuna po kuna do milijuna

New Report

Close