DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Malo vjerojatno.
Kod prijenosa ugovora ne vrijedi T+3.

Igra se magarad; bit će kiše!


Malo vjerojatno.
Kod prijenosa ugovora ne vrijedi T+3.

o tome nisam razmišljao, iako je skroz logično. Nema ni razloga da bude kod ugovora o prijenosu t+3.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

FIMA nije odustala od DDJH jer nazivaju sve branitelje s ugovorima i NUDI im 215 kn po dionici! Ovo vam moze potvrditi veci dio branitelja![smiley1]
Znaci igraju se neke igrice koje jos nitko od nas ne moze dokuciti.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.


FIMA nije odustala od DDJH jer nazivaju sve branitelje s ugovorima i NUDI im 215 kn po dionici! Ovo vam moze potvrditi veci dio branitelja![smiley2]

Otkud im tel. brojevi?!

Igra se magarad; bit će kiše!


Malo vjerojatno. Kod prijenosa ugovora ne vrijedi T+3.

Tako je. Od branitelja nije jos mogao nitko prodavati, jedino ako nisu imali prije dionice DDJH![smiley2]

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.


FIMA nije odustala od DDJH jer nazivaju sve branitelje s ugovorima i NUDI im 215 kn po dionici! Ovo vam moze potvrditi veci dio branitelja![smiley1] Znaci igraju se neke igrice koje jos nitko od nas ne moze dokuciti.

he he, šta ćemo još pročitati
[smiley8]

I Believe I Can Fly ...


FIMA nije odustala od DDJH jer nazivaju sve branitelje s ugovorima i NUDI im 215 kn po dionici! Ovo vam moze potvrditi veci dio branitelja![smiley1]
Znaci igraju se neke igrice koje jos nitko od nas ne moze dokuciti.

Odakle ta informacija?


shooter: ” FIMA nije odustala od DDJH jer nazivaju sve branitelje s ugovorima i NUDI im 215 kn po dionici! Ovo vam moze potvrditi veci dio branitelja![smiley2] ” Otkud im tel. brojevi?!

To i mene zanima. Ovo znam od jednog branitelja, koji je vec prije uplatio dionice, pa me pitao sto mislim o toj ponudi!
I za one koji ce pitati jel imam nesto napismeno, nekakav dokument za to, nemam. Svejedno vecina nije vjerovala ni kada sam prvi puta zapoceo temu o braniteljskim dionicama!
[smiley10]

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.


FIMA nije odustala od DDJH jer nazivaju sve branitelje s ugovorima i NUDI im 215 kn po dionici! Ovo vam moze potvrditi veci dio branitelja![smiley1] Znaci igraju se neke igrice koje jos nitko od nas ne moze dokuciti.

Ako je to istina onda mi nije jasno zašto je Fina od rujna prošle godine do danas prodala 236.950 dionica.
Tada su imali 385.477 a danas 148.527 dionica DDJH.

Imao sam, imam, ili ću imati dionice o kojima pišem.

@ shooter

Ovo što pričaš, ako je istina onda je jako, jako dobra informacija, a ako nije, onda si ti jako, jako dobar navlakač [smiley2]


@ shooter Ovo što pričaš, ako je istina onda je jako, jako dobra informacija, a ako nije, onda si ti jako, jako dobar navlakač [smiley2]

Mitko nisa nikada bio navlakac, pokusavam prenijeti ono sto cujem, iako i sam dokupljujem DDJH. Branitelj mi je dobar prijatelj, koji je na moj nagovor i kupio dionice DDJH! Ne mogu tvrditi da Fima nece rusiti cijenu na burzi, ali cini se da im je jako stalo da pokupe sto vise dionica izvan burze! Zbog cega ili mozda zbog koga to ne znam!

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

Ha,ha. Pa Bubašpara šorta DDJH već 20 dana. Pa zar to niste primijetili. Velike prometi a nema promjena.
Riječ je o šortanju. Vidjet ćete kad Špara prestane sa šortanjem što će se dogoditi.

Ha,ha. Fima i branitelji.

Medo Štedo

Kuna po kuna do milijuna

New Report

Close