DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pravi cirkus…..fima prodaje i dalje, i kolko vidimo i branitelji poceli, tj. ne mozemo bit sigurni dali su oni poceli prodavat jer pocela je podjela ali tkozna dali su bas oni prodavali…..mozda se tu ubacio jos jedan fond kojeg jos uvijek ne vidimo u top 10…..poceo skupljat…..svidja mi se ovo sta je ispred nas….sad pocinje onaj dio sante barbare koji ce nam napokon dat do znanja sta se tu desava [smiley2]

DOKUP!

i gledam ja sad transakcije od danas….ono sta je proslo ispod 200kn je proslo ukupno 156 dionica, svi ovi ostali su bili na 200 i vise….znaci 7879 komada preko 200kn……sad vi racunajte, kad branitelji pocnu prodavat, ukoliko se nastavi ovim tempom a trebalo bi i jacim tempom (pogotovo nakon t-ht) u jednom danu se moze pojest i do 10 branitelja pa i vise (10*748, malo matematike :)….sto nam daje oko 100 dana (1000 branitelja), i to ako svi branitelji i to sve dionice idu prodavat (sto nece), pa to se jako brzo ocisti…..naravno, sad sam ja napravio ovdje nekakav idealan scenarij gdje bi se dosta toga trebalo poklopit, sto naravno nece….dobro ispada ovaj “virtualni” lock-up gdje branitelji svakih 10 dana dobivaju dionice….a ne svi odjednom……mislim da panike nebi trebalo biti ovdje…..stvarno, previse je sve ovo napumpano…..

DOKUP!


…. 956.180- 748 je današnje….stanje

Jedan manje, još 619 do poljetanja.

I love the Smell of Profits in the Morning

Ako se i vidi ova promjena u topu 10 onda znači da je ovaj “branitelj” dionice dobio već prije 3 dana i do sad je sigurno sve prodao.[smiley1]


vedric: ” …. 956.180- 748 je današnje….stanje ” Jedan manje, još 619 do poljetanja.

619, odkuda ti ta brojka, sta nebi trebalo biti oko 1000 branitelja ?

DOKUP!


fazan: ” vedric: ” …. 956.180- 748 je današnje….stanje ” Jedan manje, još 619 do poljetanja. ” 619, odkuda ti ta brojka, sta nebi trebalo biti oko 1000 branitelja ?

Lupi sam bez veze. Neki dan sam pokušao utvrditi točan broj branitelja, pa sam naišao na nekoliko brojki. Mislim da je negdje pisalo da je obrađeno 620 zahtjeva, pa sam otuda izvukao tu brojku.

I love the Smell of Profits in the Morning

620 branitelja dobilo još ih xxx čeka, nadam se da će se i tih xxx rješiti na jedan ili drugi način i to čim prije.


620 branitelja dobilo još ih xxx čeka, nadam se da će se i tih xxx rješiti na jedan ili drugi način i to čim prije.

istina….sad sam se sjetio….a tu ima toliko tih stranica da mi je muka trazit unazad na ovoj temi, dok nađem bi doslo jutro [smiley2]
glavno da se krenulo…..

DOKUP!


[smiley2] glavno da se krenulo…..

prema dolje …

I love the Smell of Profits in the Morning

Nešto mi se čini da ću odustast od HT .Ovaj mi se IPO čini puno perspektivniji.Na ovom bi IPO mogao biti manji inters s time i cijena bolja.Sutra se idem postavit na kupnju samo neznam na koliko. Nije mi jasno kako su se ova dva IPO poklopla u isto vrijeme ,moram priznat da mi je to malo neobično.20% HT-a na prodaji i 15% ddjh Veoma zanimljiv fenomen podudarnosti.Baš me zanima što gospodin Radomir misli o ovom prirodnom fenomenu.
Rumenige 1:0 dečko je stvarno AS.Najači je nam ga država.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Odustani ti od HT-a. FIMA je odustala od DDJH, ARNT, a radi HT-a

Hell is Empty and all the Devils are Here

ANRICOM:

Pa zar niste primjetili da su ovih dana neki od branitelja prodavali svoje dionica”

Nismo! Imaš kakve dokaze za to?

Upravo prije koji dan , mislim da je bilo 3-4 dana, je Sasko primjetio da je išlo 740 i koja dionica po kupnji u jednoj transakciji i pitao jesu to krenuli branitelji pa su mu se neki smijali. Čini se da je to upravo bio ovaj branitelj, a 3,4 dana kasnije tj. jučer to je vidljivo i u sda. e sada jel to stvarno taj branitelj ili je slučajnost… nije ni bitno. [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close