DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 22:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

anricom i alan-puh.. pa kupujte decki onda.. ili ste sve kupili vec na 220-240 jer nize nikad nece pasti?

ja sam sve svoje prodao po nesto manje od 260 i iznad 200 vise necu kupit u sljedecih pola godine sigurno..

ako predjete 300 s braniteljima za vratom to samo znaci da se netko igra tudjim novcima..

ako vam branitelji nisu dovoljni mozda vas podatak da ce dobit na kraju godine biti oko 12 miliona kuna ponuka da probate izracunati P/E i P/B na cijeni od 300 kuna?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

A zašto si ti vječito na ovoj temi kad toliko nevalja Đurina dionica . Mora da si bolestan ili nemaš drugog posla pa pljuješ stalno po ovoj dionici

sentimentalno sam vezan jer sam tu ostvario lijepih 40% u 3 mjeseca..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

to se samo nagađa koliko će biti dobit…može to i mnogo bolje…ovii kakva će biti situacija…

dobit je bitna ali ako su drugie pokazatelji super onda ćemo se strpjet koju godinicu..a kod nas i brže…

gledam na ovu dionicu na duzi rok preko 3 godine…..ne gledam na ovu dionicu na rok do nove godine kao neki….[smiley1]
i zato ako i ode ispod 200, pa dokupit cu kolega….nisam lud da cu je gledati na tim razinama i nis ne poduzimati….

DOKUP!


sentimentalno sam vezan jer sam tu ostvario lijepih 40% u 3 mjeseca..
beholder, 18.09.2007. u 14:25

ja ulazio na razinama 145-160…umalo sam uspio poduplati zaradu…isto sentimentalan, a ne tvrdim da neću opet ulaziti nakon branitelja…pogotovo kada vidim kolika je podrška ovoj dionici na forumu…

pa i ja ju gledam na rok od 3 godine.. zato ju i necu kupiti sada po 200 nego na kraju godine pa makar i po 250..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


gledam na ovu dionicu na duzi rok preko 3 godine…..ne gledam na ovu dionicu na rok do nove godine kao neki….[smiley1]
i zato ako i ode ispod 200, pa dokupit cu kolega….nisam lud da cu je gledati na tim razinama i nis ne poduzimati….

Ali sentimentalno si vezan na kraći rok [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Eto…o ovome vam govorim…sami strah i pohlepa, jedni se boje rasprodaje dok bi drugi bi išli u šoping i debelo navijaju za to!
Da li netko zna dobar razlog zašto bi radnici koji su stvarali ĐĐ prodavali svoju firmu u kojoj rade njihovi sinovi,unuci, rodbina… sada kada su gazde u svojoj kući(15%)?
To nisu branitelji o kojima o kojima ste naviknuli čitati u novinama nego najobičniji radnici koji nisu sudjelovali u privatizaciji zbog sudjelovanja u obrani svoga grada te im je to omogućeno danas nakon 13 god. ,dakle sada bi najmlađi mogli imati oko 33 god. a oni koji su dionice plačali 30 kn. su već debelo u mirovini.
Svi oni imaju svoju djecu, kuću,njivu,auto.traktor… i tamo su , na licu mijesta , vrlo dobro upoznati sa cjelokupnom situacijom u ĐĐ, a mi ovdije samo nagađamo.
Zbog svega ovoga vjerujem da neke veće rasprodaje neće biti

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Eto…o ovome vam govorim…sami strah i pohlepa, jedni se boje rasprodaje dok bi drugi bi išli u šoping i debelo navijaju za to! Da li netko zna dobar razlog zašto bi radnici koji su stvarali ĐĐ prodavali svoju firmu u kojoj rade njihovi sinovi,unuci, rodbina… sada kada su gazde u svojoj kući(15%)? To nisu branitelji o kojima o kojima ste naviknuli čitati u novinama nego najobičniji radnici koji nisu sudjelovali u privatizaciji zbog sudjelovanja u obrani svoga grada te im je to omogućeno danas nakon 13 god. ,dakle sada bi najmlađi mogli imati oko 33 god. a oni koji su dionice plačali 30 kn. su već debelo u mirovini. Svi oni imaju svoju djecu, kuću,njivu,auto.traktor… i tamo su , na licu mijesta , vrlo dobro upoznati sa cjelokupnom situacijom u ĐĐ, a mi ovdije samo nagađamo. Zbog svega ovoga vjerujem da neke veće rasprodaje neće biti

ovo što sam pocrtao, to je ono čega se najviše bojim…


Barbosa: ”
i
tamo su , na licu mijesta , vrlo dobro upoznati sa cjelokupnom
situacijom u ĐĐ, a mi ovdije samo nagađamo.


ovo što sam pocrtao, to je ono čega se najviše bojim…


Objasni

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Eto…o ovome vam govorim…sami strah i pohlepa, jedni se boje rasprodaje dok bi drugi bi išli u šoping i debelo navijaju za to! Da li netko zna dobar razlog zašto bi radnici koji su stvarali ĐĐ prodavali svoju firmu u kojoj rade njihovi sinovi,unuci, rodbina… sada kada su gazde u svojoj kući(15%)? To nisu branitelji o kojima o kojima ste naviknuli čitati u novinama nego najobičniji radnici koji nisu sudjelovali u privatizaciji zbog sudjelovanja u obrani svoga grada te im je to omogućeno danas nakon 13 god. ,dakle sada bi najmlađi mogli imati oko 33 god. a oni koji su dionice plačali 30 kn. su već debelo u mirovini. Svi oni imaju svoju djecu, kuću,njivu,auto.traktor… i tamo su , na licu mijesta , vrlo dobro upoznati sa cjelokupnom situacijom u ĐĐ, a mi ovdije samo nagađamo. Zbog svega ovoga vjerujem da neke veće rasprodaje neće biti

to sto si napisao i je tocno…..ali objasni ti svima ostalima koji imaju ovu dionicu da je to tako i dokazi im, ne mozes, i zato ljudi i prodaju jer su uvjereni da ce drugdje bolje investirat novac ili pak kupiti jeftinije….dokazat ce im samo vrijeme, i njima i nama…..jer mozemo samo nagađat

DOKUP!

New Report

Close