DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ode đuro ispod 200… i sad računajte 20-30% još kad se branitelji pojave i situacija je jasna…bubašpara šorta na velko…

Evo ga na, probilo 200…izgleda da se dumpa zestoko, bice su branitelji dobili svoje

ja vjerujem i kupit ću je..ali kad dođe vrijeme…a sad stisnite zube….kriza je

a onaj veliki nalog ak se počne grickat ponovo pada…..na 185….baš nekak hoću kupovat….lijepo nek prodaju u regiji i kupuju đuricu

Lijepo sam vam stalno ponavljao pogledajte stare postove realna cijena od 140 do 150 kn.


ode đuro ispod 200… i sad računajte 20-30% još kad se branitelji pojave i situacija je jasna…bubašpara šorta na velko…
Ali netko i kupuje… glede & unatoč! [smiley10]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Sjećam se dobro još kada sam nedavno pisao da bi FIMA mogla doći u velike probleme ali me kolege na forumu popljuvaše .Napisao sam da bi to moglo imati utjecaja i na druge dionice koje imaju u porfelju ali me opet popljuvaše. I još napisah ako zbilja uđu u velike probleme da bi se i na cijelokupno naše malo tržište moglo odraziti

Misliš li na ARNT?


beholder: ” ode đuro ispod 200… i sad računajte 20-30% još kad se branitelji pojave i situacija je jasna…bubašpara šorta na velko… ” Ali netko i kupuje… glede & unatoč! [smiley10]
beholder, 18.09.2007. u 11:14

to ti je bubašpara…danas kupuje ispod 200 da zatvara one jućer koje je prodao po 210, a usput već prodaje po 200, one koje će sutra kupovati po 190…bubašvaba, bubašvaba za uši ga treba navući [smiley2][smiley2]

Mislim na sve dionice koje imaju u porfelju, u što veći problem uđu to će biti veći pad

SAM PROTIV SVIH

Zato što više ĐURO bude padao FIMA ima veći problem a i svi mi imamo problem koji trgujemo jer nedaj bože sa gašenjem fine mogla bi nastati panika itd ,itd itd..

A sve je zakuhao rumeni

SAM PROTIV SVIH


Zato što više ĐURO bude padao FIMA ima veći problem a i svi mi imamo problem koji trgujemo jer nedaj bože sa gašenjem fine mogla bi nastati panika itd ,itd itd.. A sve je zakuhao rumeni

FIMA da je htjela, mogla je napucati cijenu na 300,00 kn. I što je najljepše, bilo bi po toj cijeni kupaca koliko hoćeš.

Nećemo sada širiti katastrofične najave. Ipak je ovo HT efekt!

I love the Smell of Profits in the Morning

bam chika uaua

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close