DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.07.2024. u 17:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,75
1.391
52
26,00
28,00
-2,72%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

super24:

tango jel gledas ti malo trziste ovih dana? dkvs 174, dlkv 1150, koei skoro pa 1000.. prfc 63..eig 116..
ddjh nije atraktivan trenutno po ovoj cijeni.. nista vise od svih ovih drugih.. a branitelji su iza ugla.. trebat ce djuri jos dugo da predje 250 a to je 25% na sadasnju cijenu..

to mozes dobiti skoro na svakoj dionici koju kupis ovih dana..

Isto ko i Eig-u,da dodje do 150![smiley1]

tocno tako..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Fimi Equity samo u jednom danu imovina pala za 14 mil. kuna. Sad će i oni kao i branitelji udariti po DDJH.
Prije mjesec dana bili su na 450 mil. kuna a jučer na 302 mil. kuna. Prodali su ARNT da ne bi kasnili sa isplatama. Kad imovina fonda u jednom danu padne skoro 5% mislim da se treba zapitati i pobjeći iz DDJH jer im je to dionica koja sadržava 7% portfelja, a koliko vidim počeli su je prodavati zbog likvidnosti, jer inače neće moće isplaćivati cash. Branitelji su trenutno najmanje važni. THT radi svoje i dosta fondova će otići vrlo nisko sa imovinom a to znači i posredno pad prinosa fondova.

Pa Vi računajte.

S poštovanjem

KAroje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]

ako bude probijen ovaj nalog od 12 647 dionica na đuri ostaje na kupnji nešto manje od 2000 dionica, a na prodaji preko 15 000 dionica. Bit će zanimljivo vidjeti gdje će onda cijena završiti.[smiley2]

Lagano se spušta kupnja, a ovdje su se neki kleli da se 200 kn neće nikad probiti. Vidi već se brana spustila na 195 ….[smiley8]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

to sam vam pricao. nikome se ne zuri sa kupnjom. svi bi ovih dana kupovali jos jeftinije. povlaciti ce se ocito ta brana jos nize. ovisno o kolicinama na prodaji. samo je problem sto ce branitelji lupat….

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Evo krenulo je spuštanje… prva kupnja ispod 200! [smiley8]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

ubijen Bid na 200. polupali do sad 4.243 komada ….

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

dobro ako se cijena prije dolaska branitelja na burzu recimo spusti do 160 kn, kad dođu branitelji oni će prodavati po 40 kn jer su kupovali po 30 kn, ha ha ha šala mala, stvarno je pitalnje dokle ovo može ići evo poćeo sam kupovati đuru prije negdje oko preko pola godine po 190 kn i sad se opet približavamo toj cijeni, a situacija same firme onda i danas je drastično različita.

Evo nestalo brane na 200.[smiley3]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

evo sad su svi proroci…a dok sam ja to napisao prije 4 mjeseca..nitko nije ni odgovorio na moj post…

nadam se da su oni koji su me tražili savjet i posušali…ako ništa drugo za ovaj đuro sam bio siguran

Sjećam se dobro još kada sam nedavno pisao da bi FIMA mogla doći u velike probleme ali me kolege na forumu popljuvaše .Napisao sam da bi to moglo imati utjecaja i na druge dionice koje imaju u porfelju ali me opet popljuvaše.
I još napisah ako zbilja uđu u velike probleme da bi se i na cijelokupno naše malo tržište moglo odraziti

SAM PROTIV SVIH

evo k/p ako nekoga zanima. mislim da bi sljedećih par dana moglo biti zanimljivo s ddjh. možda ćemo tek sada dobiti pravu sliku koliko ljudi vjeruju u ovu dionicu kada je pukla psihološka ranica

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

New Report

Close