DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.07.2024. u 14:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
29,40
118
4
22,00
29,00
8,09%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Scenarij je ovakav, branitelji se neće ukrcati na HT, a kad tržište poćne rasti, poslije HT-a tad će dionice sve rasti pa i DDJH koji vrijedi više od 200 kn.

Imam fantomske dionice

ukrcati ce se oni itekako na HT a prodati ce ddjh da pokriju kredit..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Gledam ovih 13.000 na kupnji i ne vjerujem. To Fima vjerovatno Vašim novcem brani fond od izumiranja.

S poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]


Gledam ovih 13.000 na kupnji i ne vjerujem. To Fima vjerovatno Vašim novcem brani fond od izumiranja.

S poštovanjem

Karoje

O kakvom izumiranju ti kolega baljezgaš???? Pa sve i da cijena padne na 100 kn po dionici, pad fima fonda uz pretpostavku da im ništa drugo u portfelju nebi raslo bio bi možda 5%……

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ne znam o čemu govoriš. Fima Equity ( imovina ) je pala sa 440 na 316 mil. kuna u mjesec dana. Pa to je 40%, a oni sigurno ne drže 40% u gotovini. Trebaš pratiti kretanje imovine fondova i ulagati u znanje. Koliko je tek pala imovina AC Rusije ( cca ispod 15 mil kuna ). A što kad imovine više ne bude, a fond je u debelom minusu. LIKVIDACIJA FONDA. Pogledajte primere iz svjetske prakse.

S poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]


ukrcati ce se oni itekako na HT a prodati ce ddjh da pokriju kredit..

Što se tiče kredita , oni očajni će prodati a oni drugi će prićekati povoljnije vrijeme jer sigurno nisu uzimali kredu na mjesec dana ,a što se tiče HT-a zašto bi si komplicirali život kada imaju dioncu koja će možda biti bolja od HT-a

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

I dalje pojedinci gotovo pa govorom netrepeljivosti navijaju da ovo padne na 150 ili ne znam ni ja koliko, ali gospodo – to je nemoguće! dionica više jednostavno ne vrijedi tako malo! I da krene u tom pravcu kupnje bi bilo kao šodera. I daljnji pad ako ga bude jednostavno ne može i neće biti prevelik… a vi samo čekajte, možda i dočekate nešto…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Ne znam o čemu govoriš. Fima Equity ( imovina ) je pala sa 440 na 316 mil. kuna u mjesec dana. Pa to je 40%, a oni sigurno ne drže 40% u gotovini. Trebaš pratiti kretanje imovine fondova i ulagati u znanje. Koliko je tek pala imovina AC Rusije ( cca ispod 15 mil kuna ). A što kad imovine više ne bude, a fond je u debelom minusu. LIKVIDACIJA FONDA. Pogledajte primere iz svjetske prakse. S poštovanjem Karoje

ulozi ti u znanje jer vidimo da ga bas i nemas…..
fima je racunala na ovaj pad, pa nisu oni glupi…..znaju da nakon t-ht lete gore…..sve je to isplanirano….

DOKUP!

tango jel gledas ti malo trziste ovih dana? dkvs 174, dlkv 1150, koei skoro pa 1000.. prfc 63..eig 116..
ddjh nije atraktivan trenutno po ovoj cijeni.. nista vise od svih ovih drugih.. a branitelji su iza ugla.. trebat ce djuri jos dugo da predje 250 a to je 25% na sadasnju cijenu..

to mozes dobiti skoro na svakoj dionici koju kupis ovih dana..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Slažem se da za FIMU netreba brinuti, a sa karojem se isto tak slažem da treba ulagat u znanje jer ga ovdje fakat manjka, čast izuzecima.
Kolega karoje kak ste rekli primjeri sa svjetskih burza ovdje nisu primjenjivi, tak da bu FIMA ostala, al da bu dionica još išla dole bude jer euforija kod rasta nije ni približno jaka kao strah kad cijena ide dole.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


tango jel gledas ti malo trziste ovih dana? dkvs 174, dlkv 1150, koei skoro pa 1000.. prfc 63..eig 116.. ddjh nije atraktivan trenutno po ovoj cijeni.. nista vise od svih ovih drugih.. a branitelji su iza ugla.. trebat ce djuri jos dugo da predje 250 a to je 25% na sadasnju cijenu.. to mozes dobiti skoro na svakoj dionici koju kupis ovih dana..
U pravu si, zato mnogi i prodaju. Osobno mi se smučilo cijelo tržište iako bi se možda trebalo veseliti i nadokupljivati DLKV i KOEI (ušao u DLKV prije mjesec i pol po 1240)… Ovo crvenilo već stvarno predugo traje, i nisam siguran koliko će trebati i INI i DLKV itd. da se vrate na neke normalne razine.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

ma kolege kak je padalo tak brzo tak brzo bu i raslo sam je pitanje tajminga kad uletit u koju pa neko bu pital i fondovsk menežderčiće kaj su radili ak bu cjena na razini 3 mjeseca zato nema nikakvih problema

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close