DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Most kopno-Pelješac gradit će domaći konzorcij
Potpisivanje Ugovora s izvođačem očekuje se nakon isteka žalbenog roka, a početak gradnje mosta najavljen je u jesen, ističu iz Ministarstva

http://www.bankamagazine.hr/dnevnevijesti/most-kopno-peljesac-gradit-ce-domaci-konzorcij

Only God, Muammar and Libya!

Zašto ne spominju DDJM ovdje?[smiley8]

“Poslovna udruga sastavljena od hrvatskih tvrtki – Konstruktor inženjering d.d. Split, Viadukt d.d. Zagreb i Hidroelektra niskogradnja d.d.”

a negdje ga spominju:

“Konstruktor i partneri (hrvatske tvrtke Viadukt, Hidroelektra i Đuro Đaković) dali su ponudu od oko 1,9 milijardi kuna (oko 260 milijuna eura)”

Only God, Muammar and Libya!


alan_poh: ” Zivio nam Đuro Đaković Holding. [smiley11] ” Vrijeme narodnih heroja, SOUR-a i OOUR-a odavno je prošlo. Treba ulagati u znanje i analize. Molim neke agrumente, konkretne brojke gospodo. S poštovanjem Karoje

ti brujis o nekim “konkretnim brojkama” a ni ti ih sam ne vadis…brujis o znanju a vidim da je tebi potrebno znanje…..svi mi ulazemo u zanje, samim time sto dodjem na ovaj forum ulazem jer sam tu da priskrbim neke informacije i nesto naucim…..

DOKUP!

kada počinje jesen i gdje je nestao Đuro ?


kada počinje jesen i gdje je nestao Đuro ?

samby prosvjetli nas i objasni sta si s ovime htjela rec?

DOKUP!


kada počinje jesen i gdje je nestao Đuro ?

23.9.2007. je prvi jesenski dan… a Đuro pod lišćem kestena….[smiley7]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


kada počinje jesen i gdje je nestao Đuro ?

đukica je već u jeseni a kakva li će mu biti tek zima !?


samby: ” kada počinje jesen i gdje je nestao Đuro ? ” samby prosvjetli nas i objasni sta si s ovime htjela rec?
[/quot

Jesen ima prvi i zadnji dan . I može biti duga i lijepa , ali i ne mora .

No kako pratite ruske nakane za širenjem na vojnom planu ? Ovih dana su snimali Đuru.

Hmm rusi imaju takvih pogona koliko ti srce hoće, što će njima naš Đuro.
A osim toga sumnjam da bi ameri to dopustili.
Tako je to obična patka.
The duck.

No Face, No Name, No Number

Ljudi, kakve vi sve gluposti pisete o Djuri, pisete o kotlovima i izvozu u Rusiju i slicnim
stvarima. Da li ste si postavili pitanje: Da li je TEP u sastavu Djure, E pa nije.
da li su kompenzatori u sastavu Djure: E vidite, jos jedan za… . NIJE
Te firme su izvozile svuda po svijetu. ovi ostali osim DDJM rade uglavnom po HR,
premda isto tako moram reci pocinju se siriti sa poslovima na podrucju bivse Juge.

Na ovaj post me je nagnala vijest da je Koncern Linde preuzeo jednu svicarsku firmu. Vijest
mi ne bi bila toliko interesantna da nisam malo istrazivao i nasao da je to u biti firmica
sa 35 zaposlenih i 15m€ godisnjeg prihoda. Imaju instaliranih postrojenja po svijetu, recimo to tako, nakon 200 tog sam prestao brojati. prihod po zaposlenom 450000€, nije banka da se ne zabunite.

Znam oko 10tak takvih firmica koje rade turbo profit i imaju know how?

Sta to ima Djuro? moze po brojevima, 1,2,3,4 (ako moze netko nabrojati)
pravit ce BOV po finskim ili americkim projektima, znaci, variti i bojati, sklapati i ugradjivati finsku i americku opremu. Nece vise razvijati svoj proizvod osim sto se
specijalna raditi vagone, to na stranu (po svom projektu) svaka cast.

Gdje je know how? u kojem projektu? gdje vidite rast?
Montaza ima 500 mKn prihoda i dobit 2 mKn ?. dobra firma. jos bolji direktor.

Koji su im planovi?
Gdje vi vidite opravdanje za cijenu od 200Kn?

Kaze direktor Katic i stipetic : “MORA se privatizirati ddjm”, ili “logicno je da drzava
izadje iz vlasnicke strukture, da bi se firma mogla dalje razvijati i rasti”.
Zasto mora i sta je tu logicno?
Da bi ta ekipa pokupila par milja Kn? nes ti love.

Logicno je da se mora jer je uprava nesposobna, od prvog do zadnjeg.
I ono sto je najgore, nemaju muda nesto napraviti.
Riba smrdi od glave: Mijenjaj sve, od prvog do zadnjeg i dovedi nekoga tko i zna i hoce i moze.

I na kraju, kaze mi broker, realna vrijednost ddjh je 400 Kn. Naravno sa prodanom
ddjm. Naravno da cu uci i zaraditi, ali cu prvo sacekati da branitelji prodaju.
dugorocno, nema sanse.

link na znanje: http://www.bertrams-heatec.com/index.php?id=9

sad vidim ovo o rusima i njihovim pogonima: koliko sam zivio po gradovima, gradicima i metropolama po rusiji vidjao sam zaista svasta,

samo da komentiram njihove menadzere: strahota!

iz mog iskustva: od prvog do zadnjeg dana razgovaramo na sastancim stalno o jednim te istim
problemima. TOTALNA NEEFIKASNOST, ali TOTALNA. strava, nevjerojatno,
jednostavno mi je nevjerojatno kako njihove firme uspijevaju poslovati sa dobiti.
nula je isto uspjeh.


Hmm rusi imaju takvih pogona koliko ti srce hoće, što će njima naš Đuro. A osim toga sumnjam da bi ameri to dopustili. Tako je to obična patka. The duck.

Ma kakva patka muvaju se oko đuke svi redom.
Ne misliš valjda da je gospodin Konarovski došao u brod na burek sa sirom.
http://www.duro-dakovic.com/aktualnosti/novosti/posjet_veleposlanika_ruske_federacije/default.aspx

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

New Report

Close