DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ANRICOM: ” Kupnja je pojačana ” …što bi moglo značiti da je i opet netko veći došao do nekakve povlaštene informacije! [smiley8] A mi maleni neka se i dalje preznojavamo! [smiley5]

Koji je razlog pojačanog zanimanja Rusa ?

Holding je prije rata izvozio gotovo sve svoje proizvode za tadasnji SSSR (bili su jedan od najvecih, ako ne i najveci uvoznici djurinih proizvoda). Cak su za njih proizvodili i lokomotive (a znamo da su u Rusiji neki drugi standardi za pruge, nego u ostalom dijelu Europe). Gradjene su i mnoge Hidro- i Termo-elektrane, te spremnici za naftu i razliciti kotlovi. Dobra iskustva su jos uvijek ostala, a sada osim odrzavanja vec dotrajalih postrojenja, treba graditi i nova. Kome se obratiti ako ne Holdingu, starom partneru?!
A mozda je malo i strah proradio zbog uvoza zapadne tehnologije za proizvodnju oklopnih vozila?[smiley1]

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

JEL MOŽE k/p

Imam fantomske dionice

Kakav božji SSSR. Kakve lokomotive ( mirovalke ), kotlovi…….

Brinite se jer branitelji danas dobivaju potvrde iz SDA, a onda će biti: UDRI !!!

A Vi bi sad da DDJH radi i elektroniku za NASU !!! Kaj god !!!

Ulažite u znanje.

Pozdrav

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]

jesu li ovo posljednji trzaji našeg đukice prije ponora?


Holding je prije rata izvozio gotovo sve svoje proizvode za tadasnji SSSR (bili su jedan od najvecih, ako ne i najveci uvoznici djurinih proizvoda). Cak su za njih proizvodili i lokomotive (a znamo da su u Rusiji neki drugi standardi za pruge, nego u ostalom dijelu Europe). Gradjene su i mnoge Hidro- i Termo-elektrane, te spremnici za naftu i razliciti kotlovi. Dobra iskustva su jos uvijek ostala, a sada osim odrzavanja vec dotrajalih postrojenja, treba graditi i nova. Kome se obratiti ako ne Holdingu, starom partneru?!
A mozda je malo i strah proradio zbog uvoza zapadne tehnologije za proizvodnju oklopnih vozila?[smiley1]

ah ti rusi, prvo su kupili petrokemiju, a sad su krenuli i na ddjh..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

karoje dal ti kuzis neke stvari ili ne to neznam……ali zasto bi se mi BRINULI jer branitelji dobivaju dionice? evo razloga zasto ne:
1) odlicna prilika za dokup!
2) nece svi branitelji odmah prodavat
3) holding je dugorocno jako perpsepktivna dionica i za mene, kao i mnogo njih ovo je ulaganje na dugi rok a ne neki day trade (iako se moglo i na tome zaradit)
4) ja bacam sve u đuru, vjerujem u tu firmu i AMEN.
Zivio nam Đuro Đaković Holding. [smiley11]

DOKUP!


Kakav božji SSSR. Kakve lokomotive ( mirovalke ), kotlovi…….

Brinite se jer branitelji danas dobivaju potvrde iz SDA, a onda će biti: UDRI !!!

A Vi bi sad da DDJH radi i elektroniku za NASU !!! Kaj god !!!

Ulažite u znanje.

Pozdrav

Karoje


Karoje…jel ima koja tema na kojoj pišeš optimistična predviđanja?
Ako ima, reci…
Zanimljivo kako svi podcjenjuju te branitelje, kao da je općeprihvaćeno da su svi sirotinja i da su svi naivci i da će odmah sve prodavati u bescjenje…A zaboravlja se da su bili više nego sposobni i pametni kad je najviše trebalo!
Pozdrav, pogotovo Karoju (je)[smiley2]


Kakav božji SSSR. Kakve lokomotive ( mirovalke ), kotlovi…….

Brinite se jer branitelji danas dobivaju potvrde iz SDA, a onda će biti: UDRI !!!

A Vi bi sad da DDJH radi i elektroniku za NASU !!! Kaj god !!!

Ulažite u znanje.

Pozdrav

Karoje


e moj karoje votka je u igri ne kuzis ti klinca 🙂

Kako ne bi bilo. Pa sad je velika rasprodaja. Samo treba ( ulagati u znanje ) i kupovati dionice koje će rasti poslije HT-a minimum 30-50%. Recimo Adris, pa onda MMTZ. Pa ima ih koliko hoćeš. Malo analiziraš i to je to. ( znanje + fundamentalna analiza + tehnička analiza + psihologija ) i eto rješenja.

Ne potcjenjujem ja branitelje, nego mislim da dionica po DCM metodi vrijedi koliko sam napisao.

A puh i ekipa uvijek pišu samo ( povoljno je, biće posla, to je to,sad, drž ne daj, najmanje 300 kuna …. ) kao da su na stadionu.

Malo argumenata ne bi škodilo.( P/E, P/BV, ROE, cash flow, CCI, P/S ) Ulažite u znanje.

S poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]


Zivio nam Đuro Đaković Holding. [smiley11]

Vrijeme narodnih heroja, SOUR-a i OOUR-a odavno je prošlo. Treba ulagati u znanje i analize.

Molim neke agrumente, konkretne brojke gospodo.

S poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]


Kako ne bi bilo. Pa sad je velika rasprodaja. Samo treba ( ulagati u znanje ) i kupovati dionice koje će rasti poslije HT-a minimum 30-50%. Recimo Adris, pa onda MMTZ. Pa ima ih koliko hoćeš. Malo analiziraš i to je to. ( znanje + fundamentalna analiza + tehnička analiza + psihologija ) i eto rješenja.

Ne potcjenjujem ja branitelje, nego mislim da dionica po DCM metodi vrijedi koliko sam napisao.

A puh i ekipa uvijek pišu samo ( povoljno je, biće posla, to je to,sad, drž ne daj, najmanje 300 kuna …. ) kao da su na stadionu.

Malo argumenata ne bi škodilo.( P/E, P/BV, ROE, cash flow, CCI, P/S ) Ulažite u znanje.

S poštovanjem

Karoje


ma sve je ok, karoje, samo sad tu nabrajaš pokazatelje i pozivaš na državu znanja ( malo mi vučeš na Ivu S., bez ljutnje:), a u gornjem postu spominješ samo branitelje i usklike sa stadiona, tipa UDRI… Shvaćam ja i šale i sve, ali ako ti vičeš UDRI, onda pusti i druge da viču DEFENCE!!![smiley2]
Lijep pozdrav!

New Report

Close