DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 22:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



tango:

ANRICOM: ” Kupnja je pojačana ” …što bi moglo značiti da je i opet netko veći došao do nekakve povlaštene informacije! [smiley8] A mi maleni neka se i dalje preznojavamo! [smiley5]

Za sada nista novo nisam nacuo, ali moguce je i da jaca kupnja jer:
a) ugovor s Patriom ce biti prije od predvidjenog roka
b) HFP nece prenijeti dionice braniteljima prije izlaska HT-a na burzu (zbog samo njima poznatih tehnickih problema [smiley13] ). time ce se izbjeci budi-zasto prodaja samo zbog dionica HT-a. Nema lock-up perioda iako mi ovo slici na jedan kraci lock-up period!
O ovome se vec spekuliralo, ali ipak je moguce da to djeluje na jacanje potraznje.

njih max 50 moze prodat i dignut lovu za HT

Jel može K/P .Hvala

DURCHSCHLAGKRAFT

do 215 na prodaji, Hvala

DURCHSCHLAGKRAFT


I ja se slažem s time, ne razumijem zašti bi braniteji prodali po ovim cijenama i izgubili 30% ako se vrati na prijašnje razine, mislim da će biti dovoljno mudri da pričekaju, a i situacija se promjenila nitko više ne prodaje panično jer je firma prosperitetna i spremna za rast. Inače su branitelji ljudi ko i svi drugi i razlika im je imali 100 ili 130 tisuća kuna, zar ne. Mislim da će Đuro rasti. Pozdrav svim optimistima.

pa normalno da ce rasti….to sto ce branitelji dobit tek poslije t-ht bolje za nas, imat cemo svjezu lovu zarađenu na t-ht koju cemo spremno utuci u đuru koji ce tada nadajmo se biti na 200kn…pa i nize ako je moguce, ako je i vise, nije problem, svejedno dokupljujem đuru nakon t-ht.[smiley11]

DOKUP!


Jel može K/P .Hvala

[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Ljepo se Đuro skuplja

Hvala Bogu, malo je bolje:

DDJH-R-A Vrijeme: 15:44:16
Kupnja
Ukupno ponuda 64
Ukupno dionica 22742

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 114
Ukupno dionica 16060

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
208,50 58
207,00 500
206,90 100
206,00 94
205,00 70

209,00 56
209,97 31
209,98 479
210,00 300
211,00 118

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

evo jedan grafić pa možda vam pomogne u razmišljanjima

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

nema nigdje branitelj nacrtan..[smiley2],, ne priznajem grafic[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

pa još onda nije vrijeme za kupnju. al to znam i bez grafa

Sad si otkrio ameriku…a dali znas sta o Spacvi?[smiley2]

ode đuka u nebesa [smiley2]

New Report

Close