DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 01:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

mozda je smijesna, ali tesko i da ce preko 250 sa svim ovim braniteljima i 15% firme.. ovo se isplati kupovati samo velikima koji ne mogu dobiti i prodati HT-a koliko bi htjeli..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Oni branitelji koji su prvi poslali zahtjev će možda i dobiti na vrijeme da bi mogli ući u HT, al velika većina neće. Nemojte računati na veliku količinu dionica DDJH jer će branitelji prodavati samo dio paketa a ostatak će čekati da cijena naraste pa koliko god trebalo.

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

bilo bi lijepo kad bi vlada tempirala u isto vrijeme i IPO HT-a i podjelu ddjh braniteljima i podjelu ine radnicima…uplata u istom periodu, pa nek se svatko odlući što mu je bolje kupovati…[smiley2]


bilo bi lijepo kad bi vlada tempirala u isto vrijeme i IPO HT-a i podjelu ddjh braniteljima i podjelu ine radnicima…uplata u istom periodu, pa nek se svatko odlući što mu je bolje kupovati…[smiley2]

Dijabolicno… [smiley2]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

kupnja
5 najboljih ponuda
Cijena Količina
203,30 530
203,02 306
203,01 100
203,00 200
202,60 660

203,30 530
203,02 306
203,01 100
203,00 700
202,60 660

Kupnja je pojačana


Kupnja je pojačana

…što bi moglo značiti da je i opet netko veći došao do nekakve povlaštene informacije! [smiley8] A mi maleni neka se i dalje preznojavamo! [smiley5]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Može netko k/p da vidimo di je to ojačala kupnja


ANRICOM: ” Kupnja je pojačana ” …što bi moglo značiti da je i opet netko veći došao do nekakve povlaštene informacije! [smiley8] A mi maleni neka se i dalje preznojavamo! [smiley5]

Za sada nista novo nisam nacuo, ali moguce je i da jaca kupnja jer:
a) ugovor s Patriom ce biti prije od predvidjenog roka
b) HFP nece prenijeti dionice braniteljima prije izlaska HT-a na burzu (zbog samo njima poznatih tehnickih problema [smiley13] ). time ce se izbjeci budi-zasto prodaja samo zbog dionica HT-a. Nema lock-up perioda iako mi ovo slici na jedan kraci lock-up period!
O ovome se vec spekuliralo, ali ipak je moguce da to djeluje na jacanje potraznje.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

I ja se slažem s time, ne razumijem zašti bi braniteji prodali po ovim cijenama i izgubili 30% ako se vrati na prijašnje razine, mislim da će biti dovoljno mudri da pričekaju, a i situacija se promjenila nitko više ne prodaje panično jer je firma prosperitetna i spremna za rast. Inače su branitelji ljudi ko i svi drugi i razlika im je imali 100 ili 130 tisuća kuna, zar ne. Mislim da će Đuro rasti. Pozdrav svim optimistima.

Imam fantomske dionice

pa jos bolje.. kupis ga poslije HT-a po 200

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close