DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

branco jel ti sad žao što i ti nisi branitelj


karleone, 12.09.2007. u 22:09
branco: “/> e sad je samo pitanje na koliko ga jos nadokupiti. Moje misljenje je da mu je 200 bottom. Dakle misliš da će puste tisuće braniteljskih dionica srušiti cijenu 3 kn !? smiley8
Evo moja razmisljanja: 1. branitelji su povlastena klasa, kao nekad prvoborci NOB-a, to znaci da imaju puste naknade, invalidnine, mirovine, i sta li ja znam. To znaci da imaju love, kuce, aute, pa im nije neka financijska strka, stoga im nije o glavu prodati odmah dionice! 2. ako je ta skupina branitelja bila dovoljno ‘pametna’ da dobiju DDJH po 30kn po dionici, bit ce dovoljno promocurni da je ne prodaju odmah i sve, vec malo po malo tokom duzeg razdoblja, ili cak da zadrze dio, tako da imaju stro veci profit
[/quote]
Ja osobno kao branitelj nisam imao nikakvih povlastica,te je ovo prvi puta da mogu nešto iskoristiti zahvaljujući braniteljskom statusu,vi gospodo očito brkate invalide domovinskoga rata sa braniteljima.Ponavljam mi branitelji nemamo nikakve privilegije,niti smo toliko glupi koliko većina vas forumaša misli.

I ja sam branitelj, i ponosan sam na to.

Ali, ovdje, prvenstveno mlađi ljudi govore o postRATNOM PROFITERSTVU.

Kužiš, Baki?

“Tvornice – radnicima” – ti je to poznato …
Kak ćeš pogledat u oči ljudima koji su grcali u kreditima da dobiju ove dionice po 30 kuna u ono doba …

No, ovo već spada u povijest – Isprike svima, a vjerujemo u Đuru …

Nahraniće on i “branitelje” i branitelje i investitore …

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".

Boli me glava od ovog DDJH.nek padne još 20kn padam i ja ali u krevet , idem si sad spremit čaj od žutog noćurka.
Smijo sam se onom tenkisti što je zdimio iz DDJH ispde on pametn čovijek na kraju.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Boli me glava od ovog DDJH.nek padne još 20kn padam i ja ali u krevet , idem si sad spremit čaj od žutog noćurka.
Smijo sam se onom tenkisti što je zdimio iz DDJH ispde on pametn čovijek na kraju.

Kolega na vrijeme si imao dvojbe i dileme, sjećaš se da si mi private slao još davno, i sjećaš se što sam ti odgovorio…. A cijena je onda bila jako povoljna za izlaz. Odlučio si ipak čekati i riskirati, rizik se nije baš isplatio i sad trebaš stisnuti zube i ne žaliti za odlukom , jer to je najgore što si čovjek može priuštiti. Znaš onu staru narodnu: nakon je… anja nema kajanja. [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

http://www.poslovni.hr/53919.aspx

Obrađeno 620 zahtjeva za dionicama ĐĐ Holdinga

Predsjednik Uprave Zdravko Stipetić kazao da je okončao dogovor o otkupu povlaštenih dionica za branitelje …

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Vidim da su i dalje aktualne samo dionice branitelja, jer nitko nije obratio paznju na to da je Patria vec 3 dana u HR i da su jucer obilazili pogone Holdinga i razgovarali s njegovim inzenjerima! Ugovor bi se trebao potpisati cak ranije nego sto se prije mislilo, vec sredinom slijedeceg mjeseca.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

to se sve zna vec.. a branitelji dolaze i prije HT-a je glupo ovo kupovati preskupo..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


I ja sam branitelj, i ponosan sam na to. Ali, ovdje, prvenstveno mlađi ljudi govore o postRATNOM PROFITERSTVU. Kužiš, Baki? “Tvornice – radnicima” – ti je to poznato … Kak ćeš pogledat u oči ljudima koji su grcali u kreditima da dobiju ove dionice po 30 kuna u ono doba … No, ovo već spada u povijest – Isprike svima, a vjerujemo u Đuru … Nahraniće on i “branitelje” i branitelje i investitore …

Dobro došao . Moje je mišljenje da će se većina branitelja uključiti na forume i zajedno sa nama podijeliti svoja razmišljanja .

Većina branitelja će prodati po sistemu ( ko prvi njemu najviše ) i u shoping HT-a.

Nemojte biti zadnji. Vidjeli ste što nam kaže DCM metoda.

S poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]


Većina branitelja će prodati po sistemu ( ko prvi njemu najviše ) i u shoping HT-a. Nemojte biti zadnji. Vidjeli ste što nam kaže DCM metoda. S poštovanjem Karoje

Teško, do 24.09. će samo par njih imati dionice DDJH na svojim računima.

Igra se magarad; bit će kiše!

Situacija se ipak bar zasad primirila, nitko ni nutra ni van… jer znaju svi da je ova cijena smiješna…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close