DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ali krdo bezumnika je krdo bezumnika, osim ako netko (fond) ne intervenira…

A kakav scenario bi bio kad nijedan fond nebi bio zainteresiran?
Inače pričali ste na forumu a ja jučer nisam pratio u vezi tih naloga 740 komada dionica. Na kojoj cijeni su bili oni postavljeni za prodaju, dali je šta od njih protrgovano i po kojoj cijeni. Kažete možda su to branitelji, ali kako bi oni prodavali kad u SDA još uvijek stoji da fond za privatizaciju ima jednakav broj dionica?[smiley9]

normalno da se ne vidi kada se u SDA vidi stanje staro 3 dana!

Ne ulazim da li su to ili nisu bile braniteljske dionice

Eto brana na prodaji je stavljena na 212 kunića, a svi vi koji mislite prodati morate ispod toga. [smiley7]

jel može k/P za Đuru

Imam fantomske dionice

Bilo je prije par dana postova o tome na razini od oko 200kn hrpa naloga za kupnju, zanima me kako to sada izgleda? Da li radi tamo neka brana ili su se ljudi povukli još niže?

Ovih dana mogli bismo gledati ovu dionicu ispod 200 kuna ( što je još uvijek iznad fer price vrijednosti DCM metodom ).

Molio bih korisnike da me ne napadaju jer ovo je poslovni forum, a ne fun klub DDJH.

Ako netko misli drugačije neka to napiše, Nemojte mi samo pisati postove vrijedi to više i branitelji neće prodavati, budući poslovi i slično.

Što se tiče cijene pogledajte sadašnju cijenu DDJM. I to sam predvidio. ( pad od 50 % u tjedan dana )

Isti scenarij bit će na DDJH prema svim pokazateljima.

Pozdrav

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]


jel može k/P za Đuru

[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Na najboljem smo putu da probijemo 200kn, ali u negativnom smjeru.
Jos jednom bravo za Polanceca i njegovo NEMA SANSE iz kontraplana. A naravno, bravo i za Stipetica kojemu ce fondovi branit cijenu.
Oce, ali vjerovatno na 150kn ( a mozda i nize)!!!

Ne znam što ste se svi uzjogunili oko DDJH, ako samo promislite da nam je to skoro jedina vojna inudstrija i to s nekom perspektivom onda biste znali da se isplati imati Djuru, e sad je samo pitanje na koliko ga jos nadokupiti. Moje misljenje je da mu je 200 bottom.

Branco:

james, 12.09.2007. u 13:39
Moje misljenje je da mu je 200 bottom.

Dobre šale nikad dosta[smiley2]

ja ću ga dočekat na forhend padne li ispod 200…[smiley2]

[i]Ta divna splitska noooć,u boci nima srićee,ti sjeti se meneee i donesi dobro cviće...:)[/i]

Karoje, što sam više u kešu, to bolje pišeš:)

Šalu na stranu – ovo ne izgleda dobro

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close