DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo je jedan način da se spasiite od aligatora. Morate plivati brže od najsporijeg.

Tako će biti i kod DDJH. Fima Equity u svom portfelju ima sad cca 7-8% DDJH ( malo previše ), tako da obrana žrtvujući par miljona Fime Maximum neće biti dovoljna a rezultirati će i većim padom oba fonda.

A rijeka je puna aligatora.

Ne znam samo na temelju čega mislite da je DDJH odlična prilika za kupnju.

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]

Poštovani Sasko i Grofe,

Biste li prekinuli s Vašim međusobnim prepucavanjem i omalovažavanjem na ovoj temi?

S poštovanjem,

Suricata suricatta

U DDJH se u poslovanju nije ništa promijenilo na gore nego na bolje. Osim toga tu je i vrlo vrijedan udio u DDJM. Prema tome to što branitelji prodaju je samo dobra prilika za kupnju po Buffettovim principima.
Zamahni jako i kupi obilno. I drži deset godina.

U cijeloj ovoj priči opet se diskriminiraju branitelji. Naime, oni koji budu prvi u mogućnosti prodati svoje dionice ostvariti će visoke prinose jer prodaju preko 200 kn. Svi oni koji kasnije prodaju dobiti će puno manje novaca. U opticaju je puno dionica i sve ove priče oko angažiranja fondova koji “brane” cijenu su smiješne. DDJH je tvrtka sa perspektivom i dobrim ugovorenim poslovima ali trenutno stanje na tržištu usmjerava ovu dionicu samo u jednom smjeru. Prema dolje…
Ukoliko je istina da branitelji imaju svoje “savjetnike” koji im sugeriraju da dionice drže, u jedno sam siguran, ljudi se opasno kockaju sa sobom i svojom reputacijom.


Samo je jedan način da se spasiite od aligatora. Morate plivati brže od najsporijeg. Tako će biti i kod DDJH. Fima Equity u svom portfelju ima sad cca 7-8% DDJH ( malo previše ), tako da obrana žrtvujući par miljona Fime Maximum neće biti dovoljna a rezultirati će i većim padom oba fonda. A rijeka je puna aligatora. Ne znam samo na temelju čega mislite da je DDJH odlična prilika za kupnju.

Gospodine, ako ne mislite da je DDJH dobra prilika za kupnju i whatever, zašto se ne maknete s ove teme i ne trujete raspoloženje onima koji ne misle kao vi. Bolje i za vas i za nas, vjerujte! Pustite nas “da živimo u svojoj zabludi”, a vi navijajte negdje drugdje, OK? Ima još dionica, čovječe, odi tamo i pusti nas na miru… [smiley1]

Po meni npr. trenutno prodaju samo budale…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

evo kako je to izgledalo danas…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Evo još jednog priloga panici, a čemu?! Da slabe ručice prodaju… [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Evo još jednog priloga panici, a čemu?! Da slabe ručice prodaju… [smiley1]

ne trebaju prodavat slabe ručice, imaju i branitelji dosta… [smiley1]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Kolega, nisu fond-manageri veslo sisali, rado će oni kupiti povoljno, ali ne po smiješnoj cijeni… razumijete?
Sjećam se rasprodaje radnika DLKV prije jedno godinu dana po 830 kad su fondovi branili cijenu – po cijenu života. Što mislite, zašto nisu pustili da padne do recimo 600? Trebate li odgovor? Mislim da ne.
Jednako tako, današnji Đuro nije onaj isti od prije pola godine kad nije imao toliko ugovorenih poslova i prodan velik udio DDJM itd. itd. pa je van svake pameti da ovo ide ispod neke razumne cijene, iako vrijedi barem 200 sa svim mogućim braniteljima… ali krdo bezumnika je krdo bezumnika, osim ako netko (fond) ne intervenira…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Evo još jednog priloga panici, a čemu?! Da slabe ručice prodaju… [smiley1]

Neznam koliko je tih drhatavih jos ostalo.
MIslim da je vecina koja je mislila prodati prodala jos prije mjesec -dva .
Po ovim cjenam bi mogli prodavati branitelji , i “ovce ” .
Branitelje razumjem ali ove druge bas ne.

najvrednije stvari u životu su besplatne

HDZ u Sl. Brodu započeo s kampanjom.
http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,9,11,hdz_kampanja,89719.jl
Koja slučajnost i to baš preko mojih leđa.Al me snašlo neka je brate neka otrese na 100kn.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


HDZ u Sl. Brodu započeo s kampanjom.
http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,9,11,hdz_kampanja,89719.jl
Koja slučajnost i to baš preko mojih leđa.Al me snašlo neka je brate neka otrese na 100kn.


Ma neće Bumbare,polako manje emocija.Izdrži da prodje Ht- a onda pomalo.[smiley11]

Uhljebe na ulicu!!!!!

New Report

Close