DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

otići će đuro i ispod 200, a još ni jedan branitelj ne bu dobio dionice…


otići će đuro i ispod 200, a još ni jedan branitelj ne bu dobio dionice…

Previše je malih unutra i nažalost tu nema pomoći. Sreća pa sam prodao na 263, iako da ne bude zabune i danas smatram da je pred Đurom dobra budućnost. Nažalost to ništa ne mora značiti za cijenu dionice na burzi, jer je previše drhtavih ručica, medijskih nagađanja i negativnih vijesti oko đure. Sretno svima

beholder:

otići će đuro i ispod 200, a još ni jedan branitelj ne bu dobio dionice…

Previše je malih unutra i nažalost tu nema pomoći. Sreća pa sam prodao na 263, iako da ne bude zabune i danas smatram da je pred Đurom dobra budućnost. Nažalost to ništa ne mora značiti za cijenu dionice na burzi, jer je previše drhtavih ručica, medijskih nagađanja i negativnih vijesti oko đure. Sretno svima

Nećemo pretjerivat. Koje su to negativne vijesti? Pozitivno izvješće? BOV-ovi? Pobjeda u onom sporu? Privatizacija montaže?

Ovdje su problem branitelji i očekivana rasprodaja od strane istih + T-HT.

Only God, Muammar and Libya!

Kolega nije rekao da su negativne vijesti oko firme nego dionice

sve mi se vise cini da bi vecina braniteljskih dionica mogla otici mimo burze


Kolega nije rekao da su negativne vijesti oko firme nego dionice

negativne vijesti oko firme nego dionice

daj mi ovo prevedi molim te.
e svašta ovdje ima stvarno

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

stvarno ova dionica košta živaca
[smiley5][smiley6][smiley5]

Evo vam sutra:

ZAGREB – U sklopu 83. Jesenskog međunarodnog zagrebačkog velesajma održat će se niz popratnih događanja:

– Čelništvo Đuro Đaković Holdinga održat će konferenciju za novinare. (12,30 sati, paviljon 10, štand 5)

No respect


Evo vam sutra:

ZAGREB – U sklopu 83. Jesenskog međunarodnog zagrebačkog velesajma održat će se niz popratnih događanja:

– Čelništvo Đuro Đaković Holdinga održat će konferenciju za novinare. (12,30 sati, paviljon 10, štand 5)

Misliš da će nam to pomoći?


negativne vijesti oko firme nego dionice daj mi ovo prevedi molim te. e svašta ovdje ima stvarno

dobra firma ne znaci nuzno dobru dionicu. ddjh recimo nije losa firma ali je trenutno jako losa dionica kratkorocno. za poslovanje djure djakovica nista ne znace braniteljske dionice, ali na cijenu na burzi imaju veliki utjecaj.

Tako je kolega,valja objasniti mladim špekulantima…[smiley1]

Novac je kisik burze!


Tako je kolega,valja objasniti mladim špekulantima…[smiley1]

Nepotrebno je bilo kakvo objašnjavane ovaj đukja tone nemilice.I tu se ne može nita.Možemo samo gledat i plakat mi koji smo kupovali na višim razinama od ovih 209.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

New Report

Close