DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.10.2024. u 09:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kako to da se od onih objavljenih ugovora o dodjeli dionica branitelja nije još ni jedna dionica prebacila na njihovo ime, koliko je dana potrebno da se to obavi, jer vidimo da na 1. mjestu je još uvijek HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 956.180 29,54 Osnovni račun sa nepromjenjenim brojem dionica?

Treba barem 10 dana od kad se pošalju tabularne izjave u SDA do trenutka kad se izvrši prijenos na račune kupaca. Izjave su iz HFP-a u najboljem slučaju otišle u ponedjeljak, 03.09.

Imao sam, imam, ili ću imati dionice o kojima pišem.

Zašto treba čekati 10 (barem ? ) dana ?

Prve tabularne izjave su zaprimljene u SDA 6.9. i 7.9.
Za preknjižbu treba 10 radnih dana ( 2 tjedna).

Igra se magarad; bit će kiše!

pa da odmah nebi znala tko dokupljuje od velikih. jos jedan vrsta napada na male

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

ili prodaje naravno

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

kakvo zatisje…
konacno!!!
Mora da se nesto sprema…vidjet cemo sto 🙂


Hoće li se taj DDJH malo oporaviti da ja iziđem iz njega jer mi se neda više gubiti živce?

izađi pa nakon koje godine placi….tako ce to ic….[smiley16]

DOKUP!


kakvo zatisje… konacno!!! Mora da se nesto sprema…vidjet cemo sto 🙂

Zatišje pred buru,cijena se drži,niti ne pada niti ne raste,IPO HTa se približava,a još tjedan-dva će se sve smiriti i mislim da neće više biti napetosti kada završi IPO HTa. Možda još padne,ali neće previše.[smiley7]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

jel moze netko protvrditi velicinu braniteljskog paketa. upravo proslo 743 komada po Bidu. izgleda da je krenulo…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


jel moze netko protvrditi velicinu braniteljskog paketa. upravo proslo 743 komada po Bidu. izgleda da je krenulo…

a ako je to ponovo neka fora od Fime ili kojeg drugog igraca? u ono doba kad se pojavila vijest o braniteljima i kolicini koju ce svatko od njih dobiti odmah se za par dana pojavio nalog na prodaju sa 748 komada….a tada branitelji sigurno nisu imali dionice (5-6 mjesec, ne sjecam se tocno)…..mozda je ovaj put za pravo

DOKUP!


jel moze netko protvrditi velicinu braniteljskog paketa. upravo proslo 743 komada po Bidu. izgleda da je krenulo…

Mozda, a mozda netko zeli da svi misle da je krenulo?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

mozda, ali evo jos toga na prodaji… vidjet cemo do kraja tjedna…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

New Report

Close