DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.10.2024. u 13:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne vidim bas previse razloga zbog kojih bi branitelji u ova dva-tri tjedna rasprodali dionice radi kupnje T-COMa. Upitna zarada na T-COMu nije motivator zbog kojeg bi netko iz ruku ispustio dionicu koja ce nakon ovog stopanja profitirati sigurno vise. Osim toga, u ovoj dionici su “insideri” i koliko toliko (a vjerojatno bolje od vecine znas) znaju sto se desava (a nesto se sigurno desava s obzirom na Ruse, Fince, Arape i ine), a osim toga posao u Djuri im bas nije lako zamijeniti nekim drugim (s obzirom na situaciju u Brodu), a njihovim zadrzavanjem pokazuju i svoju lojalnost firmi. Prodat ce se nesto – ali sve sigurno ne. I btw, mislim da jedino u ovoj nasoj (ops, ispustih lijepoj) spekulacije i cijene krenu kada dionica krene mijenjati ruke.

You gotta have two things to win. You gotta have brains and you gotta have balls. And you got too much of one and not enough of the other.

Ako rusi ulete u DDJH, ne će me vidjeti ova dionica. Gdje rus stavi nogu tu niti lava ne uspijeva.

I love the Smell of Profits in the Morning

Izgleda da ću ja na ovu dionicu zaboraviti barem na godinu dana dok se ove igre oko DDJH ne riješe.


Izgleda da ću ja na ovu dionicu zaboraviti barem na godinu dana dok se ove igre oko DDJH ne riješe.

e sad ste pretjerali kolega…..do nove godine bi vec trebali zaboraviti o ovome…..i uzivat u rastu [smiley2]
za godinu dana ce ova dionica puno vise vrijedit…..al u realnim dometima, ne pumpam bezveze u neke ne dosezive visine (trenutno ne dosezive)….[smiley11]

DOKUP!


Izgleda da ću ja na ovu dionicu zaboraviti barem na godinu dana dok se ove igre oko DDJH ne riješe.

I zašto bi to nas zanimalo!

Uhljebe na ulicu!!!!!

Što se dogadja, djuka na 3. stranici. Jel ide ispod 200 do kraja tjedna?

Ljudi, kaj smo ostali bez teksta?[smiley6]


Ljudi, kaj smo ostali bez teksta?[smiley6]

A što bi vi kolega da se kaže što već nije rečeno??

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Pa ništa, rekao bih kako ni Državi kao većinskom vlasniku a ni fondovima nije u interesu da nastane raspašoj tipa 170 pa daju ugovore braniteljima malo po malo. Zato je na 200 onoliko na kupnji, a i prodaja je ozbiljnija nešto na 220-223 i tek iznad 260… ali to je tako sad.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Nešto su se stišali “katastrofičari” na ovoj temi[smiley7]

Novac je kisik burze!

I ja primjetih, ili je to samo zatišje pred buru.

Dečki moji naoružajte se kešom, bit će prodaje, ne previše ali za nas na forumu dovoljno.
Ipak su branitelji skontali da se i s HT-om može nešto zaraditi.
Spika je – sigurnije je to rasporediti.

Good luck

New Report

Close