DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.10.2024. u 15:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Fondovi koji su debelo unutra za svaki slučaj prodali par tisuća dionica kako bi eventualno ili vjerojatno nešto jeftinije kupili – a pitanje je kome su prodali (malenima, mislite?!?) – i onda netko zbog toga kaže “da se ova dionica napušta”. Dobar vic… [smiley2][smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.



karoje:

Mojom analizom tj. DCM metodom došao sam do ( fer price ) za DDJH. Ona iznosi 102.85 kn.

Kolega mislim da vam metoda nešto ne pali, probaj nešto drugo jer koliko vidim sa tom tvojom metodom nisi baš ni na drugim dionicama pogađao. Npr.
Petrokemija 8. 9.
Procjena vrijednosti dionice PTKM DCM metodom ( fer price ) iznosi 191,45 kn.
Dalekovod 13. 8.
Prema DCM metodi fer cijena DLKV je 516 kuna.
ili Ingra 12. 8.
Evo izračunao sam cijenu INGRE DCM metodom.
12.646 kuna.

Pa prema tome izračunu kolega koju bi vi onda dionicu kupili???



Vjerovatno Zdenku na 54![smiley2][smiley2]

Uhljebe na ulicu!!!!!


Fondovi koji su debelo unutra za svaki slučaj prodali par tisuća dionica kako bi eventualno ili vjerojatno nešto jeftinije kupili – a pitanje je kome su prodali (malenima, mislite?!?) – i onda netko zbog toga kaže “da se ova dionica napušta”. Dobar vic… [smiley2][smiley1]

Evo kako FIMA disperzira rizik,
možda je netko prenio a ako nije tu je link
http://investitor.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=1126&Itemid=48

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Vidjet ćemo što će biti sa ovom dionicom do zadnjeg dana prodaje prije mogućnosti ulaska u HT. ( 23.09. )

Moja projekcija cijene je 155-165 kuna što je još uvijek iznad ( fer pricea ).

Da li znate da samo prodaja dva branitelja dionica na burzi iznosi cca 800.000 kuna prometa.

Ovo je igra koju na NYSE nazovaju ” T-short “.

Razmislite o tome kao i pokušajte uporediti pokazatelje recimo DDJH i THT-a ( naročito P/S, EPS i P/E ).

O dividendi ne trebate razmišljati previše. Jedino možete upoređivati tržišnu kapitalizaciju DDJH-a i vrijednost jednogodišnje dividende THT-a.

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]


Da li znate da samo prodaja dva branitelja dionica na burzi iznosi cca 800.000 kuna prometa.

Kakva je ovo matematika? U ovoj računici nešto ne štima naveliko….[smiley7][smiley7]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Vidjet ćemo što će biti sa ovom dionicom do zadnjeg dana prodaje prije mogućnosti ulaska u HT. ( 23.09. ) Moja projekcija cijene je 155-165 kuna što je još uvijek iznad ( fer pricea ). Da li znate da samo prodaja dva branitelja dionica na burzi iznosi cca 800.000 kuna prometa. Ovo je igra koju na NYSE nazovaju ” T-short “. Razmislite o tome kao i pokušajte uporediti pokazatelje recimo DDJH i THT-a ( naročito P/S, EPS i P/E ). O dividendi ne trebate razmišljati previše. Jedino možete upoređivati tržišnu kapitalizaciju DDJH-a i vrijednost jednogodišnje dividende THT-a.

inace…..zadnji dan upisa za T-HT je 27.9 , a ne 23.9……to je prvo….drugo, ja neznam s kojim ciljem si ti pao sa neba i dosao ovamo pljuvati po holdingu…..no, svako ima pravo na svoje misljenje pa cemo vidjeti na kraju tko je imao pravo……

DOKUP!

karoje:

Da li znate da samo prodaja dva branitelja dionica na burzi iznosi cca 800.000 kuna prometa.

Kakva je ovo matematika? U ovoj računici nešto ne štima naveliko….[smiley7][smiley7]

Pa kolega računa da će branitelji prodavat po 535 kuna komad.[smiley1]

Only God, Muammar and Libya!

karoje:

Vidjet ćemo što će biti sa ovom dionicom do zadnjeg dana prodaje prije mogućnosti ulaska u HT. ( 23.09. ) Moja projekcija cijene je 155-165 kuna što je još uvijek iznad ( fer pricea ). Da li znate da samo prodaja dva branitelja dionica na burzi iznosi cca 800.000 kuna prometa. Ovo je igra koju na NYSE nazovaju ” T-short “. Razmislite o tome kao i pokušajte uporediti pokazatelje recimo DDJH i THT-a ( naročito P/S, EPS i P/E ). O dividendi ne trebate razmišljati previše. Jedino možete upoređivati tržišnu kapitalizaciju DDJH-a i vrijednost jednogodišnje dividende THT-a.

inace…..zadnji dan upisa za T-HT je 27.9 , a ne 23.9……to je prvo….drugo, ja neznam s kojim ciljem si ti pao sa neba i dosao ovamo pljuvati po holdingu…..no, svako ima pravo na svoje misljenje pa cemo vidjeti na kraju tko je imao pravo……

T+3. Moraš prodat unaprijed da dobiješ keš za uplatit za T-HT. Ako će po kolegi cijena bit 155 to znači da će 2 branitelja vrijedit 230.000. A sad vrijede oko 310.000. Volio bih da nas kolega prosvijetli pa kaže kako je dobio broj 800.000. A možda je on računao u nekoj drugoj valuti, ali napisao je kn[smiley8] Ili će možda braniteljima dat više dionica po paketu [smiley1] Ja nemam ništa protiv da 2 branitelja svaki po 748 komada vrijede 800.000 kn[smiley2]

Only God, Muammar and Libya!

Možda je računao promet kada netko proda, pa ga zbrojio s prometom kada netko kupi? [smiley2][smiley2][smiley1]

I love the Smell of Profits in the Morning

Veleposlanik Ruske Federacije Mihail Konarovski posjetio industrijsku zonu Đuro Đaković.
Gdje se sastao sa Upravom Đuro Đaković Holdinga d.d
Nakon prezentacije rada Đure Đakovića, uslijedili su razgovori o budućoj poslovnoj suradnji. Veleposlanik Ruske Federacije najavio je dolazak ruskih gospodarstvenika u Slavonski Brod, a slijedom toga i u industrijsku zonu Đuro Đaković.

Šta li će rus tamo ?

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Možda je računao promet kada netko proda, pa ga zbrojio s prometom kada netko kupi? [smiley2][smiley2][smiley1]

ova je dobra [smiley2][smiley2][smiley2]

DOKUP!


Veleposlanik Ruske Federacije Mihail Konarovski posjetio industrijsku zonu Đuro Đaković.
Gdje se sastao sa Upravom Đuro Đaković Holdinga d.d
Nakon prezentacije rada Đure Đakovića, uslijedili su razgovori o budućoj poslovnoj suradnji. Veleposlanik Ruske Federacije najavio je dolazak ruskih gospodarstvenika u Slavonski Brod, a slijedom toga i u industrijsku zonu Đuro Đaković.

Šta li će rus tamo ?

Možda isto šta i Kinez i Kuvajćanin.

Only God, Muammar and Libya!

New Report

Close