DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.10.2024. u 17:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


@ evogaopet
a sad cekam novi vlak za ukrcaj (cini mi se da cu na DIOK i DDJH potrosit sve zalihe za HT). jadna mi majka.
[smiley8]

Mozda se pokaže i kao dobar potez. Ja sam za DDJH pripremio već odavno lovu i to ne ide u ništa drugo ni za živu glavu. Taj cash čeka da se vrati u svoju mirnu luku. Bilo se dobro uzburkalo more , sad bi se kroz idućih mjesec dana moglo polako smirivati. [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!



@kamenac
: kolega kad sam rekao “kamenko” nisam mislio na tebe. Nas dvojica se nismo na private dopisivali koliko se ja sjećam. Mislio sam na kolegu Rockiy-ja . Njega od milja zovem kamenko. [smiley2]

Alo Mrki!

Ja sam ljudima sugerirao i sugeriram jednako danas i sutra ću isto,a to je,NE PRODAVAJTE DIONICE DDJH NEKOLIKO GODINA I ONDA KUPITE SEBI KUĆU,STAN,ZEMLJIŠTE ILI SL.
Većina se neće snaći u ovim igrama i najbolje je ne dirati ništa nego čekati.Ti cijelo vrijeme “prizivaš smrt” i zbog tebe će mnogi ostati bez love jer neće znati kad ući kad izaći,a ako slušaju mene izaći će za koju godinu sa ogromnim prinosom!!!

Novac je kisik burze!

eto sa business.hr, izgleda da nitko to nije prenio ovdje….bar nisam vidio

Predsjednik Uprave Holdinga Đuro Đaković Zdravko Stipetić izrazio je danas zadovoljstvo što je jedna od najvećih njemačkih tvrtki Bilfinger Berger kupila 24,91 posto dionica Đuro Đaković Montaže, jednog od osam društava u portfelju toga holdinga.
Iako tvrtka Bilfinger time nije stekla upravljačka prava u Montaži, Stipetić drži kako se već činjenica da su pod tim uvjetima kupili dio paketa može protumačiti kao iskazivanje želje da se u daljnjoj prodaji kupi i ostatak portfelja.
Holding Đaković je naime i dalje vlasnik više od 65 posto dionica Montaže i uskoro će u suradnji s državom, većinskim vlasnikom holdinga, morati odlučiti o daljnjoj privatizaciji.

DOKUP!

@


Alo Mrki!

Ja sam ljudima sugerirao i sugeriram jednako danas i sutra ću isto,a to je,NE PRODAVAJTE DIONICE DDJH NEKOLIKO GODINA I ONDA KUPITE SEBI KUĆU,STAN,ZEMLJIŠTE ILI SL.
Većina se neće snaći u ovim igrama i najbolje je ne dirati ništa nego čekati.Ti cijelo vrijeme “prizivaš smrt” i zbog tebe će mnogi ostati bez love jer neće znati kad ući kad izaći,a ako slušaju mene izaći će za koju godinu sa ogromnim prinosom!!!

Ti bi kolega trebao u političare, s obzirom na to kako vješto izbjegavaš odgovore na direktno postavljena pitanja. Ja u kupe ti u špade. Nema veze , vidim da neću dobiti odgovor pa neću više ni pitati.

Što se tiče budućnosti DDJH ( na srednji i dugi rok) mislim da se svi na ovoj temi slažu i vide ju na više manje isti način. Ja ne prizivam smrt niti sam ju prizivao. Isto tako ne želim govoriti ljudima da prodaju ili da drže to neka svatko odluči za sebe. Ja sam govorio o stvarima koje će se neizbježno dogoditi, a vidimo da su se počele događati i da nisam iznosio fantazije kao neki , već ono što nas čeka.

Enivej, kolega da se nebi nas dvoje krivo shvatili, želim svaku sreću svim sadašnjim i budućim imateljima ove dionice, i nadam se da će svima donijeti željene rezultate.

BTW. Dobar ti je novi avatar, što ti bi da si izašao iz BOV-a? [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


BTW. Dobar ti je novi avatar, što ti bi da si izašao iz BOV-a? [smiley1]

bov-ovi mu nisu toliko interesantni vise….ipak potpis o tom poslu cemo jos neko vrijeme sacekat….a stipetic izgleda kao veoma zgodan covjek pa je mozda bolji ovaj avatar……p.s. prije je imao avatar sa slikom todorica….sad kad je belje na 270kn…..sad vise todoric nije u djiru…..[smiley2]

DOKUP!

Mojom analizom tj. DCM metodom došao sam do ( fer price ) za DDJH. Ona iznosi 102.85 kn. Nažalost holdinzi ovakovog tipa odavno su napušteni u razvijenim zemljama. Cijenu dionice diktiraju FIMI-ini fondovi koji će biti u najvećem gubitku dolaskom braniteljskih dionica na tržište.

Vi koji mislite da DDJH vrijedi 300 i više kuna, trebali bi objasniti koji su to pokazatelji koji Vas na to upućuju.
( P/E, ROE, P/BV, P/S ) a ne pisati o budućim “poslovima. Kad uporedite te pokazatelje sa nekim drugim tvrtkama doći ćete do mojih zaključaka.

Obzirom da će fondovima biti zanimljiviji nadolazeći IPO-i ( Atlantic, Veterina, HT, Agrokor ) postavlja se pitanje tko će braniti cijenu DDJH obzirom da uvidom u stanje prvih 10 dioničara ukazuje na napuštanje ove dionice.

Ne bi Vas htio obeshrabriti ali situacija na ovoj dionici podsjeća me na scenu iz Titanica kad miševi prvi bježe.

Ulažite u znanje kao kolega Marko. ( matrix )

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]

Ako DCM metoda veli da Đuro vrijedi 102.85kn po dionici onda je bolje više nemoj koristi. Očito je beskorisna.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


evogaopet: ” BTW. Dobar ti je novi avatar, što ti bi da si izašao iz BOV-a? [smiley1] ” bov-ovi mu nisu toliko interesantni vise….ipak potpis o tom poslu cemo jos neko vrijeme sacekat….a stipetic izgleda kao veoma zgodan covjek pa je mozda bolji ovaj avatar……p.s. prije je imao avatar sa slikom todorica….sad kad je belje na 270kn…..sad vise todoric nije u djiru…..[smiley2]

E moj vučko,drago mi je da pratiš kronološki moje postove!Vjerujem da su ti bili od intelektualne i materijalne koristi!
pozdrav

Novac je kisik burze!

Karoje,ti ne da živiš u sadašnjosti nego živiš u prošlosti!
Digni malo glavu i pogledaj godinu-dvije prema naprijed pa možda vidiš priliku koja DANAS treba iskoristiti!
Lijep pozdrav

Novac je kisik burze!


Dobar ti je novi avatar, što ti bi da si izašao iz BOV-a? [smiley1]

Znaš kako kažu: “treba scenu osvježiti s novim licima”!

Novac je kisik burze!


alan_poh: ” evogaopet: ” BTW. Dobar ti je novi avatar, što ti bi da si izašao iz BOV-a? [smiley1] ” bov-ovi mu nisu toliko interesantni vise….ipak potpis o tom poslu cemo jos neko vrijeme sacekat….a stipetic izgleda kao veoma zgodan covjek pa je mozda bolji ovaj avatar……p.s. prije je imao avatar sa slikom todorica….sad kad je belje na 270kn…..sad vise todoric nije u djiru…..[smiley2] ” E moj vučko,drago mi je da pratiš kronološki moje postove!Vjerujem da su ti bili od intelektualne i materijalne koristi! pozdrav

jesu…ne kazem da nisu bili korisni, zato i jesam ovdje da nesto i naucim jer cijeli zivot se uci…..ne kazem ja,niti ne pljujem po tebi, da nemas znanja…..i oboje smo u istom vlaku, tako da podrzavam tvoje stavove i misljenja…..malo sam se nasalio, bez ljutnje [smiley2]
a karoje, trebao bis mozda koju knjigu procitat ili upisat fax ekonomije (ponovo, ako si vec to napravio prije) jer ti ne ide bas procjena…….
na slican nacin se pricalo o KOEI i ERNT….gledaj ih sada gdje su…..treba ucit iz povijesti da bi se bolje snasli za buducnost……iako to ne mora znacit da ce sa đurom biti na isti scenarij….ja vjerujem u tu firmu i imam razloga za to……

DOKUP!


Mojom analizom tj. DCM metodom došao sam do ( fer price ) za DDJH. Ona iznosi 102.85 kn.

Kolega mislim da vam metoda nešto ne pali, probaj nešto drugo jer koliko vidim sa tom tvojom metodom nisi baš ni na drugim dionicama pogađao. Npr.
Petrokemija 8. 9.
Procjena vrijednosti dionice PTKM DCM metodom ( fer price ) iznosi 191,45 kn.
Dalekovod 13. 8.
Prema DCM metodi fer cijena DLKV je 516 kuna.
ili Ingra 12. 8.
Evo izračunao sam cijenu INGRE DCM metodom.
12.646 kuna.

Pa prema tome izračunu kolega koju bi vi onda dionicu kupili???

New Report

Close