DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.10.2024. u 19:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pa zna se da bi to onda bio slom, čovječe, opći kaos… zato se ne ruši cijena unedogled, nego do neke razumne granice… što bismo bez fondova? Završili kao JDOS…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

pa to bi fondovima bilo ok.. onda bi mogli kupiti SVE

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



@evogaopet

“A brate navijalo se ko na nogometnoj utakmici. ”
Otprilike, kolega, ko Vi na EIG-u…

Pa ono što ja pišem na EIG-u je stvarno umjereno, i nebi nazvao to navijanjem, ako usporedimo s dosta postova na ovoj temi. Enivej. thats not the issue.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


pa to bi fondovima bilo ok.. onda bi mogli kupiti SVE
Da, ali… mislim da ipak ne bi jer sumnjam da bi baš toliku lovu ulupali samo u Đuru… ima i drugih stvari oko nas.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

a sta je to 100 miliona kuna za tri fonda? najmanje..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Problem viška ponude nad potražnjom lako je riješiti, i riješit će ga oni koji su ga i stvorili. Rumenige i ekipa. Sad prije izbora im najmanje treba pad dionica Đure pa da se po svim novinama rastrubi da su zaje.. Ili će kupovati trezor kao kod Podravke, ili će se naći neki fond.

Jedno je sigurno, dionica neće padati, pogotovo ne do 150 kn. Čemu onda t-ht i sve ostalo. Rumenige se opametio, (tj, možda ga je i Ivo malo opametio), riješit će oni to. Ovih dana će sve u Hrvatskoj rasti…

evogaopet: Još bi samo htio sada čuti kolegu kamenka što ima za reći, jer je ne tako davno tvrdio da ima sigurnu informaciju da neće branitelji dobiti dionice u ovoj godini…. I uvjeravao ljude da ne nasjedaju na navlačenja jer neće moći kupiti jeftinije….

ako smo se dopisivali na PM, onda znaš da sam samo prenosio ono što sam čuo u neformalnom razgovoru s nekim vladinim dužnosnicima…
nije mi padalo na pamet da nekog navlačim.
osim toga, prvi sam javno obznanio svoj izlazak iz djure…[smiley10]

hate red


ovo sam ja: ” @evogaopet “A brate navijalo se ko na nogometnoj utakmici. ” Otprilike, kolega, ko Vi na EIG-u… ” Pa ono što ja pišem na EIG-u je stvarno umjereno, i nebi nazvao to navijanjem, ako usporedimo s dosta postova na ovoj temi. Enivej. thats not the issue.

Slažem se…
Mislim da ste majstor od zanata.

mozda i hoce, topalov.. no ja cu radje kupiti HT nego ddjh na 220..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


mozda i hoce, topalov.. no ja cu radje kupiti HT nego ddjh na 220..

Svatko ima svoju taktiku. Al ja se za Đuru ne bojim puno, ipak je tu vlada imala velike prste u svemu, a vladu čekaju izbori… Ako ništa drugo Rumenige će kupovati za svoj račun, neće mu biti problem, ipak je iza njega bogata “nogometna” karijera.

@kamenac: kolega kad sam rekao “kamenko” nisam mislio na tebe. Nas dvojica se nismo na private dopisivali koliko se ja sjećam. Mislio sam na kolegu Rockiy-ja . Njega od milja zovem kamenko. [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

@ evogaopet

a onda nista, sori…
ja sam takodjer bio uvjeravan (i to ne od bilo koga) da branitelji ove godine nece dobit dionice….
hebesh ga, ipak im nisam posve povjerovao pa sam na vrijeme izasao…
a sad cekam novi vlak za ukrcaj (cini mi se da cu na DIOK i DDJH potrosit sve zalihe za HT). jadna mi majka.
[smiley8]

hate red

New Report

Close