DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.10.2024. u 21:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

evogaopet:

Još bi samo htio sada čuti kolegu kamenka što ima za reći, jer je ne tako davno tvrdio da ima sigurnu informaciju da neće branitelji dobiti dionice u ovoj godini…. I uvjeravao ljude da ne nasjedaju na navlačenja jer neće moći kupiti jeftinije…. Kolega još uvijek je ova godina , a branetelji već polako trljaju ruke i pripremaju se na odlazak brokeru idući tjedan…. hm, hm. Ja bi ubuduće pazio što savjetujem ljudima . ”

Pa ti si upravo ljudima “obznanio” da će već idući tjedan branitelji prodavati dionice. Jesi siguran da će tako biti?

naravno da nisam siguran da će tako biti jer ja nisam branitelji pa ni ne mogu biti siguran. Evo reći ću onda vrlo je izvjesno da će idući tjedan branitelji početi prodavati svoje pakete. Jeli sad bolje?[smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Gledajte ljudi, zakon po kojem su oni ostvarili pravo na dionice nije specificirao rok do kada mogu to pravo konzumirati. Znaci, pisi kuci propalo je. Oni imaju zakonsko pravo na to. Jedino sto je HFP mogao napravit, ne postupit po zakonu i riskirat tuzbu. Mogao je vjerovatno odugovlaciti godinama, ali pred izbore si to dopustiti i jos k tome slucaj sa braniteljima? Mislim da ipak ne.

Mislim da bi se poslije izbora mogao upravo taj zakon naci na raspravi, a samim time uskoro i promijeniti! [smiley16]

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

evogaopet:

Još bi samo htio sada čuti kolegu kamenka što ima za reći, jer je ne tako davno tvrdio da ima sigurnu informaciju da neće branitelji dobiti dionice u ovoj godini…. I uvjeravao ljude da ne nasjedaju na navlačenja jer neće moći kupiti jeftinije…. Kolega još uvijek je ova godina , a branitelji već polako trljaju ruke i pripremaju se na odlazak brokeru idući tjedan…. hm, hm. Ja bi ubuduće pazio što savjetujem ljudima . ”

Pa ti si upravo ljudima “obznanio” da će već idući tjedan branitelji prodavati dionice. Jesi siguran da će tako biti?

uopce nije bitno dal ce oni to prodavati sutra ili za godinu dana.. vrijeme je novac a mi ga imamo vise nego branitelji.. ako su oni dobili za 20-30kn komad ja im bome necu dati 300 tako skoro na osnovi dobre perspektive tvrtke.. dok su dionicice u njihovim rucicama ovo ne moze rasti.. mozda nece ni pasti ali nece ni rasti..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


A znali su ostale nazivati i lazovima. Ali mislim da im je dovoljna kazna sto su i sebe ali i druge uvjeravali u vlastitu laz.

lako za to , nego sam siguran da su neke recimo malo neiskusnije ili naivnije ulagače početnike uvjerili da kupuju kada su se na koji dan cijene odbijale iznad 240, 250. Oni koji su tada kupovali sigurno nisu sada jako zadovoljni činjenicom da su mogli proći dosta jeftinije samo da su se malo strpili i da nisu slušali navijačke skupine s foruma. A brate navijalo se ko na nogometnoj utakmici.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

ako ne prodaju sad a vide kako je HT narastao 50% u mjesec dana sline ce im procurit, pa kad vide kako fondovi rastu a ddjh ne raste.. to je uslucaju pametnijih.. a ovi kojima treba za nova kola ce prodat u roku keks, cim skuze kako se to prodaje..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Za početak vam i netreba više dionica 21*748=15708 komada, ja mislim da to može zadovoljitit apetite burze dok nestigne ostatak dionica ddjh.

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

Ja odustajem od rasprave jer sam moderiran i nemogu aktivno sudjelovati samo ću primjetiti da cijena dionice ne pada i da mi je to sumnjivo jer zašto bi neko kupovao sada kada će uskoro moći jeftinije

SAM PROTIV SVIH

Žao mi je da ima iznenađenih ovakvim razvojem događaja iako ne vidim zašto su iznenađeni.
861 stranica ovog topica bi se lako mogle upotrijebiti za mnoge znanstvene analize – od psihologije tržišta i pravilnosti kretanja cijena pa sve do funkcioniranja državne vlasti i karaktera nas forumaša.
Sve što je potrebno tu već stoji mjesecima.

Sada treba igrati pametno.

Svi znamo da je, dugoročno, ova dionica mnogima izvor lijepe dodatne mirovine [smiley2]

To će nam omogućiti:
1) svi vrijedni djelatnici Đure Đakovića (radnici i uprava) koji svojim trudom stvaraju vrijednost firme
2) oni koji imaju predodžbu za što im hitno treba novac zbog kojeg će prodavati ovo blago.

Mislim da ne bi bilo fer davati ikakve sudove o tome treba li ili ne itko od dioničara Đure prodavati svoje dionice. Svatko sa svojim vlasništvom neka radi što misli da je za njega najbolje.

La vita e bella!

@evogaopet
“A brate navijalo se ko na nogometnoj utakmici. ”
Otprilike, kolega, ko Vi na EIG-u…

Uglavnom ništa od najvljene navale na prodaju???
[smiley1]

Dionica vrijedi i vrijedit će puno više od pišljivih 215 kn.[smiley2]

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]

Kako bilo, mislim da će fondovi kupovati i to po nekim razumnim cijenama, jer da puste da to padne u ponor, zabili bi si autogol… izazivajući preveliku paniku, a onda – zna se!

(Sjetite se samo PTKM i one dvije blokade prije nešto manje pod godinu dana!)

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

sta se zna?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close