DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.10.2024. u 23:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Meni je jedino sumnjivo što cijena nepada

SAM PROTIV SVIH

Ne da nepada nego se još i guraju na kupnji

SAM PROTIV SVIH


Ne kuzim, pa znalo se cijelo vrijeme sto ce se desiti? Bilo je pitanje samo kada.

Većina to jednostavno nije htjela vjerovati – ni prihvatiti kao istinu. Pa vidiš da su do prije dan, dva još neki pisali da su to neke mulježe i da slijedi nekakav nagli preokret , i kako će branitelji dobiti frišku figu. Na njihovu žalost, ipak je netko drugi dobio frišku figu.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

shooter, 07.09.2007. u 14:32
deimos:
“/> Ne kuzim, pa znalo se cijelo vrijeme sto ce se desiti? Bilo je pitanje samo kada.

Većina to jednostavno nije htjela vjerovati – ni prihvatiti kao istinu. Pa vidiš da su do prije dan, dva još neki pisali da su to neke mulježe i da slijedi nekakav nagli preokret , i kako će branitelji dobiti frišku figu. Na njihovu žalost, ipak je netko drugi dobio frišku figu.

A znali su ostale nazivati i lazovima. Ali mislim da im je dovoljna kazna sto su i sebe ali i druge uvjeravali u vlastitu laz.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

Jedini pravi lažov je RUMENIGE

SAM PROTIV SVIH

Gledajte ljudi, zakon po kojem su oni ostvarili pravo na dionice nije specificirao rok do kada mogu to pravo konzumirati. Znaci, pisi kuci propalo je. Oni imaju zakonsko pravo na to. Jedino sto je HFP mogao napravit, ne postupit po zakonu i riskirat tuzbu. Mogao je vjerovatno odugovlaciti godinama, ali pred izbore si to dopustiti i jos k tome slucaj sa braniteljima? Mislim da ipak ne.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ljudi čemu tolika panika


Još bi samo htio sada čuti kolegu kamenka što ima za reći, jer je ne tako davno tvrdio da ima sigurnu informaciju da neće branitelji dobiti dionice u ovoj godini…. I uvjeravao ljude da ne nasjedaju na navlačenja jer neće moći kupiti jeftinije…. Kolega još uvijek je ova godina , a branetelji već polako trljaju ruke i pripremaju se na odlazak brokeru idući tjedan…. hm, hm. Ja bi ubuduće pazio što savjetujem ljudima .

Pa ti si upravo ljudima “obznanio” da će već idući tjedan branitelji prodavati dionice. Jesi siguran da će tako biti?

Kada ima puno kupaca obično cijena raste. Zar ne?

Jadni branitelji, sad bu ste ih vi opelješili, zar ne?[smiley5]

samby sta je tebi i tim tvojim PINOVIMA? nije valjda da imas nocne more i sanjas pinove cijelu noc…vidim stalno se vrtis oko toga….pinovi su najmanji problem u cijeloj ovoj prici, i to su ovdje kolege napisali 100 puta, a ti opet o tim pinovima……
p.s. cijena pala od izlaska informacije….al promet je malen, cekaju svi da pocne glavna sezona rasprodaje….[smiley7]
naravno da cemo ih opeljusiti, ako nam to dopuste naravno [smiley1]

DOKUP!


evogaopet: ” Još bi samo htio sada čuti kolegu kamenka što ima za reći, jer je ne tako davno tvrdio da ima sigurnu informaciju da neće branitelji dobiti dionice u ovoj godini…. I uvjeravao ljude da ne nasjedaju na navlačenja jer neće moći kupiti jeftinije…. Kolega još uvijek je ova godina , a branetelji već polako trljaju ruke i pripremaju se na odlazak brokeru idući tjedan…. hm, hm. Ja bi ubuduće pazio što savjetujem ljudima . ” Pa ti si upravo ljudima “obznanio” da će već idući tjedan branitelji prodavati dionice. Jesi siguran da će tako biti?

Neće. Preknjižba će se obaviti za cca 15 dana. Bar tako kažu u SDA.

Igra se magarad; bit će kiše!

Zbog moderiranja sam off topic pa ponavljam jedini lažov u ovoj priči je RUMENIGE jer je izjavio na tv da branitelji neće dobiti dionice

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close