DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 01:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Evo zvao kolegu i kaže da je vjerojatno razlog ovakvog sporadičnog prijepisa vlasništa leži u tome da su se tabularne izjave slale braniteljima iz HFP, a ne direktno u SDA, pa ovisno kada je tko poslao natrag u SDA tako će se i vršiti prijepis vlasništva.

Još nemogu vjerovati da se ovo događa.[smiley3]


pa sta ne bi bilo normalno odmah ovrha.. dokumenti su tu, potpisani.. sve crno na bijelo.. imas ugovor i potvrdu uplate i to bi trebalo biti dovoljno u civliziranoj zemlji..

Ne, moras na sud… Problem ti je isto u sljedecem: mozes 2 puta prodat. Kad dodjes na upis sa tabularnom, netko drugi vec se upisao. Kuzis problem? Tko se prvi upise, njegovo. Frend se sudio za stan tako 10 godina. Covjek prodao isti stan 3 puta. Srecom pa je frend bio prvi koji je kupio, pa je dobio sud. Ostali pusiona,

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

super24:

primus: ” ali kako samo 21 ugovor? ” 21 je dovoljno za drzat cijenu tjedan dana.. dok stignu drugi.. hihihihihi[smiley2] ”

Joj jedva čekam da ti branitelji dobiju konačno dionice, pa da vidimo “rasprodaju”. A šta je tebi Super 24 kriv Đuro da tolko drukaš protiv njega?

nije mi nis kriv.. ako nisi vidio po nekima prvo branitelji nisu dobili dionice, a sad su dobili samo 21 komad, pa nece biti rasprodaje.. neki se i dalje drze za slamku.. neki mijenjaju pricu.. ja se smijem i necu kupit ni komad iznad 200 kuna.. i to je previse.. moj stari ce HT dobit za pola cijene na IPO-u i to samo ako ne bude prodavao godinu dana..i puno manje kolicine nego ovi ovdje.. gdje je tu jednakost? a di ce HT bit za godinu dana tko zna.. ko ziv ko mrtav za godinu dana.. ovi ce samo tako ici po 700-1000% prinosa.. isao bih i ja da sam na njihovom mjestu..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


super24: ” pa sta ne bi bilo normalno odmah ovrha.. dokumenti su tu, potpisani.. sve crno na bijelo.. imas ugovor i potvrdu uplate i to bi trebalo biti dovoljno u civliziranoj zemlji.. ” Ne, moras na sud… Problem ti je isto u sljedecem: mozes 2 puta prodat. Kad dodjes na upis sa tabularnom, netko drugi vec se upisao. Kuzis problem? Tko se prvi upise, njegovo. Frend se sudio za stan tako 10 godina. Covjek prodao isti stan 3 puta. Srecom pa je frend bio prvi koji je kupio, pa je dobio sud. Ostali pusiona,

Zato postoji PIN. Samo tvoj . Trebali bi i stanovi imati PIN – ove .

Šta je tu čudno što je sad 21, biće tako i u ponedjeljak nekoliko, pa u utorak i još puno ponedjeljaka i utoraka, uostalom nisu ddjh jedine dionice koje branitelji dobivaju, ima toga cijelo vrijeme pomalo, kako dobiju rješenja tako im se prebacuju dionice.
Samo što nigdje nije ovako luda, ili da kažem bezumna situacija kao ovdje.
Šta reć, banana država, eto to smo mi.

super24:

pa sta ne bi bilo normalno odmah ovrha.. dokumenti su tu, potpisani.. sve crno na bijelo.. imas ugovor i potvrdu uplate i to bi trebalo biti dovoljno u civliziranoj zemlji..

Ne, moras na sud… Problem ti je isto u sljedecem: mozes 2 puta prodat. Kad dodjes na upis sa tabularnom, netko drugi vec se upisao. Kuzis problem? Tko se prvi upise, njegovo. Frend se sudio za stan tako 10 godina. Covjek prodao isti stan 3 puta. Srecom pa je frend bio prvi koji je kupio, pa je dobio sud. Ostali pusiona

tu kod mene u nemacka, mozes povuc uplatu tjedan dana bez ikakvog razloga, a i nakon toga ako imas valjane papire..jel se moze to u hrvatskoj..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Još nemogu vjerovati da se ovo događa.[smiley3]

Bolje ikad nego nikad.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ne kuzim, pa znalo se cijelo vrijeme sto ce se desiti? Bilo je pitanje samo kada.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

super24:

pa sta ne bi bilo normalno odmah ovrha.. dokumenti su tu, potpisani.. sve crno na bijelo.. imas ugovor i potvrdu uplate i to bi trebalo biti dovoljno u civliziranoj zemlji..

Ne, moras na sud… Problem ti je isto u sljedecem: mozes 2 puta prodat. Kad dodjes na upis sa tabularnom, netko drugi vec se upisao. Kuzis problem? Tko se prvi upise, njegovo. Frend se sudio za stan tako 10 godina. Covjek prodao isti stan 3 puta. Srecom pa je frend bio prvi koji je kupio, pa je dobio sud. Ostali pusiona,


a recimo da sam kupio drugi ali prvi se upisao? onda pusim il sta?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Cijena se još dobro drži ako je ovo istina a kako stvari stoje je istina zašto ovi kupuju po ovim cijenama kada će moći kupovati niže.Ili oni možda nešto znaju što mi mali neznamo pa kupuju ili su ludi ili smo mi ludi ili smo svi skupa ludi a jedino je Rumenige pametan

SAM PROTIV SVIH

Još bi samo htio sada čuti kolegu kamenka što ima za reći, jer je ne tako davno tvrdio da ima sigurnu informaciju da neće branitelji dobiti dionice u ovoj godini…. I uvjeravao ljude da ne nasjedaju na navlačenja jer neće moći kupiti jeftinije….

Kolega još uvijek je ova godina , a branetelji već polako trljaju ruke i pripremaju se na odlazak brokeru idući tjedan…. hm, hm. Ja bi ubuduće pazio što savjetujem ljudima .

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!



a recimo da sam kupio drugi ali prvi se upisao? onda pusim il sta?

E to ti nisam sto posto siguran… Bolje da se ne nadjes u takvoj situaciji. Tu ce ti svi tuzit sve [smiley1]. Anyway, dosta smo off-topic, kod kupoprodaje nekretnina nista ne radit bez odvjetnika.

Bottom line: ne vidim nesto sto bi sprijecilo da branitelji dobiju dionice.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close