DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 03:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

super24:

tabularna izjava ti je potvrda da je sve uredno placeno kolko ja znam..

tabularna izjava je dokument kojima dozvoljavas nekome da se upise kao vlasnik na tvoju imovinu. Bilo placeno ili ne [smiley2]

cemu onda sluzi ugovor?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Tabularna izjava je samo izjava, ugovor je ugovor, i on mora sadržavati tu tabularnu izjavu jer inače nije valjan za prijenos vlasništva.

deimos:

super24:

tabularna izjava ti je potvrda da je sve uredno placeno kolko ja znam..

tabularna izjava je dokument kojima dozvoljavas nekome da se upise kao vlasnik na tvoju imovinu. Bilo placeno ili ne [smiley2]”

cemu onda sluzi ugovor?

Da ugovoris kupoprodaju [smiley1]. Mozes tabularnu dati prije isplate ili poslje. Bojlje poslje, naravno (za prodavatelja). Kad upisiujes vlasnistvo, moras prilozit i ugovor i tabularnu, ali se ne provjerava da li si platio ili nisi. Ja kad sam prodavao vikendicu, nisam htio dati tabularnu odmah, nego po isplati. Mogao sam je dati i prije, ali nisam, iz razumljivih razloga.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

topalov5:

evogaopet:

Radije obratite pažnju na post kolege SLK, eto vam konačno i službena potvrda. To je tek 21 ugovor. Ostali slijede[smiley2], samo me zanima gdje su navalili ovi danas što kupuju kad će već idući tjedan biti povoljnije [smiley8] ”

21 ugovor samo, očito neće drugi tjedan biti rasprodaje na Đuri. Neće je biti uopće kak se meni čini

Pa ovo su tek prvi ugovori… ostali nisu propali u zemlju, i oni će odma nakon ovih uslijediti…

Sve je to uredu ali zašto nisu sve ugovore dali u čemu je problem što će sada svaki tjedan po 21 ugovor davati,
jednostavno nemogu vjerovati da administracija možda nije stigla,ovo je sada već žalosno što se radi sa ovom dionicom

SAM PROTIV SVIH

Ovdje se radi o novcima ljudi o životim a a oni svi skupa tjeraju zajebanciju sa nama stvarno smo banana država

SAM PROTIV SVIH


Tabularna izjava je samo izjava, ugovor je ugovor, i on mora sadržavati tu tabularnu izjavu jer inače nije valjan za prijenos vlasništva.

Nemora sadrzavat samu tabularnu izjavu, obicno se uglavi tocka ugovora koja obvezuje prodavatalja da ce izdat valjanu tabularnu izjavu po isplati. Problem je sto se kupoprodajna transakcija ne moze izvesti bez mogucnosti prevare, uvijek je rizik (ili za kupca, ili za prodavatelja).

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

svasta… a sta ako ti majmun ne poptise tabularnu, a ti si platio po ugovoru?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


svasta… a sta ako ti majmun ne poptise tabularnu, a ti si platio po ugovoru?

Onda ga moras tuzit za prevaru. Jadan ti onda, jer su sudovi brzi ko munje.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


evogaopet: ” Radije obratite pažnju na post kolege SLK, eto vam konačno i službena potvrda. To je tek 21 ugovor. Ostali slijede[smiley2], samo me zanima gdje su navalili ovi danas što kupuju kad će već idući tjedan biti povoljnije [smiley8] ” 21 ugovor samo, očito neće drugi tjedan biti rasprodaje na Đuri. Neće je biti uopće kak se meni čini

Zanimljivo . Svaki petak 21 branitelj . Pomnoženo sa 52 = 1092 branitelja.

Ja pitam gdje su PINovi ? Kod Bajića ili Kirina u kompjuteru koji je odnesen iz HFP – a .


primus: ” ali kako samo 21 ugovor? ” 21 je dovoljno za drzat cijenu tjedan dana.. dok stignu drugi.. hihihihihi[smiley2]

Joj jedva čekam da ti branitelji dobiju konačno dionice, pa da vidimo “rasprodaju”. A šta je tebi Super 24 kriv Đuro da tolko drukaš protiv njega?

pa sta ne bi bilo normalno odmah ovrha.. dokumenti su tu, potpisani.. sve crno na bijelo.. imas ugovor i potvrdu uplate i to bi trebalo biti dovoljno u civliziranoj zemlji..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Dobro .Apsolvirali smo tabularnu izjavu.
Dakle, ne mora biti u ugovoru, ali, bez nje nema prijenosa vlasništva.

New Report

Close