DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.07.2024. u 13:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
29,40
118
4
22,20
29,00
8,09%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


po nekim saznanjima, branitelji su upisali dionice i slijedeći tjedan dobivaju pinove, samo još ne znam da li će smjeti prodavati ili im to za sada neće biti omogućeno

SRAMOTA !!!! OVO STVARNO NEMA NIGDJE NA SVIJETU ! FUJ !

sve je lako kad si mlad :)

Na kojoj cijeni bi zrebala biti blokada za dolje?
Pa čovječe kako se sad rasprodaje, šta će tek biti kad dođu ti famozni branitelji. Mislim da neće ni oni moći zaraditi jer bi cijena mogla pasti do cijene po kojoj će oni plaćati. Danas ovo ide ispod 200 kuna.[smiley16]

Limit 223,23.


Limit 223,23.

Čini mi se da to čuvaju za drugi dio dana

sramota je jedino što oni id….i u računovodstvu nisu u stanju do danas napraviti FI!!!

DDJH sada drži ponovno povećanje DDJM od 7,5%, LOL

223,23 pa na kunu smo do toga broja

hihi, spustam mrezu u regiju 160 – 200[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


zeko_ma: ” po nekim saznanjima, branitelji su upisali dionice i slijedeći tjedan dobivaju pinove, samo još ne znam da li će smjeti prodavati ili im to za sada neće biti omogućeno ” SRAMOTA !!!! OVO STVARNO NEMA NIGDJE NA SVIJETU ! FUJ !

Pišete bez veze kaka rasprodaja idući tjedan,samo netko navlači paniku da može jeftino kupiti.

ova tema kompletna na moderiranju.. da se lakse vidi di ima najvise navlakaca[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Kakvo je ovo trgovanje? Malo po bidu pa malo po asku i tako cijelo vrijeme… Boli glava od ove dionice

Hell is Empty and all the Devils are Here

kao i obično ništa od svega toga. nečiji sponzorirani članak.

New Report

Close