DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


evogaopet: ” nema govora o zabrani prodaje . Moći će slobodno s njima raspolagati. ” nisam baš siguran u to jer sam zvao direktno u đuru pa ni oni nisu bili sigurni…

znas li onda mozda detalje upisa (nominalna iz ’93. ili od danas)?

Pretpostavka je majka svih zaj***


” nema govora o zabrani prodaje . Moći će slobodno s njima raspolagati.

Blago tebi kad sve znaš.

zeko_ma:

po nekim saznanjima, branitelji su upisali dionice i slijedeći tjedan dobivaju pinove, samo još ne znam da li će smjeti prodavati ili im to za sada neće biti omogućeno

nema govora o zabrani prodaje . Moći će slobodno s njima raspolagati.

Ali si se namjeračio da kupiš jeftino, nakraju će te ta tvoje pohlepa stajati toga da ćeš kupiti jako malo ili ništa.

evogaopet:

nema govora o zabrani prodaje . Moći će slobodno s njima raspolagati.

nisam baš siguran u to jer sam zvao direktno u đuru pa ni oni nisu bili sigurni…

Koliko vidim u članku nema govora ni o slobodi prodaje. Prije da će biti kompromis i neki lock up period. Ti samo tumačiš kak tebi paše.

evogaopet:

zeko_ma:

po nekim saznanjima, branitelji su upisali dionice i slijedeći tjedan dobivaju pinove, samo još ne znam da li će smjeti prodavati ili im to za sada neće biti omogućeno

nema govora o zabrani prodaje . Moći će slobodno s njima raspolagati.

Ali si se namjeračio da kupiš jeftino, nakraju će te ta tvoje pohlepa stajati toga da ćeš kupiti jako malo ili ništa.

Kolega da se razumijemo , nije to pohlepa već jednostavno iskorištavanje prilike koju vidim. A što se tiče da ću kupiti jako malo ili ništa , ne vjerujem iako je i to moguće , ali taj sam rizik spreman prihvatiti. Radije čekam da dokupim nisko nego kupujem sada pa onda poslije žalim . Ne bih rekao da će se FIMA puno trsit da drži cijenu visoko kada krene dernek. I oni bi htjeli što jeftinije proći. [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ma nisam se namjerio da kupim jevtino, jerbo sam izišo iz đure prije nekog vremena i prebacio se drugdje gdje očekujem [smiley1][smiley1][smiley1] daleko više i sigurnije prihode. A jedan frend iz Broda se raspitivo pa me zvao jel mu mogu provjerit šta, jerbo se tamo već nude dionice. E sad on bi ih ubo ako nema lock-up perioda…

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

fascinira me kako uvijek ovakve vijesti dolaze samo od nekih medija, a nitko drugi o tome pojma nema. sve mi smrdi na završno spuštanje cijene pa tko jamio, jamio.

tenkista ovo nije croatia records… Ide to ide dole kad stigne prva rata za novog passat, ljudi neče pitat.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Pozdrav i sretan dubinski ribolov. [smiley2]

Koliko se samo zadovoljstva prilikom priopcavanja manje dobrih vijesti može osjetiti u postovima nekih kolega to je nevjerovatno!? Kao da su sretni kada mogu objaviti vijest koja bar na 5 minuta ruši cijenu?!
Ne razumijem potrebu ovog indirektnog pišanja po ljudima i njihovim odlukama.

Poštovani kolega, što si Vi mislite? Da su svi u Đuri budale koje su očekivali dobru vilu i njen čarobni štapić da im riješi problem?! Ne kolega, nisu budale, neki su ušli svjesni u potpunosti cijele priče oko Đure.
To Vam, dragi kolega znači, da mi se živo j. što će se događati u iduća 2-3 mjeseca, jer i budala zna kakav je dragulj Đuro, samo ako imaš mrvicu strpljenja. Jedan od mogućih scenarija stupa na snagu, nakon njega dolazi drugi i završena priča.

Nema potrebe za likovanjem kolega Evogaopet i drugi sličnih potreba.


po nekim saznanjima, branitelji su upisali dionice i slijedeći tjedan dobivaju pinove, samo još ne znam da li će smjeti prodavati ili im to za sada neće biti omogućeno

A zasto bi im prodaja bila onemogucena ?

I koliki su danasnji limiti – naravno donji je zanimljiv

You gotta have two things to win. You gotta have brains and you gotta have balls. And you got too much of one and not enough of the other.

Evo već je krenula rasprodaja a ovi naloga na prodaji naslagali sve po sto kuna u razmaku od par lipa

New Report

Close