DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.07.2024. u 16:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,75
1.391
52
26,00
28,00
-2,72%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Netko je napisao da se montaža privatizira i da most za Pelješac nije relevantan za DDJH. Evo sad moje viđenje:

1. Kojeg datuma se privatizira?
2. Koliki % se privatizira?

Mislim da će si DDJH ostavit određeni % DDJM u vlasništvu!

Only God, Muammar and Libya!

netko je lijepo napisao na drugom forumu kako je ddjm jako lijepo vrednovana u cijeni ddjh..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


BUMBAR5: ” Bliži se dan D.Još samo sutra i znat ćemo jel ide katapt na 300 ili spuštanje na razine možda i ispod 200. Za manje od 48 sati morali bi saznat kuda polovi ovaj brod. ” Kolega Bumbar do sada si stvarno mogao i sam shvatiti da katapulta prema 300 neće biti još neko vrijeme, radije se pripremi na dokup, nadam se da nisi sve ispucao po 240 i više … [smiley11]

Vidi ovog profesijonalnog prvoakatora po 240 nisam kupio njikad.Kupio u petak po 229.
Ali šta je to sad bitno ?

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

zanimljiv copy past sa drugog foruma:

Mcap DDJH je 793 mn kn, Mcap udjela DDJH u DDJM je 298 mn kn.

mislim da tržište tu nimalo ne griješi u vrednovanju tog udjela, s obzirom da DDJM ostvaruje 40% prihoda i 40% dobiti holdinga isto toliko (40%) se vrednuje i udio.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


zanimljiv copy past sa drugog foruma:

Mcap DDJH je 793 mn kn, Mcap udjela DDJH u DDJM je 298 mn kn.

mislim da tržište tu nimalo ne griješi u vrednovanju tog udjela, s obzirom da DDJM ostvaruje 40% prihoda i 40% dobiti holdinga isto toliko (40%) se vrednuje i udio.

Da samo je problem u tome da je izračun g. Mich-a sa drugog foruma pogrešan, dali slučajno ili namjerno neznam, ali vrijednost udjela DDJH u DDJM je 326.217.308 kn,

Izgleda da je donesena odluka da branitelji dobiju dionice.

http://www.poslovni.hr/52539.aspx

Imao sam, imam, ili ću imati dionice o kojima pišem.

[smiley2] finally! – stvari dolaze na svoje mjesto!

Danas će u Slavonskom Brodu braniteljima-zaposlenicima Holdinga Đuro Đaković lokalni i državni dužnosnici iz redova HDZ-a objaviti za njih dobru vijest, da će im se ipak omogućiti realizacije povlaštenog upisa dionica.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Danas će cijena opet u blokadu kako mi se čini ali prije isteka rada burze a gdje će se zaustaviti vidjet ćemo.[smiley6]

Ajde više da bude službeno i da se znaju točni datumi kada i koliko pa da cijena može krenuti prema gore!

Novac je kisik burze!

AGONIJA neizvjesnosti se nasavlja

Kod Središnje depozitarne agencije nisu uknjiženi kao vlasnici jer je HFP obustavio daljnji postupak. Branitelji, zadovoljni najavama iz Zagreba, poručuju i da očekuju vrlo konkretan datum do kojega će se u SDA uknjižiti kao vlasnici.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Ajde više da bude službeno i da se znaju točni datumi kada i koliko pa da cijena može krenuti prema gore!

Ajde neka bude, ali meni se ovaj tekst ništa ne razlikuje od svih onih u zadnjih mjesec dana, nigdje nevidim tko je šta izjavio gdje i kada, tipično hrvatsko novinarstvo.

Evo zašto ni FI neće biti kako smo se nadali

http://www.jutarnji.hr/slavonija_i_baranja/clanak/art-2007,8,29,,87955.jl

New Report

Close