DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja osobno smatram da je “evogaopet” nekakav nik iz fonda. Svaki put kad se raspravlja o braniteljima javlja se i unosi paniku.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


pisanje dotičnog gospodina većini je nejasno jer piše uglavnom u negativnom kontekstu….poglavito kad đuro pada[smiley11]

Kolega ne pišem ja u negativnom kontekstu općenito o DDJH kao firmi. Oko budućnosti Đure se svi ovdje više manje slažu. Ja jedino pišem u negativnom kontekstu kada govorimo o trenutnom – tj kratkoročnom kretanju cijene DDJH , a do sada ste valjda uspjeli shvatiti zašto tako razmišljam da se sada ne ponavljam.

I dalje stojim pri svome mišljenu da ćemo imati priliku kupovati jeftinije, a jesam li u pravu i ili u krivu vidit ćemo već do kraja tjedna nadam se. Ako sam u krivu , propustit ću podebljati poziciju i to će mi biti dovoljna kazna. [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


ja bi isto rekao da fima sada kupuje.. po 220 nitko nije dao, ali dati ce po 240-50.. sto opet nista ne znaci za daljnje kretanje cijene..

Ja bi rekao da si je jučer malo podigla cijenu pa sada laganini prodaje.[smiley3]

je da, to bi svi rekli.. zato ja mislim da fima kupuje a prodavati ce po malo vislje..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

super24:

ja bi isto rekao da fima sada kupuje.. po 220 nitko nije dao, ali dati ce po 240-50.. sto opet nista ne znaci za daljnje kretanje cijene..

Ja bi rekao da si je jučer malo podigla cijenu pa sada laganini prodaje.[smiley3]

Daj molim te reci koliko je je toga od jučer pred kraj trgovanja i danas išlo po bidu, a koliko po asku. Toliko o tome da fima prodaje.

dečki moji koliko vi energije trošite na ova trkeljanja i uvjeravanja (ponajviše sebe samih)…

kupujte koliko možete po što jeftinije i to je cijela priča…

nema mi druge nego se zae..ti

hehe, elvare, ja mislio da ti volis filozofirati?

ja reko ne kupujem govno preko 220 i tocka.. [smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ne kupujem govno preko 220 i tocka.. [smiley2]

Mozda cak i nize… ja ciljam oko 200tke… jucer je bilo skoro.

You gotta have two things to win. You gotta have brains and you gotta have balls. And you got too much of one and not enough of the other.

Ideš ĐUKA sad će vjetar u leđa pred zatvaranje.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

I opet ode momak dolje. Kakve prilike za dejtrejd a ja se glupiram i mislim, sad bi moglo bit zadnji put…

Hell is Empty and all the Devils are Here

Donji limit 208,73. Jel to dobro piše na zse? malo mi izgleda prenisko. Ništa ne navijam, samo pitam.


Donji limit 208,73. Jel to dobro piše na zse? malo mi izgleda prenisko. Ništa ne navijam, samo pitam.

Dobro piše

DDJH-R-A 29.8.2007 231,92 208,73 255,11

New Report

Close