DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E vala moglo bi biti izvješće na ZSE danas!
Pa skupština je u petak,pa nije valjda da ga još “šminkaju”!

Novac je kisik burze!

eto opet prilike za zaraditi…znalo se za most , ali kao sada je to vijest.

sad će dionica opet potegnuti do 280-285 kuna, onda će “netko” ponovo početi brujati o braniteljima (iako se i to zna da ništa od toga) i opet dionica dole na 220 -230. Onda dolazi izvješće koje će biti jako dobro, onda opet na 280-290, onda opet branitelji, pa pad na 220.

Čovjek bi rekao da je dobro sada kupovati , prodati sve na cca 280 i onda opet dole na kupnju.

Moj otac je hrvatski branitelj u mirovini vlasnik 500 dionica DDJH ima li on pravo u petak sudjelovat na godišnoj skupštini ?

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Moj otac je hrvatski branitelj u mirovini vlasnik 500 dionica DDJH ima li on pravo u petak sudjelovat na godišnoj skupštini ?

naravno ali ako se ne varam trebao se i prijaviti na istu.

PS. kolega zar ti tako nešto nebi trebao znati s obzirom da si i sam dioničar? [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


BUMBAR5: ” Moj otac je hrvatski branitelj u mirovini vlasnik 500 dionica DDJH ima li on pravo u petak sudjelovat na godišnoj skupštini ? ” naravno ali ako se ne varam trebao se i prijaviti na istu.

Jel sada kasno za prijavu ?

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Mogu primjetiti da je ovom koji danas kupuje od jutra cilj skupiti što više može, a ne napraviti nekakvu umjetno euforiju. Da je htio napraviti euforiu u trenutku kada je došao do 255,10 mogao je još lupiti po nalogu iznad i otići u blokadu, ali ne on je onda ljepo stao i od onda ide taktikom pričekaj da se nakupi nešto prodaje niže pa poklopi, pokoji put malo lupi po kupnj tek toliko da ohrabriš ove neodlučne koji žele prodati i tako više puta. Zvuči kao recept za neki fini kolač.

BUMBAR5:

Moj otac je hrvatski branitelj u mirovini vlasnik 500 dionica DDJH ima li on pravo u petak sudjelovat na godišnoj skupštini ?

naravno ali ako se ne varam trebao se i prijaviti na istu.

PS. kolega zar ti tako nešto nebi trebao znati s obzirom da si i sam dioničar? [smiley1]

Možda je bumbar5 želo reći da je njegov otac pošteno kupio dionice na burzi te da sa time ima i pravo biti na skupštini.

Sickboy

Možda je bumbar5 želo reći da je njegov otac pošteno kupio dionice na burzi te da sa time ima i pravo biti na skupštini.

A kako drukčije nego da je pošeno kpio.Pitam me danas da bi išao u borod na skupštinu.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Možda je bumbar5 želo reći da je njegov otac pošteno kupio dionice na burzi te da sa time ima i pravo biti na skupštini.

Ne mogu a da ne komentiram ovo… Iako sam i ja kupovao na burzi kao i većina nas na ovom forumu, nebi ni malo oklijevao da mi se ponudi ovaj braniteljski deal. Ne mislim da će branitelji biti ništa manje pošteni kada kupe dionice s diskontom. [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

ja bi isto rekao da fima sada kupuje.. po 220 nitko nije dao, ali dati ce po 240-50.. sto opet nista ne znaci za daljnje kretanje cijene..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Ne mislim da će branitelji biti ništa manje pošteni kada kupe dionice s diskontom. [smiley2]

Nije mi jasna ova rečenica, ja nisam govorio opčenito o poštenju, nego o poštenoj kupovini odnosno kupovini po tržišnoj cijeni na ZSE.

pisanje dotičnog gospodina većini je nejasno jer piše uglavnom u negativnom kontekstu….poglavito kad đuro pada[smiley11]

P.S.: korisnik je imatelj xxxx dionica D...-R-A i ovo nije poziv .....

New Report

Close