DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas je psihologija i isključivo psihologija u igri!Kako masa reagira danas?
Koliko primjećujem od kolega na forumu većina s nevjericom gleda na jučerašnji rast i preispitivaju sebe što da rade,pretpostavljam!
Ako danas dođe do rasta onda počinju sebe uvjeravati da su glupi što nemaju ovu dionicu i to bi moglo povući okidač da krene ponovo lavina kupovine.
A ako cijena ponovo zaroni onda će sami sebe pohvaliti kako su razboriti.Zato strpimo se malo i uživajmo u igrama!
Neka počnu!

Novac je kisik burze!


Ako danas dođe do rasta onda počinju sebe uvjeravati da su glupi što nemaju ovu dionicu i to bi moglo povući okidač da krene ponovo lavina kupovine.
A ako cijena ponovo zaroni onda će sami sebe pohvaliti kako su razboriti.Zato strpimo se malo i uživajmo u igrama!
Neka počnu!

Evo da se i s tobom oko nečega složim kolega na ovoj temi. Iako sam mišljenja da su se malo zaletili svi koji su kupovali jučer. [smiley2] U svakom slučaju , s veseljem očekujem naredna dva dana, a još ništa nisam nadokupio…

KRUHA I IGARA! [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

na đuri se gadno okreću trendovi. Jedni vide dobru priliku za ukrcaj, drugi za iskrcaj…

Evo po zadnji transakcijama izgleda idemo dolje. Nakon burnog početka trgovanja i dosezanja cijene od 255 kuna na 2629 dionica nalozi na prodaji su se počeli spuštati. Vidjet ćemo još do kraja dana dali će biti kakvih novih vijesti.

Znaš kad su pitali,”ima li na burzi više optimista ili pesimista?”

Jednako!U svakoj transakciji onaj tko kupuje je optimist (pa makar i nekoliko minuta) a onaj što prodaje pesimist!

Novac je kisik burze!

E sad,koje se igre vode?Varaždinici ili?

Hoće li netko opet pričekati da se prodaja nasloži pa počistiti na kraju dana?

Hard time!

Novac je kisik burze!

Tesko mi je vjerovat da su ovakve igre Fimina navlacenja. Prije bi rekao da je netko dosao do informacija koje nisu javno obznanjene a ocito ce jako podici cijenu kada se obznane. Milim da cemo do kraja tjedna svi bit pametniji.[smiley1]

Na samom otvaranju burze DDJH otišao na 250kn i protgovano sa 3200 dionica, kakv stampedo na đuri danas.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Nekoliko puta sam bio u dionicama u kojima je bila FIMA i redovito je trebalo jako puno živaca: neprestano nešto igraju.

Obe đurine dionice danas šibaju u blokadu sretno svim dioničarima DDJH i DDJM.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Da li se dragi moji prijatelji sjećate nekih branitelja i 15 % firme u njihovim rukama – već 2 dana niko ih ne spominje. A upravo im navlače bijeli plašt i babaroga ponovno kreće. Ili neće?


Nekoliko puta sam bio u dionicama u kojima je bila FIMA i redovito je trebalo jako puno živaca: neprestano nešto igraju.

mozda radje bit u njihovom fondu[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close