DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

245 zadnja cijena….pitanje je di ce sutra….i cemu sve ovo…rast od 10,36% danas

DOKUP!

super24:

a sta ocekujete vi od tog izvjesca? da imaju 50 miliona dobiti? nema tu nekih iznenadjenja..

Drži se ti žitnjaka,jučer si rekao da će sigurno danas rasti, a ono pad -7%,plus jučerašnjih -10,pa ti vidi.
Sutra će ti sigurno rasti!

ajd nadji jedan moj post na temi zitnjak[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


netko je stavio na prodaju naog od 1194 dionice po 260 kn, ono što se njemu čini kao stijena mogao bi ispasti kamičić, kad cunimi krene.

za burzu se kaže da je psihologija. Ovdje umirem od smijeha kad vidim kako se brzo mijenja raspoloženje, kao da svi imaju bipolarni sindrom ! :))
Isti tren se zaboravljaju branitelji, čim cijena rokne gore…

[smiley1]

sve je lako kad si mlad :)

A branitelji dobivaju dionice.
Nego, pratite li Montažu?

burza je psihologija to se slažem apsolutno, ali nije samo psihologija, burza je i FI i sklopljeni poslovi, ukratko ako su pokazatelji dobri rastiće, a koliko će rasti e to je psihologija.


jurij11: ” netko je stavio na prodaju naog od 1194 dionice po 260 kn, ono što se njemu čini kao stijena mogao bi ispasti kamičić, kad cunimi krene. ” za burzu se kaže da je psihologija. Ovdje umirem od smijeha kad vidim kako se brzo mijenja raspoloženje, kao da svi imaju bipolarni sindrom ! :)) Isti tren se zaboravljaju branitelji, čim cijena rokne gore… [smiley1]

po meni scenarij je ovakav…..fima se nakupovala zadnjih par dana i sada pumpa cijenu gore da sve to i rasproda, nakon toga dodje obavijest o braniteljima da dobivaju dionice i panicari ponovo se udruze i pocnu prodavat, fima ponovo kupi od panicara i od branitelja na tkozna kojim razinama i nakon toga svi sretni krenemo gore gdje je i mjesto ovoj dionici…..nitko nis nezna zbog cega ovaj rast ali je vrlo moguce da je sve to pecenje fime prije glavne gozbe…..[smiley7]

DOKUP!

hihihi[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

sync:

jurij11: ” netko je stavio na prodaju naog od 1194 dionice po 260 kn, ono što se njemu čini kao stijena mogao bi ispasti kamičić, kad cunimi krene. ” za burzu se kaže da je psihologija. Ovdje umirem od smijeha kad vidim kako se brzo mijenja raspoloženje, kao da svi imaju bipolarni sindrom ! :)) Isti tren se zaboravljaju branitelji, čim cijena rokne gore… [smiley1]

po meni scenarij je ovakav…..fima se nakupovala zadnjih par dana i sada pumpa cijenu gore da sve to i rasproda, nakon toga dodje obavijest o braniteljima da dobivaju dionice i panicari ponovo se udruze i pocnu prodavat, fima ponovo kupi od panicara i od branitelja na tkozna kojim razinama i nakon toga svi sretni krenemo gore gdje je i mjesto ovoj dionici…..nitko nis nezna zbog cega ovaj rast ali je vrlo moguce da je sve to pecenje fime prije glavne gozbe…..[smiley7]

takozvani cobanac.. a janjetina jos na raznju
[smiley2]..

oprostiti cu kolegi sto je prepisao moj post[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ma tko bi se nadao! he he [smiley1] Ode nas Djuka gore! Tko ce ga sad zaustaviti….
Netko je danas omastio brk. Mozda cu je sutra, tko zna….

Ljudi treba uciti od fondova [smiley2] Jos da je raspolagati s 0,1 % love koju oni imaju…eh gdje bi mi bio kraj.

Branitelji sretno. Mozda ce se sutra na forumu pojaviti braniteljska peticija. Sto mislite???

"The essence of pleasure lies in the seeking of pleasure itself."


Ma tko bi se nadao! he he [smiley1] Ode nas Djuka gore! Tko ce ga sad zaustaviti…. Netko je danas omastio brk. Mozda cu je sutra, tko zna…. Ljudi treba uciti od fondova [smiley2] Jos da je raspolagati s 0,1 % love koju oni imaju…eh gdje bi mi bio kraj. Branitelji sretno. Mozda ce se sutra na forumu pojaviti braniteljska peticija. Sto mislite???

mislim da se gadno varas…..fima nas sve lijepo zaj…..va, al mozda si i ti u pravu…..vrijeme ce pokazat svoje

DOKUP!


Milijunas: ” BUMBAR5 ima u potpisu jednu zanimljivu rečenicu. Kupujte kad drugi prodaju i prodajte kad drugi kupuju. Tako to radi Buffet.A i još neki za koje Levi misli da su jaki. Levi jel ti kupuješ ili prodaješ? ” Levi ima nalog na 229 kn tako da nisam ni dans imo sreće.

Evo moj post od petka kad mi nitko nije vijerovao da kupujem DDJH.Biso sam i LEVI i svima smiješan.A sad ćete imat od kog kupovat.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Đuro Đaković je danas snažno potegnuo prema gore završivši i u blokadi, no službene objave koja bi objasnila takvo divljanje cijene, koje daje utisak da ne bi stalo još dugo da je burza kojim slučajem nastavila raditi prekovremeno, nakon šestodnevne negativne serije zasad još uvijek nema. Stoga možemo samo pretpostavljati što je ulagače navelo da doslovce gutaju naloge s prodaje i da trgovanje završe na najvišoj dnevnoj razini od 245 kuna.
Već se dugo govori o solidnom kvartalu Đure Đakovića koji nikako da se i objavi, pa bi curenje informacija iz izvješća moglo biti prvi okidač rasta te dionice. No ovako snažan trend je, zbog svoje žestine, možda ipak odraz rješenja pitanja braniteljskih dionica u terminima stavljanja nekog oblika vremenske blokade na raspolaganje tim dionicama, što je ujedno i najveći limitator rasta dionice Đure Đakovića. No na ove odgovore ipak ćemo morati pričekati u formi službenih objava.

http://www.business.hr

Novac je kisik burze!

New Report

Close