DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.07.2024. u 14:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
29,40
118
4
22,20
29,00
8,09%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Koliko vidim ovdje nikog ne zanimaju rezultati[smiley5]

Hell is Empty and all the Devils are Here

pa rezultati sigurno ne opravdavaju danasnju cijenu.. po rezultatima ddjh bi trebao biti na 120-140 kuna..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


. Ne smeta Vam što će radnici THT-a dobiti povlaštene uvjete a svi smo plaćali 2000 DEM za priključak.

Ne smeta me jer smo mi ostali imali priliku kupovati po povlaštenim uvjetima dionice naših tvrtki. Od mog prijatelja mama koja radi u Konzumu je kupila mislim 16 dionica po nešto sitno. sada to vrijedi 160.000 eura.
Imam i onih koji su kupili dionice DIOKI-a, ali i onih koji su kupovali firme koje jke kupovao Kutle, Gucić…

Ove priče o tom priključku su politika. Većina članova foruma su dosta mladi pa se ne sjećaju obveznica za ceste, samodoprinosa za bolnice, vrtiće, škole, domove kulture, odmarailišta…., vodovod, kanalizaciju struju…
Nitko danas to ne spominje nego svi spominju HT.
Vrijeme je da malo ohladite sa time.

A za usporedbu – priključak plina 15.000 kuna, priključak struje 15.000 kuna, priključak vode i kanalizacije morate sami financirati izgradnju. Hoćete li se buniti sutra kad radnici HEP-a budu kupovali svoje dionice po povlaštenim uvjetima. I radnici INE imaju 50% popusta na cijenu.

Iako sam sretan što ćemo imati priliku na IPO kupovati HT po cijeni sa popustom toliko sam nesretan što država rasprodaje strateške stvari ove države.
I zato se duboko nadam da nikada dionice HEP-a neće ići u prodaju. iako bih danas da ide IPO HEP-a bio spreman uložiti svu svoju imovinu u kupovinu njihovih dionica.

znanac:
“/> . Ne smeta Vam što će radnici THT-a dobiti povlaštene uvjete a svi smo plaćali 2000 DEM za priklju”

Naravno da ne smeta. Radnici su to trebali dobiti ’98-e. Računaj koliko su već sada zakinuti. Sramota

Hell is Empty and all the Devils are Here

meni za sada ne izgleda situacija tako tragicno.
DDJH je pao cca 20% u odnosu na cijenu u koju je vec bio ukalkuliran posao sa BOV-ima i spekulacije oko arapa (4 – 5 mjesec).
od tada se realno nista znacajno nije dogodilo da bi cijena rasla, a pala je zbog dobrog razloga (branitelji) malo manje nego npr. KOEI bez ocitog razloga (objavljena hrpa pozitivnih vijesti i losije FI u meduvremenu).
ima tu jos dionica koje stoje ili padaju a da se i ne zna pravi razlog.

DDJH danas u “zelenom”[smiley2]
Ljudi što ako se priča okrene u kontra smjeru od koga ćemo kupovati kad su svi prodali?![smiley1]

Novac je kisik burze!

istina, no sumnjam i da ce se itko pretrgnuti na kupnji s ovoliko muljaza.. eto ja cekam izmedju 180 i 220.. ako ode gore nek ide bez mene.. ima diskonta kolko oces na burzi trenutno..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


DDJH danas u “zelenom”[smiley2]
Ljudi što ako se priča okrene u kontra smjeru od koga ćemo kupovati kad su svi prodali?![smiley1]

Od branitelja.


rocky: ” DDJH danas u “zelenom”[smiley2] Ljudi što ako se priča okrene u kontra smjeru od koga ćemo kupovati kad su svi prodali?![smiley1] ” Od branitelja.

Kupit ćete od BUMBARA ja ću prodavat kad svi budu kupovali.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Kako je ono Vlatka Radeljak pjevala “Kad će taj petak…”?[smiley2]

Novac je kisik burze!

Možda če te žaliti za ovim prilikama kad ste po ovim niskim cijenama mogli kupiti

neki filozofiraju, ako to rade da obore cijenu ok, legitimno, ali inaće samo sljepcu nije jasno da je ova cijena za ovu dionicu – poklon.

New Report

Close