DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


BTW izašlo izvješće, nitko ne komentira 3.5 m dobiti. Očigledno nije bitno u kontekstu

Na zse ga nema. gdje ga ti vidiš? Ili samo za……š?

U današnjem večernjem, kratki naslov


BTW izašlo izvješće, nitko ne komentira 3.5 m dobiti. Očigledno nije bitno u kontekstu

O čemu pričaš? Kako može biti 3.5 mil dobiti kad DDJM sama ima veću dobit? To znači da je ostatak Holdinga u gubitku…

Otkud ti ta informacija?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Bez obzira na sve rečeno na ovoj temi i što posredno imam dionice DDJH ( Fima maximum ) mislim da je ovo sa braniteljima gotova stvar. Branitelji će dobiti dionice jer su ih platili, dobili sudsku presudu i jedino što Dumbo može napraviti je neki lock up period. Ipak je to okružje politički nepododno za HDZ ( Glavaš, HSP, DC… )

E sad koliko je to pravedno drugo je pitanje. Po meni ne znam zašto se ne bunite kad Dumbo i Marinac dobijaju opcije Podravke iz prošlih godina po 160 kuna, Luković i Prka nagrade od desetak miliona kuna godišnje, Vojković dionice CO, A da o Čovi i Plivi ne pričam. Pa samo desetak njih dobiju godišnje više od svih tih branitelja zajedno. A koliko znam nisu bili niti jedan sat na ratištu i tu su samo jer su ih drugi postavili.

Ne smeta Vam što će radnici THT-a dobiti povlaštene uvjete a svi smo plaćali 2000 DEM za priključak.

Ne smeta Vam ni što su branitelji dobili dionice VIS-a i drugih poduzeća po 0 kuna.

znanac, potpisujem [smiley11]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Branitelji će dobiti dionice jer su ih platili, dobili sudsku presudu i jedino što Dumbo može napraviti je neki lock up period.

Kakvu presudu? O čemu ti pričaš? To suda nije ni vidilo. Da bar je!

Neka dobiju dionice,nitko to ne osporava,ali po razumnoj c ijeni ,a ne po cijeni koja je 8puta niža od tržišne.
I ja sam bio branitelj pa nisam ništa dobio od države,i ne bunim se ništa.
Pravi branitelji su se borili za našu državu,a ne iz koristi.

shooter, 28.08.2007. u 09:59
Bez obzira na sve rečeno na ovoj temi i što posredno imam dionice DDJH ( Fima maximum ) mislim da je ovo sa braniteljima gotova stvar. Branitelji će dobiti dionice jer su ih platili, dobili sudsku presudu i jedino što Dumbo može napraviti je neki lock up period. Ipak je to okružje politički nepododno za HDZ ( Glavaš, HSP, DC… )

E sad koliko je to pravedno drugo je pitanje. Po meni ne znam zašto se ne bunite kad Dumbo i Marinac dobijaju opcije Podravke iz prošlih godina po 160 kuna, Luković i Prka nagrade od desetak miliona kuna godišnje, Vojković dionice CO, A da o Čovi i Plivi ne pričam. Pa samo desetak njih dobiju godišnje više od svih tih branitelja zajedno. A koliko znam nisu bili niti jedan sat na ratištu i tu su samo jer su ih drugi postavili.

Ne smeta Vam što će radnici THT-a dobiti povlaštene uvjete a svi smo plaćali 2000 DEM za priključak.

Ne smeta Vam ni što su branitelji dobili dionice VIS-a i drugih poduzeća po 0 kuna

Potpisujem.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

Žao mi je ako je netko išao kupit večernji, ipak je jutarnji. Krivo mi je kolega rekao. Plaćam 6 kuna za trošak krive informacije.
Polugodišnja dobit grupacije je 3.5 m kuna. Vrlo nejasno…

kupujem dionice od branitelja,,,ponude na private


karleone: ” Štovani ,kao branitelj osobno sam kupio dionice o kojima već danima razglabate,samo što za razliku od vas mi radimo.Zato nas pustite na miru da dobijemo što smo uredno platili.Sto se tiće vas,mi vas ne diramo ,radite što vam je volja,ali nas ne dirajte….. ”

Zašto vas nebi smjeli dirati, možda zato da vam ne remetimo napredovanje u poslu na takozvanom radnom mjestu “branitelj” na temelju koje neki od vas jako dobro žive na leđima onih koji mukotrpno rade i plačaju debele poreze da bi vi mogli uživati u raznoraznim povasticama ili ćete se u suprotnom poslužiti prijetnjama i možda oružijem za postizanjem vaših ciljeva.


Neka dobiju dionice,nitko to ne osporava,ali po razumnoj cijeni ,a ne po cijeni koja je 8puta niža od tržišne. I ja sam bio branitelj pa nisam ništa dobio od države,i ne bunim se ništa. Pravi branitelji su se borili za našu državu,a ne iz koristi.

Ima nas još branitelja,ali zašto se sve zaboravlja što je bilo prije 16 godina,da nije bilo takvih ne bi bilo niti ovog foruma,možda bi ga pisali na čirilici,a svemu tome su krivi oni gore koji se mijenjaju svakih 4 godine i njih treba napadati. Ja sam za branitelje da dobiju i besplatno,ali da se vidi službeno tko je bio a tko ne u uniformi,a danas svaki drugi je branitelj,da je toliko bilo branitelja onda ,koliko ih danas službeno ima,tko zna gdje bi bili. Da ja mogu što dobiti besplatno od države,uzeo bih bez srama i bio time ponosit,a ne razmišljao što drugi misle.
[smiley7][smiley7][smiley7]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

kako je krenulo najbolje postaviti nalog na 200 kn i čekat.[smiley2][smiley2]

New Report

Close