DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.07.2024. u 14:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
29,40
118
4
22,20
29,00
8,09%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


chico, jesi li ti u dosluhu sa vesnom škare-ožbolt kada obadvoje isto želite?[smiley1]


e da smo bar tako dobri svakakvih bi ja imao informacija za bogaćenje ali ovako ništa

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

baš me zanima dal će Rumenige (čitaj polančec) riješiti itanje do skupštine ili će na skupštini biti vatreno…mogli bi i borbaš zaštitari imat posla….ipak oni su poznati po skupovima s zaštitarima


ljudi treba te branitelje poslati raditi a ne poklanjati im dionice
rat je bio prije 16g. dokle više


Šta dokle više


chico, jesi li ti u dosluhu sa vesnom škare-ožbolt kada obadvoje isto želite?[smiley1] DC traži hitnu predaju dionica Đure Đaković braniteljima Predsjednica Demokratskog centra Vesna Škare-Ožbolt i saborska zastupnica te stranke u 5. izbornoj jedinici poslala je danas otvoreno pismo potpredsjedniku Vlade RH Damiru Polančecu sa zahtjevom da se braniteljima hitno predaju u posjed dionice holdinga “Đuro Đaković” iz Slavonskog Broda. U pismu Škare-Ožbolt tvrdi, uz ostalo, da su potpredsjednik Polančec i Vlada odgovorni što branitelji-dioničari, od kojih je većina iz Slavonskog Broda i okolice, dosad još nisu upisani u knjigu dioničara, iako su odavno postali vlasnici tih dionica, uplativši za njih 11 milijuna kuna. Predsjednica DC-a najavila je da će zatražiti ostavku potpredsjednika Polančeca i podržati prosvjed branitelja-dioničara, ako im se ne omogući da mogu raspolagati svojim dionicama koje su, kako naglašava, već odavno platili. Potpredsjednik Vlade Damir Polančec izjavio je u subotu (25. kolovoza) kako će se nastojati do 31. kolovoza, dakle do skupštine Društva “Đuro Đaković” razriješiti pitanje branitelja koji su kupili dionice “Đure Đakovića” u naknadno odobrenom otkupu, a zbog akcije “Maestro” blokiran im je prijenos vlasništva dionica u Središnjoj depozitarnoj agenciji. Vaš link

Ovo vam je najbolji znak da branitelji neće dobiti dionice čim se Vesna založila za njih ništa od toga.
Inače ima jedna dobra kletva dabogda se Vesna zalagala za tvoja prava
[smiley2]

SAM PROTIV SVIH

Štovani ,kao branitelj osobno sam kupio dionice o kojima već danima razglabate,samo što za razliku od vas mi radimo.Zato nas pustite na miru da dobijemo što smo uredno platili.Sto se tiće vas,mi vas ne diramo ,radite što vam je volja,ali nas ne dirajte…..

MIslim da neće biti ništa od disconta braniteljima jer Bajić širi istragu Maestro,koja će vjerovatno zahvatiti i našu dionicu,jer su dotični iz HFP pola imovine fonda rasprodali u bescijenje tako da sumnjam da će dozvoliti da sada također dionice daju braniteljima u bescijenje.Nije bez veze Polančec uključio pravnike.
Pogledajte više na http://www.večernjilist.hr


Štovani ,kao branitelj osobno sam kupio dionice o kojima već danima razglabate,samo što za razliku od vas mi radimo.Zato nas pustite na miru da dobijemo što smo uredno platili.Sto se tiće vas,mi vas ne diramo ,radite što vam je volja,ali nas ne dirajte…..

korleone….nemamo mi nista protiv toga da vi i dobijete te dionice, ali nemoj mi govorit o nekom radu jer ni mi nismo kupili dionice hladeci se ispod palme i ispijajuci sok od jagode nego smo i mi radili za taj novac s kojim smo kupili dionice…razlika je u tome da ste VI dobili dionice po 30kn a mi smo ih morali platiti po trzisnoj cijeni, ja osobno i jedan dokup po 300 kn sto bi bilo i deset puta vise nego VI….tako da, tu nema neke pravednosti i zato se i toliko svi bune…..ali ja cu vam rec hvala jer bez vas ja trenutno nebi cekao spreman sa cashom za dokup, jos malo da ode dole i eto me…..ima i pozitivnih strana u vama na kraju….a sto se tice vasih braniteljskih stvari (u ratu itd…) svaka vam cast,to ne dovodim u pitanje, ali to ne znaci da sad mi moramo ispastat, zakuhali su ovo polancec i ekipa….ne mi…..pozdrav

DOKUP!


Štovani ,kao branitelj osobno sam kupio dionice o kojima već danima razglabate,samo što za razliku od vas mi radimo.Zato nas pustite na miru da dobijemo što smo uredno platili.Sto se tiće vas,mi vas ne diramo ,radite što vam je volja,ali nas ne dirajte…..

Zašto vas nebi smjeli dirati, možda zato da vam ne remetimo napredovanje u poslu na takozvanom radnom mjestu “branitelj” na temelju koje neki od vas jako dobro žive na leđima onih koji mukotrpno rade i plačaju debele poreze da bi vi mogli uživati u raznoraznim povasticama ili ćete se u suprotnom poslužiti prijetnjama i možda oružijem za postizanjem vaših ciljeva.

Pročitajte si tekst od gospodina Copana sa foruma mojnovac možda vam budu jasniji razlozi gnjeva radnih ljudi prema populaciji branitelja, a naročito onih kojima je zanimanje biti branitelj.
Link: http://www.mojnovac.net/forumi/showpost.php?p=302756&postcount=1865

Ja sam još uvjek pri stajalištu da je mogućnost da branitelji ove dionice dobiju po 30kn isto kao što je mogućnost da ja dobijem neki zgoditak u hrvatskoj lutriji.A evo i zašto

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/2902576/index.do;jsessionid=5675916356B8A98FF34754081499498A.2

http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/hrvatska/20070825_24087_66958.php

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Štovani ,kao branitelj osobno sam kupio dionice o kojima već danima razglabate,samo što za razliku od vas mi radimo.Zato nas pustite na miru da dobijemo što smo uredno platili.Sto se tiće vas,mi vas ne diramo ,radite što vam je volja,ali nas ne dirajte…..

Korleone!

Ja sam iz Broda i znam hrpu vas (dioničara bez dionica), ima tu svega i “branitelja” bez dana boravka na terenu, tipa za 15 dana rada u Djuri a dobije 740 dionica. Kako ti se osječaju kolege u kolektivu koji su tada plaćali dionicu 100DEM a ti ju sad dobiješ za 30 kuna.
Ovo ti je čisti HDZ predizborni trik i ako već je, bolje da ih dobijete vi u ovom našem napaćenom i ispljačkanom gradu i županiji, samo se nemojte busati kako ste ih zaslužili.

BTW izašlo izvješće, nitko ne komentira 3.5 m dobiti. Očigledno nije bitno u kontekstu

Di je izašlo? Ja ga ne vidim na ZSE….

New Report

Close