DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pravnici nisu gledali Merlića i Polančeca .


http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/hrvatska/20070825_24087_66958.php

Ima li netko da je pročitao nešto između redaka u ovim njegovim izjavama?

Koliko mu ova “karta” s pravnicima može držati vodu?Kupuje vrijeme ili?Što su to pravnici mogli “kiksati“?

Novac je kisik burze!


primus: ” http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/hrvatska/20070825_24087_66958.php Ima li netko da je pročitao nešto između redaka u ovim njegovim izjavama? Koliko mu ova “karta” s pravnicima može držati vodu?Kupuje vrijeme ili?Što su to pravnici mogli “kiksati”?

Kako ne!

Traži žrtveno janje u slučaju da kaže: Ljudi, malo smo se šalili!
Ali nismo krivi mi nego pravna služba u fondu koji više niti ne postoji zbog korupcije i kriminala u njemu.
Inače, ako u HFP na računu čeka 11 milijuna kuna, a ljudi su dionice dobivali po prosječnoj cijeni od 30 kn
(100 kn nominala – 50% na plačnje kešom – određeni postotak za godine staža) tada su radnici ĐĐ već uplatili lovu za 366.666 komada dionica!!!!! [smiley12]

La vita e bella!

Ispravak netočnog navoda.
347.072 kom
(464 x 748)

Igra se magarad; bit će kiše!


Ispravak netočnog navoda. 347.072 kom (464 x 748)

Domaćic draga, hvala na ispravku.

Moja logika je bila:
11.000.000 / 30 = 366.666,

ali vjerujem da je vaš izračun točniji.

Moram s žaljenjem priznati da mi uz ove nove spoznaje nije puno lakše. [smiley2]

La vita e bella!

Evo Đuka opet na naslovnici.Ovaj tjedan izvješće,skupština,Polančec, bit će zanimljivo…osobno očekujem prevrtljiv trend iako većina navija za samo jedan smjer:DOWN!!!

Novac je kisik burze!

Mislim da će Polančec pokušati zadovoljiti i jedne i druge.

SAM PROTIV SVIH

Dali isto kao u INI ? Čim se spomene Polančec neko će popušiti.


Mislim da će Polančec pokušati zadovoljiti i jedne i druge.

Aha, dakle svi će biti nezadovoljni! [smiley1]

La vita e bella!


Evo Đuka opet na naslovnici.Ovaj tjedan izvješće,skupština,Polančec, bit će zanimljivo…osobno očekujem prevrtljiv trend iako većina navija za samo jedan smjer:DOWN!!!

Na naslovnici čega? Ne mogu naći.

27.08.2007 Marija Brnić

Đuro Đaković: Do petka rješenje za branitelje

Vaš link

Između redaka se može pročitati da od dodjele dionica braniteljima neće biti ništa (razlog će se već iznaći – a hint je dan u članku – nekompetentnost pravnika hfp-a odnosno krivo tumačenje zakona). Mogući daljnji scenarij je dodjela po tržišnim cijenama + diskont prema godinama staža (kao što bi i trebalo biti).

Uglavnom, lijepa igra, a mi mali smo ostali bez fine ljetne zarade (po svim pokazateljima DDJH je trebao biti ozbiljno preko 300 kn).

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close